♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
25. mar 2010

zuzana a kedy to mam ist nahlasit na socialku,ze som tehu,ked som teraz doma na podpore?
ja si platim ten prispevok aby som mala najvyssiu matersku,to mi oni ako doporucili ale neviem kedy sa mam ist nahlasit s terminom porodu.

abbey1
25. mar 2010

Kruci,my sme práve v Prahe,keď je ta výstava v Nitre.Určite by sme išli,preto že kočík ma stále máta.Manžel už ma so mňa nervy,že sa neviem rozhodnúť.Ja to dieťa snáď odnosím,alebo budem kočík meniť ako fúkne vietor.Závidím Vám,čo ho už máte doma.Som ako malé dieťa s hračkami.

zuzannas
25. mar 2010

Macu, toto presne neviem, ale podla mna staci niekedy mesiac pre porodom... 😉

abbey1
25. mar 2010

Radšej sa informuj na socialke,aby si neprešvihla termín.Oficialne je materská 6tt pred pôrodom,ale neviem ako sa socialkou+kým im dáš všetky potrebné dokumenty.oni si dávajú na čas.

denisocka
25. mar 2010

marija moja,to ti ja neporadím,som na tom rovnako 😀

denisocka
25. mar 2010

macu,ked ti gyndoš da papier,že si na materskej,to bude vtedy ked už budeš 6týždne pred porodom,tak to zanesieš na socku

lulusha
25. mar 2010

baby a matersky prispevok sa dostava iba do 6 mesiacov? alebo ako to je? potom je uz iba rodicovsky....?

evitkamalicka
25. mar 2010

lulu ano iba 6 mesiacov, potom je len rodicovsky

zica1
25. mar 2010

Ahojte kocky, prave pozeram na nete kociky...neviete ktory je z tychto 3 kocikov najlepsi? : espiro enzo, espiro GT, espiro GTX ? dakujeeem

denisocka
25. mar 2010

nepoznám,neporadim

a kde su tie slubene miery? 🙄 😀

zica1
25. mar 2010

denisocka a kde v knizke najdem tie miery? moj doky tak skrabe ze sa v tom nevyznam 😀

biba12
25. mar 2010

Fakt prevladaju chalani? Ja som tu tabulku nepozerala, mne sa zda, ze tu furt pribudne nejaka dievka🙂 😉 Idem sa pozriet.

snehulienka24
25. mar 2010

mne sa tiez zda ze chalani....biba ked pozries daj vediet mne sa tam nechce pozriet... :D

evitkamalicka
25. mar 2010

ak som dobre ratala 8 chlapcov a 6 dievcat

snehulienka24
25. mar 2010

nooo tak sa vyrovnavaju pomaly.... 🙂 ja by som brala chalosa prveho, ale tusim ze to bude baba...hmmmm... ale tak este mam dva tyzdne na tipovanie...kurniiiik uz nech to tu je...

snehulienka24
25. mar 2010

inak, hlasim prve kopanceky 😵 v pocte sest 😅

denisocka
25. mar 2010

zica,ta ty si dobra,najprv slubiš miery - že zajtraa teraz ich nevieš najst? 😀 hladaj na fotke alebo inde že BPD ... FL ... atd

snehulka,gratulujem , že počet 6 😀

evitkamalicka
25. mar 2010

ja mavam rozmery v tehu knizke tam kde su kolonky ultrazvuk

snehulienka24
25. mar 2010

denis nerehoc :P pre mna je to zazitok 😀

michaela80
25. mar 2010

evitka a tych 6 mesiacov je materska a le ten nastup v 34 tt je plus k tomu cize 7.5 mesiaca, tak?

evitkamalicka
25. mar 2010

miska neviem, ja som od zaciatku mala len rodicovsky prispevok, kedze som dala vypoved hned ako som zistila, ze som tehu

denisocka
25. mar 2010

snehul ja sa teším, len si to smiešne napísala,že počet 6

michaela80
25. mar 2010

no ale na matersku sa nastupuje v 34 tt vo vynimocnych pripadoch v 32 tt...teraz neviem ci tych 6 mesiacov sa pocita uz od vtedy alebo az od narodenie dietata.....

snehulienka24
25. mar 2010

materska sa pocita od nastupu na nu...takze to potom vychadza minus tych 6 tyzdnov po narodeni....

michaela80
25. mar 2010

tak fajn.....pridem o 900 eciek tym padom....za tych 6 tt...

tea333
25. mar 2010

Vsetkym prajem pekny den,
hlasim navrat z dovolenky, vsetko bolo super,nemala som ani najmensie problemy, uzila som si vsetko co som chcela a aj som sa trochu opalila..Citat tolko nemam sil, snad vas odsledujem zajtra

zica1
25. mar 2010

takze je to naskrabane ale asi takto : BPDxFOCD 69/1982, TADxAPD 14,6/1986, FL28,8/1885

zica1
25. mar 2010

musim ist, potom vas docitam ..papa

denisocka
25. mar 2010

prečo prídeš o 900€ ???

tea VITAJ doma , potom hod fotos

zica,a kolky týžden si bola? ... to mate hlavičku už 69mm 😕

denisocka
25. mar 2010

ty evi,
a my čo sme teraz na rodičovskej,my matersku dostaneme?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre