♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
29. mar 2010

Pipi hej aj pri malej som do toho vymackala takmer cely citron a aj teraz beriem jeden so sebou 😉

abbey1
29. mar 2010

Meli je krásne,aj Melinka.Mám rada,keď sa robia také zdrobnelinky.Mám susedu,ktorá má dcéru Máriu a všetci jej tak majú vravieť.Jasné,že to nik nedrží,hlavne keď bola maličká.Bolo zvláštne vravieť bábätku Mária.Hrozne ju to štvalo.Ja sa lúčim,idem pracovať.Pipi,super,že si videla maličké.Aj mne sa už cnie,aspoň,že kopká.Poradňu mám až12.4.a neviem,či bude robiť sono a potom ma tiež čaká cukor.Inak BABY-už sa blížime do 6,MESIACA.Ubúda nám to.

rubinka
29. mar 2010

To akože vážne tam môžem nabehnúť s citrónom? 😀

rubinka
29. mar 2010

Janka krásne bruško, inak vsímam si že vy všetky máte pupok ešte pekne dnu a mne už sa každú chvíľu pretočí, ma to už niekto tak? 😕

evitkamalicka
29. mar 2010

rubi ja som pupok ani vonku vobec nemala pri Adamkovi, asi preto, ze ja ho mam tak celkovo divne vnutri

marija
29. mar 2010

Rubinka uplne vazne 😉

Abbey aj ja som Marija 😉 a tiez mi vsetci hovoria Marija. Uz od malicka. Teda nikto mi nikdy nehovoril Majka. Ale to je kvoli etymologii toho slova 😉 ja som sa narodila na UA a tam Majka znamena tielko, takze ked sme sa prestahovali na SVK vzdy som strasne plakala ked mi tak niekto hovoril, ale to je pochopitelne. Vysvetli 6 rocnemu dietatu, ze Majka je krasne ak ono vie, ze to znamena tielko 😝 a nasi mi hovoria odjakziva Marycka, to je zas ukrajinska zdrobnelina mena Maria, ktora v slovencine ale nieje rozsirena a tak ma vsetci volaju Marija a mne to voooobec nevadi, naopak som im za to vdacna 😎

marija
29. mar 2010

rubinka ja este ani nemam suvislu oblinku medzi spodnom a hornou castou brucha cize stale to vyzera, ze mam velky spek 😝 a pri malej sa mi ani v 9mesiaci nevykukol, cize asi mi to nehrozi ani teraz 🙂

pipi1211
29. mar 2010

no mne uz sa horna cast pupka puci von 😀 ratam, ze kazdu chvilu vyleze cely aj pri malej mi vysiel tak cca v 6 mesiaci 🙂 aspon si tie nase pupky pekne poumyvame a vydrhneme ked budu vonku 😀 😀 😀 😀

bihan
29. mar 2010

Myslím, že mne nevylezie ani teraz, ale zato mám ešte v živej pamäti ako sa natiahol a vyzeralo to ako plochá jama v bruchu... to bude zase radosti 😝

januliatko1985
29. mar 2010

rubinka, mne uz sa tiez tlaci vonku pupok, ale pomalicky auz sa mi robi aj ta tamava ciara od pupku...budem krajsia,xixi

januliatko1985
29. mar 2010

inac ja uz som na ten cukor bola v 21tt, neviem preco ma dr tak skoro poslal, ale asi vie co robi, a dalo sa to v pohode vypit, len to ckanie nekonecne ohlade a smade a vysledky my povie zajtra dr, sa mi tam necelo cakat po tych troch hodinach 😒

rosienka
autor
29. mar 2010

ja mam pupok tiez este dost hlboko vnutri, tak uvidim ci zostane

pipi- super, ze je vsetko OK 😉

jani- pekne brusko, ty si tiez taky chuducky pavucik 🙂

ja idem na cukor v stredu, viete ci môzem predtym jest?

rubinka
29. mar 2010

Baby ja neviem ako vydržím ísť na tie odbery na cukrovku nalačno, šak ja vstávam pomaly každú noc na to, že som hladná. Aj dnes som vstala o druhej v noci na ukrutný hlad.

evitkamalicka
29. mar 2010

rosienka, musis byt nalacno

rosienka
autor
29. mar 2010

evi- no shit, idem az na 10:00 ☹ a potom o 11h druhy odber

evitkamalicka
29. mar 2010

u nas sa vzdy chodi rano na 7mu, takze o 9tej uz budem doma

captainka
29. mar 2010

ahojte tehulky,
tak po dlhsom case som opat tu 😎 kamarati odisli, bolo super, s kubkom sme sa poriadne zahrali...taky maly 8 mesacny smejko 🙂 🙂
a ja sa citim nejako choro...nadcha, bolia ma oci...a vcera aj trosku hrdlo, ale dnes uz nie, na stastie...

lulusha
29. mar 2010

caute baby! ja som tiez zvedava, kedy pojdem na ten cukor...kedy sa to vlastne robi? vcera som sa bola pozriet v novom bratislavskom nakupnom centre, boze, polovica Blavy tam travila nedelu 😀 ale aspon som si kupila za uvadzacie ceny dve pekne tricka, co vynosim s bruskom a este konecne podprsenku, co ma netlaci 😀 😀 normalne nosim 80 B a teraz som sa ledva nasukala do 90 C 😀

lucy1990
29. mar 2010

Dobre ranko baby 😀 ten posun casu sposobil, ze som bola do pol tretej hore a teraz som vstala, no a muz je este v posteli 😅 my sme boli pred tyzdnom na krcnom na vyteri z mandli a dnes som volala a mame obaja nejaku rovnaku bakteriu 😒 takze zajtra tam nabehnem a som zvedava ako sa to bude riesit...inak chcela som si dopisat do albumu dalsie skutocnosti co sa udiali, ale absolutne som bola vyvalena ze ako to urobim...nikde tam nevidim, ako mozem pokracovat v tom co som uz napisala...poradite mi? 🙂 Inak pupcek som mala sice dost hlboky, ale myslim ze do porodu sa ukaze...a vcera som sa bola popytat v cestovke na letecke spolocnosti, ze do kedy sa da v pohode nastupit na palubu bez potvrdeni, tak zevraj do 27 tt, potom uz len s doporucenim doktora, tak asi nieco v aprili poriesime, chcela by som kuknut Dubaj, potom prvy rok s malou pojdeme len niekde nablizku autom...

didulka85
29. mar 2010

lulusha zevraj su tam 3 detske obchody... Boli otvorene? Mali tam nieco?

captainka
29. mar 2010

fuuuha ze Dubai...parada...ja dovo neriesim, mozno Tatry - byt na cerstvom vzduchu

lulusha
29. mar 2010

didi, ano, boli otvorene vsetky tri... mali tam velmi chutne vecicky, ale odolala som 🙂 aj kociky, potreby pre babatko, aj oblecenie pre tehulky... no ja si zatial vystacim s obycajnymi slim riflami na gumicku, co maju nastastie v kazdom druhom obchode a za polovicne ceny ako v tehu obchodoch... ale tu podprdu som si kupila v jednom z tych obchodov a je fakt dobra!

evitkamalicka
29. mar 2010

ja by chcela ist do Thajska, ale to az ked bude mat druhe tak rok ci dva, aby sme mohli deticky nechat u babky

tea333
29. mar 2010

wah aj mna by zaujimalo co su tam za obchody,ja akurat idem kuknut na kosicku do toho najvacsieho obchodu, predeti 😕
som zvedava.Ja sa este v tych vybavickach ani neorientujem, ale v zufalstve som nasla bavlnene krasne tricka vel. 62-68 a capacky a 3 bryndaciky, tak som kupila 😝

mata1001
29. mar 2010

caute baby...zvykne vam tlak ,,skakat,,? myslim tym ze dneska som bola vonku a prislo mi nevolno,musela som si sadnut,napit a zjest kusok rohlika.je to podla vas normalne?niekedy ma zaleje take teplo...

jaj a pupok mam taky isty ako pred tehu...boze moj ja som nejaka vynimka ci co??? ☹ ☹ ☹ ☹

evitkamalicka
29. mar 2010

ahoj mata....mne neskace, ja ani nizky nemavam

marija
29. mar 2010

mata ja mam tiez stale rovnaky pupok 😉

a neviem ci mi tlak kolise ale ja ho mam vacsinou nizky a byva mi rano vzdy trocha zle, alebo ked sa prudko postavim napr.

didulka85
29. mar 2010

Na Kosickej mi ukazovali kocik a zlomili v nom podlozku... Predavacka akoze nic.... Ked si ho niekto kupi a nevsimne si to, bude velmi rad.
Tea pozri si ich stranky... Maju velky sortiment vsetky tri obchody. Len som zvedava na ceny...

mata1001
29. mar 2010

ale ked som u dr tak tlak ze 120/70 som mala v piatok.to mi pride vacsinou nevolno ked som v miestosti kde je vydychany vzduch...tak potom som sa ponahlala uz domov nie ze niekde odkvacnem ☹

mata1001
29. mar 2010

marija som rada ze s tym pupkom nie som sama 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre