• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
pipi, uprimnu sustrast...urob, ako citis, ale podla mna by manzel pochopil, ak by si aj nesla...

baby, s tym upratovanim...uz aj u nas by sa zislo, muz sa na to chysta, ked bude mat aspon dva dni po sebe volno (on robi tak vselijak, nehhrozi, ze by mal napr. cely vikend volno :frowning2: ) Chcelo by to okna umyt, plus dat do poriadku nase dve velke loggie - vylozit sedacky a lehatko, zasadit nejake kvetinky... na to sa uz tesim :sunglasses:

inac ten babyvak, to je dobra sila... :angry: my kupime asi nejaky nosic, na satku sa necitim moc kvalifikovana :grinning:
28. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,dieťa som odovzdala do kina s kamarátkami a tešila sa domov na manžela.Ten dal ale prednosť televízii.U náa zatiaľ žiadne upratovanie.Včera sme malej trochu prehadzovali izbu,tak tá sa trošku spratala.Manžel dal von koberec a predložky zo spálne,že ich vytepuje a ešte sú vonku a manžel pred telkou.Tak tomu nedávam veľké šance.Včera sme definitívne objednali kočík.Tak keď príde,odfotím.Dúfam,že budem spokojná.Prinajhoršom do leta predám a nájdem niečo nové.Ale snáď aspoň s hlbokým budem spokojná.
28. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbey1 aky si objednala kociarik?
28. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechcela som míňať veľa peniažkov,keďže to už bude 3.bábo a veľmi dobre si pamätám,ako "veľmi"sme využívali kočík_stále sme boli ba rukách a potom už behali.Objednali sme Gemmu,veľmi sa mi páčila farba a hlboká úprava.A na jar už si vyberieme nejaký šikovný športový.
28. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo to je za smajlíkov?
28. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze pekny kociarik...
28. mar 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka.Čítali sme na neho aj kritiky,ale kamarátka ho mala a mne pripadal taký malý_zlatý a jej slúžil poctivo.Tak uvidíme.
28. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, uprimnu sustrast :pensive: ...urob tak ako uznas za vhodne, ak chces ist chod a ak to neudes zvladat, odides, myslim, ze to kazdy pochopi...ja som tiez pocula take povery, ze tehotna nema ist ani na cintorin, no s tym nesuhlasim...ja zial uz nemam rodicov a byvam na druhom konci SK a ked pojdem do rodneho mesta urcite na cintorin pojdem, aj ked som tehotna...
28. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi uprimnu sustrasť...no tak ja by som na ten pohreb tiež asi nešla, ja všeobene na pohreb nechodím, zatial som aninašťastei v poslednej dobe nemusela, ale na mna to strááášne vplýva j arevem aj na cudzom pohrebe a nieto ešet na pohrebe niekoho blízkeho. ved napr. revem aj teraz a to sa ma vobec netýka a sedíms i tu kludne doma....a teraz by to možno bolo ešte horšie...ale na cintoríne som bola na hrobe mojej babky bola to užasná žena a nemyslím, žeby sa snažila nám z onoho sveta nejak ublížiť.....
booože a ja len zíram ako vám manželia pomáhaju. moj by na mne aj oral :angry: nieto ešte aby mi pomáhal....musím mu to tu dať prečítať....
28. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som rozhodnuta ze idem na pohreb lebo to tak citim vo vnutri :pensive: ked to nebude ok jednoducho pojdem von a bude....

ikulka ani ten moj nepomaha... on akurat vynasa smeti lebo s tym som rezignovala nech aspon nieco robi
28. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa tiez k vam pridam...velku pomoc doma od neho nemam...uz ani nepametam kedy bol v sobotu doma, stale je s malym na turnajoch...ale zase musim uznat ze malemu sa venuje na 100 percent.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby ten krpec sa asi zblaznil kope ako keby mu za to platili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normalne si zurku asi robi :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maju asi yurku s tou mojou....
28. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale uplne blazni :grinning: cele brucho mi skace
28. mar 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko banda
29. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!
Uz davno som neisla za tmy do prace... Este 60 pracovnych dni do materskej. Ach jaj.
29. mar 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tak super spí cez spln,keby som ale nechodila aj 8x v noci šťať :rolling_eyes: . ja mam dojem,že čo vypijem tak najviac zo mna odchádza v noci,resp.po 6hodinách od dopitia
29. mar 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodim cez den kazdu pol hodinku, takze v noci mi staci ist raz. :slight_smile:
29. mar 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
29. mar 2010 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko evitka.
29. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky ste mali vikendik?
29. mar 2010 o 08:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V sobotu som upratovala a v nedelu oddychovala...
29. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ráno všetkým :slight_smile:
29. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby

pipi ja by som asi lutovala keby som na pohreb nesla, ale mne to nejak extra zle nerobi a poverciva nie som ani nahodou.
29. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa tyka vikendu, tak dobry :slight_smile: Krpca uz v brusku citim ako ma stucha, takze sa vytesujem :slight_smile:
29. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky :wink: idem vas docitat, kedze som tu od piatku poriadne nebola. Same oslavy :wink: vcera som uz bola taka unavena, ze jaaaaj...
29. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi uprimnu sustrast :frowning2:

Miska a chce ti vobec ten morfologicky spravit? :confused: ved to uz nestiha ci? Ja mam etraz tiez najblizsie 24.4 naplanovane odbery krvi plus test na cukrovku a 21.4 som sa objednala na 3D.

Idem pridat nejaku fotku z oslavy kedze len tak sa mi nepodarilo odfotit brusko :rolling_eyes: zas sa to nestihlo.
29. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak mne manžel veľmi pomáha, snád so všetkým, tak ja sa fakt nemôžem sťažovať. Akurát, že nežehlí a neperie :grinning:
29. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manzel povysava a umyje riad len ked doma urobim krik. Potom mi tyzden pomaha, ale rychlo ho to prejde... :rolling_eyes:
Aspon vari...
29. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok