♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulusha
28. mar 2010

pipi, uprimnu sustrast...urob, ako citis, ale podla mna by manzel pochopil, ak by si aj nesla...

baby, s tym upratovanim...uz aj u nas by sa zislo, muz sa na to chysta, ked bude mat aspon dva dni po sebe volno (on robi tak vselijak, nehhrozi, ze by mal napr. cely vikend volno ☹ ) Chcelo by to okna umyt, plus dat do poriadku nase dve velke loggie - vylozit sedacky a lehatko, zasadit nejake kvetinky... na to sa uz tesim 😎

inac ten babyvak, to je dobra sila... 😠 my kupime asi nejaky nosic, na satku sa necitim moc kvalifikovana 😀

abbey1
28. mar 2010

Tak,dieťa som odovzdala do kina s kamarátkami a tešila sa domov na manžela.Ten dal ale prednosť televízii.U náa zatiaľ žiadne upratovanie.Včera sme malej trochu prehadzovali izbu,tak tá sa trošku spratala.Manžel dal von koberec a predložky zo spálne,že ich vytepuje a ešte sú vonku a manžel pred telkou.Tak tomu nedávam veľké šance.Včera sme definitívne objednali kočík.Tak keď príde,odfotím.Dúfam,že budem spokojná.Prinajhoršom do leta predám a nájdem niečo nové.Ale snáď aspoň s hlbokým budem spokojná.

michaela80
28. mar 2010

abbey1 aky si objednala kociarik?

abbey1
28. mar 2010

Nechcela som míňať veľa peniažkov,keďže to už bude 3.bábo a veľmi dobre si pamätám,ako "veľmi"sme využívali kočík_stále sme boli ba rukách a potom už behali.Objednali sme Gemmu,veľmi sa mi páčila farba a hlboká úprava.A na jar už si vyberieme nejaký šikovný športový.

michaela80
28. mar 2010

😀 😀

abbey1
28. mar 2010

Čo to je za smajlíkov?

michaela80
28. mar 2010

ze pekny kociarik...

abbey1
28. mar 2010

Vďaka.Čítali sme na neho aj kritiky,ale kamarátka ho mala a mne pripadal taký malý_zlatý a jej slúžil poctivo.Tak uvidíme.

tretulka
28. mar 2010

pipi, uprimnu sustrast 😔 ...urob tak ako uznas za vhodne, ak chces ist chod a ak to neudes zvladat, odides, myslim, ze to kazdy pochopi...ja som tiez pocula take povery, ze tehotna nema ist ani na cintorin, no s tym nesuhlasim...ja zial uz nemam rodicov a byvam na druhom konci SK a ked pojdem do rodneho mesta urcite na cintorin pojdem, aj ked som tehotna...

ikulka
28. mar 2010

pipi uprimnu sustrasť...no tak ja by som na ten pohreb tiež asi nešla, ja všeobene na pohreb nechodím, zatial som aninašťastei v poslednej dobe nemusela, ale na mna to strááášne vplýva j arevem aj na cudzom pohrebe a nieto ešet na pohrebe niekoho blízkeho. ved napr. revem aj teraz a to sa ma vobec netýka a sedíms i tu kludne doma....a teraz by to možno bolo ešte horšie...ale na cintoríne som bola na hrobe mojej babky bola to užasná žena a nemyslím, žeby sa snažila nám z onoho sveta nejak ublížiť.....
booože a ja len zíram ako vám manželia pomáhaju. moj by na mne aj oral 😠 nieto ešte aby mi pomáhal....musím mu to tu dať prečítať....

pipi1211
28. mar 2010

no som rozhodnuta ze idem na pohreb lebo to tak citim vo vnutri 😔 ked to nebude ok jednoducho pojdem von a bude....

ikulka ani ten moj nepomaha... on akurat vynasa smeti lebo s tym som rezignovala nech aspon nieco robi

michaela80
28. mar 2010

no ja sa tiez k vam pridam...velku pomoc doma od neho nemam...uz ani nepametam kedy bol v sobotu doma, stale je s malym na turnajoch...ale zase musim uznat ze malemu sa venuje na 100 percent.... 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
28. mar 2010

joj baby ten krpec sa asi zblaznil kope ako keby mu za to platili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 normalne si zurku asi robi 😀 😀 😀

michaela80
28. mar 2010

no maju asi yurku s tou mojou....

pipi1211
28. mar 2010

no ale uplne blazni 😀 cele brucho mi skace

denisocka
29. mar 2010

dobre ranko banda

didulka85
29. mar 2010

Dobre ranko!
Uz davno som neisla za tmy do prace... Este 60 pracovnych dni do materskej. Ach jaj.

denisocka
29. mar 2010

mne sa tak super spí cez spln,keby som ale nechodila aj 8x v noci šťať 🙄 . ja mam dojem,že čo vypijem tak najviac zo mna odchádza v noci,resp.po 6hodinách od dopitia

didulka85
29. mar 2010

Ja chodim cez den kazdu pol hodinku, takze v noci mi staci ist raz. 🙂

evitkamalicka
29. mar 2010

dobre ranko

didulka85
29. mar 2010

Dobre ranko evitka.

evitkamalicka
29. mar 2010

aky ste mali vikendik?

didulka85
29. mar 2010

V sobotu som upratovala a v nedelu oddychovala...

kamajka
29. mar 2010

Pekné ráno všetkým 🙂

tea333
29. mar 2010

dobre ranko baby

pipi ja by som asi lutovala keby som na pohreb nesla, ale mne to nejak extra zle nerobi a poverciva nie som ani nahodou.

tea333
29. mar 2010

Co sa tyka vikendu, tak dobry 🙂 Krpca uz v brusku citim ako ma stucha, takze sa vytesujem 🙂

marija
29. mar 2010

Dobre ranko kocky 😉 idem vas docitat, kedze som tu od piatku poriadne nebola. Same oslavy 😉 vcera som uz bola taka unavena, ze jaaaaj...

marija
29. mar 2010

Pipi uprimnu sustrast ☹

Miska a chce ti vobec ten morfologicky spravit? 😕 ved to uz nestiha ci? Ja mam etraz tiez najblizsie 24.4 naplanovane odbery krvi plus test na cukrovku a 21.4 som sa objednala na 3D.

Idem pridat nejaku fotku z oslavy kedze len tak sa mi nepodarilo odfotit brusko 🙄 zas sa to nestihlo.

rubinka
29. mar 2010

Ahojte, tak mne manžel veľmi pomáha, snád so všetkým, tak ja sa fakt nemôžem sťažovať. Akurát, že nežehlí a neperie 😀

didulka85
29. mar 2010

Moj manzel povysava a umyje riad len ked doma urobim krik. Potom mi tyzden pomaha, ale rychlo ho to prejde... 🙄
Aspon vari...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre