• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
marija všetko naj k narodeniním

dik rubi za dejavu
25. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,ja som sa sledovala aj ked osm nebola tehu a to brutalne,ja som tym asi postihnuta,ze sa strasne bojim o seba a babo,ze co sa moze stat a vsetko citam a potom sa bojim.ja uz mam tusim vsetky vysetrenia,co ked ma cosi pichlo som bezala k doktorke a potom som bola kludna.
no ale toto som este namala,rano som citila kopkanie tak pol hodinku a teraz to zacalo.mozno aj tym.
25. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija vsetko naj a si ich tu tromfla s tou babou,ja by som sa strasne rada pridala k tebe ale tusaka mam na chalana
25. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maculienka, ukľudni sa a užívaj si tehotenstvo. Nestresuj sa pre každé pichnutie. :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jeeejj, marija ma dievcatko, gratulujem, hlavne nech vsetko hladko prebieha

denis, ta rada nema chybu, ze hackuj :grinning:

my nemame nic nove na 3D idem v nedelu 11.4. a do poradne 8.4. , takze hadams a uz dozvieme co to je, ale mam strasny citak na chlapca, uz na neho myslim ako na Samka, no tak uvidime
25. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi pekné meno ste vybrali :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi, to som zatial len ja vybrala, muz absolutne nad menom nepremysla, az ked bude vediet pohlavie, ale on zase babo vola ze Quido :angry: , to tak pracovne a maly je tiez stotozneny so Samkom, takze ak to bude chalan, tak muza asi presvedcime, sme v presile :grinning:
25. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vobec nemam sajnu o menach,nejak ma to este nechytilo ale to pride asi ked sa dozvieme pohlavie.ja som skor na take klasicke mena,samko je pekne,to uz maju kamosky aj dve,to nemozem
25. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mena vybrate mame, tak uz len nech sa to pohlavie dozvieme
25. mar 2010 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto ide najblizsie do poradne? zby sa mohol pohlavie dozvediet?
25. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra,ale nečakam že tam uvidim babu :grinning:
25. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja presne o tyzden vo stvrtok
25. mar 2010 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem dnes ale bábo mi pozerať nebude.
25. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem v pondelok na sono, tak uvidime, co uvidime :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a či uvidime .....
25. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem povešať pradlo,hodim dalšiu varku do pračky,umyjem riad a pridem
25. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to Deni :slight_smile:, inak krasna nevesta :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit aj ty sa uz nevies dockat? :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby, my sme dnes s krpatou akosi zaspali a len teraz sme sa zobudili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my mame prve meno dohodnute, bude po muzovi jarko lebo mala je Monika po mne :slight_smile: tak to budeme mat take vtipne ze jarko a jarko- monika a monika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale este sa nevieme dohodnut na druhom mene :unamused:
25. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby, je tu niekto z Nitry? Nedávno som sa prisťahovala a skoro nikoho tu nepoznám. Termín mám tiež v auguste.
deni, naozaj krasna fotka, pekna nevesta si bola aj pekne saty :slight_smile:

tak ja by som sa sem uz hanbila aj dat nase svadobne fotky :grinning: z roku 1999 :grinning:
jej henrik, ja som z Nitry :wink:
ahojte......
tak ja idem do poradne v utorok, tak dufam, ze sa ukaze konence mimi, ale tak tajne dufam a si myslim, ze bude dievcatko :dizzy_face:

marija, takze dalsia princeznicka, blahozelam aj k dnesnym narodeninam :slight_smile:

vidim, ze upratujete pred sviatkami, ja som vcera trosku vyluxovala balkona a v sobotu mm umyje okna, budem mu asistovat, dnes asi len poutieram prach a daco pozehlim asi.

vcera mi kamoska kadernicka doma farbila vlasky a som sa rozhodla aj ostrihat, potrebovala som zmenu na jar, takze skratene to mam asi o 10cm, teraz mam po plecia, taka lahnka hlava :grinning:
25. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tym menam sme sa zhodli na dievcenskom Nina a ked chlapcek tak Martin:slight_smile:
25. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam poradnu v pondelok rano tak som zvedava ci pipik odpadol, ale pochybujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carculca veru neviem sa dockat toho morfo ultrazvuku :slight_smile:
25. mar 2010 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: pipi,tak je dosť nizka šanca že odpadne,to jedine žeby sa už rozmočil a odpadol

ináč,baby, ja začínam uvažovať,či to bude fakt Tobias :grinning: . akože meno krásne, aj maly chodi stale a hladi bruško a vravi Tu je Tobi... a ked je zle,tak kričí - Na ty Tobo :rolling_eyes: ... alebo do autíčiek dava hračky a hovori-mama,tata,tobi a ja :wink: ... no ale neviem,neviem či nedame niečo ine,ale neviem čo. muž by aj Lukaša bral . Tak ja neviem :confounded:
25. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč,maly ma teší,že v noci krásne spí / myslím toho v brušku / a rano sa budi so mnou . aj teraz kopká,ale kdesi dole v lone,okolo šušurky
25. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna kope vzdy ked si lahnem na chrbat :slight_smile: a vzdy iba v podbrusku nalavo :slight_smile:
25. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neobjednavali ste si niektora odtialto spodne pradlo?

http://www.lingerie.sk/web/catalog/

alebo

www.astratex.sk
25. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok