♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ikulka
27. mar 2010

didulka ti nám tu nekaz priemer s tolkou robotou 😉
ja som veru tiež okná neumývala prišli mi rodičia pomocť...chcela som ale nechceli mi dovoliť a keby bolo na mojom mužovi tak by boli skor čierne ako biele alebo by ich radšej porozbíjal....a to som mala výčitky svedomia, že čo zas tu v dedine o mne susedia povedia....ale vidím, že niesom jediná.....no idem sa ja vyvaliť k telke akosi sa mi zle sedí...

halintoa
27. mar 2010

ahojte 🙂
didulka: chcem mať Tvoj entuziazmus a energiu 🙂 , ja som dnes len poprala a povešala prádlo a bola na prechádzke so psom. Žiadne upratovanie sa nekonalo, napriek tomu, že byt po tom žalostne kričí a cez okná ledva vidno...
kočky, ako ste poznali, že pohyby sú pohyby a nie črievka? Lebo ja vnútri sem tam aj niečo cítim, ale neviem to identifikovať na 100% ako pohyby bába...

michaela80
27. mar 2010

halinota zachvilu to pride a budes si uz ista, ze je to babo....zo zaciatku je to ako jemny roll on vo vnutri bruska,ako keby sa tam nieco presypavalo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

januliatko1985
27. mar 2010

NO ahojte....konecne som sa sem dotrepala...dllhy den to bol, letim z noh a uz aj vidim ako lezim v posteli

Rano sme zacali umyvanim okien, teda mm, ja som ho len buzerovala, lebo mne nedovolil aby som sa este stverala na stolicku, ale aj tak som poriadne vydrhla parapetne dosky aj zaluzie, nedalo mi proste.potom obedik rychlo sapagetky, prezliekanie postelneho a potom rychlo sup sup do obch centra kupit mi fit loptu aby som mohla cvicit trosku...no tam milion ludi, nejaka modna prehliadka+ spevacka Kristina, takze konec kolko ludi, este sme di rychlo sadli na zmrzku a davaj do dalsieho obchodu, bo mm njekay kluc potreboval na sruby, tak som si rovno kupila nejake kvetinace a bolo.potom domov a este potravinovy nakup, to ma uplne zmorilo, jak som doma sadla tak som vstat neveeal, dali sme si veceru a teraz prisiel kamos tak sedia s mm a ja tu.ale uz fakt nevladzem a zajtra svokrovci dojdu na obed, ta asi tak.
no idem ja spinkat.krasnu nedelu vam zelam, a oddychujte 🙂

lenadka
27. mar 2010

caute, ja dnes tiez poriadne pracovny den, doobeda uvarit rajcinovu polievocku a segedin, + ja aj knedlu robim doma, potom som umyvala okna, uz mi chybaju len na spalni, oprat 2 pracky + som prala v rukach asi 5 triciek co sa do pracky nemozu dat, umyt pracovnu, s babulou sa poprechadzat, jej kamosku navstivit, presadzala som papriky a kvetinky, s malou sme spravili smotanovo-piskotovo-malinovu tortu, potom som uvarila nedelnu polievocku-nech mam zajtra pokoj, okupkala malu, ofenovala vlasky a ulozila spat, a ja som si este obrala masko z polievky, poumyvala riady co sa nevtrepali do umyvacky a povesala zvysok pradla a som GROGY 😅 na zaver som si malicek privrzla do dveri tak tu skucim...bambuliatko kope ako dive, niekedy mi s toho az tvrdne brusko, vtedy ma upozornu "mama neblazni oddych pauza" 😀
uz ta polievka bude asi ochladnuta, sibnem ju do chladnicky a seba sibnem do postele 😀

lenadka
27. mar 2010

juj a este musim najst kocura a dat ho von, ktovie kde sa zasil...

denisocka
28. mar 2010

dobre ranko,to sme spali do 8.30 😕 😀

dnes poobede ideme k našim , tak hadam maly naschavl nezaspí o 14.00 noveho času,že tam pojdeme na noc 🙄

biba12
28. mar 2010

VSetky upratujete, uz mam z vas depku. Teda , kedsi predstavim, co vsetko treba spravit doma. Ja mam moemntalne uz aj nadchu, hrdla ma boli od stredy, tak sa tvarim hrozne choro a nic sa mi nechce. Ale okna mam umyte este spred 2 tyzdnov/nastastie/, ostala uz iba spalna. No a ten zbytok musi pockat. Inak nam pribudne dalsie babo do rodiny, buduca svagrina bude mat babo v novembri. Svokrovci necakali, ze do Vianoc uz stihnu byt 3-nasobna stari rodicia. Ma to tesi, aspon moj syn nebude furt hovorit: to je MOJA babina, mama, tati, dedo.... ale bude sa musiet naucit podelit, skrobak jeden🙂))

biba12
28. mar 2010

Ozaj zajtra idem do poradne, som zvedava, co mi povie. A vyslala som brata na genetiku sa popytat, ci by mu ten vysledok amnio nepovedali skor/ako kolegovi/ , dufam, ze sa to bude dat. Podla mna to uz aj tak maju hotove, lebo stvrtok tam mame ist, pojde zajtra. Keby mu to tak povedali, to by bolo super. Uz ma to fakt nebavi cakat.

denisocka
28. mar 2010

u nás dnes vizerá kráásne 😵

denisocka
28. mar 2010

ja dnes idem robiť kôprovu omáčku , mňam .... malemu k zemiakom,my máme knedlíky .... mňam ....

denisocka
28. mar 2010

http://www.najmama.sk/clanok/224663/nebezpecne-... dufam že žiadna z vas nejde kupiť takýto vak

michaela80
28. mar 2010

vcera som bola v poradni...a sa pytam ze co ma caka najblizsie a doki na to ze krvne testy v 24 a ja ze ultrazvuk?...a on ze sak tie mas urobene....naposledy mi robil v 16 tt...to kedy mi chce urobit morfologicky?

michaela80
28. mar 2010

vy tu pisete ze kolko makate ako keby ste ani tehu neboli...ja som pohodlnejsia ja sa vyhovorim ze mi tvrdne brusko a kaslem na to...
aj tak mi zbytocne pratat ked v stredu mi pridu montovat obyvacku co sme si dali urobit na mieru a tiez mi musia stavanu skrinu v spalni rozmontovat a znovu poskladat a este svokor mi pride poopravovat steny.....

rubinka
28. mar 2010

Ahojte baby, tak čo tu nové?

denisocka
28. mar 2010

mna teraz mm tak vytočil,že amen . už je po peknej nedeli

rubinka
28. mar 2010

Ta čo sa stalo?

pipi1211
28. mar 2010

ahojte baby tak dnes rano zomrel manzelov dedko a caka nas pohreb..... ☹ teraz vaham ci ist alebo nie! chcela by som byt pri drahom oporou ale zasa sa bojim ze to ja nedam, no neviem.... ale sila ist je asi silnejsia

zuzannas
28. mar 2010

ahojte baby..

pipi, ja som bola pri prvom tehu tiez na pohrebe, kamosovej mame..noooo, bola to dost sila ☹ ..som myslela, ze to budem zvladat, ale este sme len z auta vystupili pre krematoriom a uz som revala..a neslo prestat, nie je mi z toho este teraz po 3 rokoch prijemne... 😖 ale chcela som ist, slubila som...

rubinka
28. mar 2010

No ťažko radiť, fakt neviem, ale určite by som sa nevystavovala pohľadu na mrtvého. To som mala dosť ked som to zažila aj v normálnom stave 😒

zuzannas
28. mar 2010

My pojdeme poobede s malym do lesa ako sa vyspi, na Kolibu, dufam, ze tu nezacne dovtedy prsat, lebo to vyzera vselijako 😖

denisocka
28. mar 2010

pipi, uprimnu susutrast ... ja by som asi nešla .... ja pohreby neznašam a tehotnej by ma tam nenapadlo isť,to by už musel byť niekto uplne najbližší,žeby som fakt musela 😔

pipi1211
28. mar 2010

no neviem... este nad tym popremyslam a uvidime. 😒

denisocka
28. mar 2010

pipi popremýšlaj,určite to pochopia ak nepojdeš

michaela80
28. mar 2010

no pipi mna by tehotnu nikto ne pohreb nedostal....nie som vobec poverciva ...ale svokra na mna vybachla s historkou cez Vianoce , ked mm isiel na pohreb ze mrtvy si moze vziat nenarodene dieta so sebou...a to mi stacilo...a pri tom na ziadne urieknutie, cierne macky neverim...

denisocka
28. mar 2010

no jasne,človek sa bojí,hlavne ked poverami strašia..ale ja by som tehtona nešla proste . aj netehotna vždy dačio vymyslím,aby som nemusela,ale tehotnu by ma za nohy nedostali .

ma.senka
28. mar 2010

pipi - uprimnu sustrast. ak mozem pridat svoj nazor - ked som bola tehotna, moja mama mi vyslovene zakazovala co len ist na cintorin. ze je tam velmi vela negativnej energie, ze musim chranit seba aj babatko. nebola som ani na dusickach ani na spomienke umrtia mojho ocka. skratka ten rok bol pre mna cintorin tabu. musis byt v psychickej pohode, ved si vezmi uz teraz ako ta to zobralo, ako to prezivas. takze - myslim si, ze by si nemala ist aj ked verim, ze je to tazke rozhodnutie. ale babatko, ktore cakas je priorita cislo jedna, v prvom rade mysli nan. deduskovi uz nikto nepomoze a ked sa zhora na teba pozera, urcite to chape...

michaela80
28. mar 2010

ja tiez pohreby nemusim a radsej sa vyhovorim ze nemame nechat kde maleho a jeho tam tahat predsa nebudem...

bihan
28. mar 2010

Ja by som išla, pretože pohreby na mňa nejako extrémne negatívne nevplývajú.. neberiem ich ako niečo konečné, ale ako poslednú rozlúčku a vzdanie určitej pocty. Pipi, ak sa na to necítiš, nikam nechoď, každý, a hlavne tvoj manžel, to musí pochopiť.

pipi1211
28. mar 2010

no ist asi pojdem, ale iba z dialky to asi budem pozorovat. ma to byt velky vojensky pohreb tak budem tam no asi nie uplne vpredu ako najblizsia rodina i ked by som moc chcela byt pri drahom oporou ale nechcem to riskovat 😒 baby dakujem za rady a povzbudenie, ideme nakupovat cierne veci ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre