♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
26. mar 2010

denis ved este ma casu a casu na otocenie

denisocka
26. mar 2010

času ma, ale ktovie 😉

evitkamalicka
26. mar 2010

ved jasne, ja ani neviem ako je to nase otocene, vsak uvidim na ultrazvuku

tea333
26. mar 2010

ja sa velmi tesim na 3D utz, kedy sa robieva?

Denis fotky sa este musia upravit trosku, ked uz nie tuk, tak aspon nedokonalosti pleti zlepsim 😉

didulka85
26. mar 2010

Tea na 3D sa musis niekde objednat... Ja som zavolala do Gyn-fivu a tam mi povedali, ktory tyzden je na to najlepsi a dohodli sa na termine.

tea333
26. mar 2010

didul ja myslim ze v akom termine sa to robi, u nas je 3D aj 4D, ja som v GPN centre, tam sa k nam chodia baby objednavat lebo maju super vybavenie 🙂

marija
26. mar 2010

Deni a Simi dakujem za vysvetlenie ako je to s tym RP, este aj tak mam cas tak to potom pobeham.... chce sa mi 🙄

Tea vitaj spat ako si sa mala????

Ja som sa objednala na 3D vcera na 21.4 to budem koncit 25tt 😎 tesim sa.

Ha ze sex 😀 bavim sa na tom. To co je? Inak ani okolo mna nejaka extra chut uz dlho nepresla 😝

marija
26. mar 2010

Tea sranda, ja som tiez pacientka GPN a na 3D vzdy chodim do Gyn Fivu :D tak som bola kvalitou spokojnejsia ked mi ribili 3D pri malej v GPN. Asi o tyzden som isla do Gyn Fivu.

didulka85
26. mar 2010

No ja chodim do Ruzinova a tam 3D nerobia... A idem na konci 25 tyzdna.
Sex je jenom pro decka... Chlapi si radeji vypijou... 🙂

denisocka
26. mar 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1949293 baby,tu je krásny svetrík,ale asi mi bude velky...tak možno evička, tebe by sa nepáčil?

marija
26. mar 2010

Tea a kolko platime ako ich pacientky za 3D? respektive 4D?

tea333
26. mar 2010

Tak ja este chvilu pockam a objednam sa najskor na 23tt, v stredu mam kontrolu tak aj tak drobca uvidim 😉
Marija bolo super, aj sme sa kupali opalovali, ale stihli sme aj nejake vylety a strasne vela sme toho stihli vidiet, takze idealna kombinacia pre mna, videli sme: giganticke korytnacky - jednu pri kladeni vajec v noci, potom malinke korytnacky 1-2 dnove v zachrannom centre, videli sme varany aj slona a boli sme na sirom mori pozerat koraly a velke korytnacky, a najviac ma dostalo pozorovanie delfinov a velryb.Prvykrat v zivote som videla velryby na mori a bolo to uchvatne.Ja som hrozne zvieratkova 😀
Marija ja pojdem kludne aj na 3 utz 😝

evitkamalicka
26. mar 2010

mne dr. v Galante odporucal 3D v 26tt

tea333
26. mar 2010

No keby som vedela kolko platime 🙂 Neviem, netusiiim 🙂

tea333
26. mar 2010

evit tak to sa este nacakam 😒

evitkamalicka
26. mar 2010

denis ja uz som si objednala tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7750071

denisocka
26. mar 2010

aha,no ale za 4€ je krásny ,čo povieš

marija
26. mar 2010

Tea myslim ze najlepsie je ten tyzden 25 az 26. Takze ked budes 24+nieco mozes sa objednat 😀

tea333
26. mar 2010

baby inak citite uz vase babatka? Ja par krat do dna zacitim pohyb, ale neviem ci je to ONO

januliatko1985
26. mar 2010

bre ranko 🙂
tea vitaj spat.
ma nejak boli hlava ale to bude asi tym pocasim, lebo sa poriadne zatiahlo a asi bude aj prsat 😠
a k tej materskej, ja si z toh ohlavu nerobim , lebo je to moje prve babo a predtym som normalne pracovala a mam splnene aj to dobrovolne pripoistenie 270 dni, ktore vyuzivam aj teraz ked som na PN a budem na nej az po zaciatok nastupu na MD t.j 22.6.Tak teraz naozaj dostavam super Pnku, lebo mi idu dve , mam to lepsie ako vyplatu, takze s mi oplati sedeit doma na zadku 😀

a k tomu sexu 😒 nooo, aj by dakedy bola chut, ale sa bojim aj mm che velmi ale tiez sa boji, no ale raz za cas mu to dozicim 😉

januliatko1985
26. mar 2010

tea, babo citim uz od 17tt a teraz uz su to poriadne kotrmelce a kopance, takmer vkuse 🙂

evitkamalicka
26. mar 2010

januliatko ahoj....u nas je nadherne slnecno a teplo

michaela80
26. mar 2010

ta PN je fakt super..... ason je zaco vybavicku kupovat... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michaela80
26. mar 2010

u nas je 17 stupnov ale akosi pod mrakom...dufam ze nebude prsat...
zachvilu po mna pride bracho a asi ma picne ked ho uvidim, mal vlasy po pas a dal sa vcera vraj na kratko.....neviem si ho predstavit...take krasne vlasy, huste a on toto uriobi kvoli konkurzu...blazon...

januliatko1985
26. mar 2010

u nas je 13stupnov a uz aj kropi ☹
ja osm sa dala predvcerom ostrihat, mala som pod lopatky a mam po plecia, neviem si zvyknut....

denisocka
26. mar 2010

no,ja som mala MD asi 5500sk ak neklamem , PN asi tiež nejak tak 😀 + asi par stovak ak vôbec, a TP je 168€ ak a nemýlim. takže žiadna výhra

januliatko1985
26. mar 2010

no ja som si platila to dobrovolne poistenie 22euri mesacne, ale to stoji zato teraz fakt, tie dve marodky mam za 570e, sa to fakt oplatilo 😉

michaela80
26. mar 2010

ja som sa raz tak ostrihala ze 15 cm dole a mm skoro infarkt chytil takze take rapidne zmeny nerobim....
ale jeho vlasky bola skoda strihat...sak kuk...
a to je fotka z 2006 cize mal ovela dlhsie vlasy....

michaela80
26. mar 2010

deni co je TP....? 168

denisocka
26. mar 2010

to TP je preklep,asi tammlao byť RP 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre