♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
29. mar 2010

ehm baby pozrela som si bruska niektorych z vas, a ja take nemam 😨
tento tyzden mi zacalo "pucat", ale mam pocit ze mne sa to rozlieva, ja mam siroke boky 😕

tea333
29. mar 2010

ja mam hrozne hlboky pupok, ale ide vyssie a vyssie 🙂 ale nehrozi zeby vysiel tak skoro 😝

silwietta
29. mar 2010

didul, no to by ma teda pekne nahnevalo... co to nedaju na reklamacku uz hned z obchodu?

rubinka
29. mar 2010

Mne býva zle iba vo vydýchaných miestnostiach, napríklad včera v kostole som skoro odpadla, bola som totálne zelená a dezorientovaná, takže mne tam tlak určite klesá.

silwietta
29. mar 2010

a kde je to nove nakupne centrum baby?

rubinka
29. mar 2010

Tea hod už nejakú fotku bruška 🙂

lulusha
29. mar 2010

silwi, pri Dunaji nedaleko novej budovy SND... moj pupok sa zacina skor "otvarat"... on bol furt taky hlboky a uzky a teraz sa smejeme, ze si maly rozsiruje kukatko 😀

evitkamalicka
29. mar 2010

asi myslite Euroveu

mata1001
29. mar 2010

babulky dufam ze mi nebude zle,idem totiz cvicit.tak dufam ze sa tam nevygrckam...idem uz radsej obedovat aby mi to stravilo... 😒

silwietta
29. mar 2010

no tak to pojdem omrknut niekedy... skocim kuknut kolegov do 115 a aj manzel robi blizko...

silwietta
29. mar 2010

mati tak drzime palce

mata1001
29. mar 2010

dakujem silwietta.ved este vecer k vam nakuknem... 🙂

michaela80
29. mar 2010

ahojte..no mne uz pupok pekne trci a to som mala ho pekne hlboky...co uz....
moj tlak za posledne poadne je vzdy okolo 80/50, ale vraj magnezko ho tak znizuje ale zle mi nebyva a ani horucava ma neoblieva... 😀 😀 😀
dnes nam prisiel kolotoc nad postielku od fisher price tak sa mu vytesujem....

rubinka
29. mar 2010

Ja som mala naposledy 115/78 ale to som bola nervná z výsledkov tripple testov 😀

jaz
29. mar 2010

ahojte,
bavite sa o bruskach 🙂, u nas este ani susedia nevedia, ze cakame prirastok, lebo to moje brusko vyzera ako keby som sa v zime lepsie vykrmovala 😀
Stale sa snazim co najviac oddychovat, placenta pomaly stupa hore, ale obavy mam stale, nech to dotiahneme do finale 🙂

tea, fotky pre teba, na prvej je terajsie 20 tt brusko (a cakam uz druhe baby, vraj by malo rast rychlejsie, no nezda sa mi) a na druhej je brusko 3 hod. pred porodom prvej dcery 😉 - mala 3,5 kg 😉 Niekomu rastie brusko rychlejsie a niekto ma len take mini 😉

jaz
29. mar 2010

ja mavam tiez nizky tlak, pomoze mi vela tekutin a ked ma uz boli hlava, tak kava, nastastie sa drobec umudril a od 5. mesiaca som schopna vypyt aspon par glgov, aby sa tlak upravil 🙂

silwietta
29. mar 2010

jaz to tak ty si teda mala ozaj take mini brusko

rubinka
29. mar 2010

Páni Jaz tá druhá fotka to je pred pôrodom? 😕 Tak to je fakt mini bruško, ja mám také teraz a ešte kdekto povie, že mám malé 😒

jaz
29. mar 2010

rubinka, fakt pred porodom - fotene medzi kontrakciami 😀, rodila som v marci, niektori ked ma videli s kociarom, tak nechapali, ze kedy som bola tehotna 🙂 Doteraz neviem, ako sa tam mala naskladala, ved sa aj narodila s krivym nostekom, co nemala miesta, potom som jej ho musela "modelovat" a uz ho am ukazkovy 🙂

didulka85
29. mar 2010

Take male brusko som mala v prvom trimestri. 😀
Inac musim sa opytat v poradni doktora ci je normalne, ze mam pupok ako ine zeny pred porodom.

jaz
29. mar 2010

didulka, myslis vystupeny pupok? 😉

captainka
29. mar 2010

jaz mini brusko ale seklo ti to 😉
kazdemu narastie ako ma...asi to stacilo....moja svagrina mala brusko ako ty a jej segra big balon pred sebou...a to boli sestry a uplne rozdielne bruska...
nasi sa ma tiez stale pytaju kde mam babo...ze mam male brusko na 23tt ale vidim ze mam vacsie od teba 😝

didulka85
29. mar 2010

Jaz pozri moj album... A uvidis...

jaz
29. mar 2010

captainka, dakujem 🙂 ja som sa cele prve tehotenstvo napocuvala od mamy, ze musim viac jest, lebo mam male brucho, marne som jej vysvetlovala, ze jem a brucho nerastie 😕, teraz si uz zvykla 🙂 aj doktor ma plasil, ze je babo male, nedostatocne vyzivovane, ale v nemocnici na ultrazvuku mala mala uz na zac. 9 mesiaca cca 3 kg a do porodu este 0,5 kg pribrala, sestricka by ani nemusela byt taky cvalik 😀

jaz
29. mar 2010

didulka, ved je krasne 😵, Sarinke sa v nom urcite paci 😉, ja som musela spavat len na chrbte (ku koncu tehotenstva takmer v sede), co mala Livka malo miesta a akonahle som si lahla na bok, uz ma zurivo kopala, ze mam zmenit polohu a brusko zavisi podla mna aj od mnozstva plodovej vody, ja som jej mala malo 😉

captainka
29. mar 2010

jaz jasne...mas dobre spalovanie ako ja 🙂 🙂 🙂 aj mne sa cuduju vsetci ale tak co...ja papam vsetko co mi pride pod ruku...
ja zase nemozem lezat na chrbte...babo kopcuje o 106, pokial si lahnem na bok tak je to maly kludas 🙂

marija
29. mar 2010

Jaz ty si to svojim bruskom pred porodom totalne zabila 😀 take male mam ja v tom 30tt ale inak som rada, ze aj tu su dokazy, ze kazdemu rastie brusko inak a ze niesom divna ak ho mam mensie 😉 a Jaz kolko si pribrala za cele tehu? ja 3 hodiny pred porodom som uz mala fakt velike brusko 😉

marija
29. mar 2010

jaz ja som to prve tehu pocuvala tiez a aj od lekara, ale potom sa to nejako spravilo, brusko podrastlo, ja som konecnce nieco pribrala a nebola pravda, ze mala bola mala lebo som mala male brusko, ta sa narodila 3,7kg a teraz mam sice mozno mensie brusko ale podla velkosti je babatko o dva tyzdne vacsie ak podla poslednej MS. Takz epresne ako pri malej. Si robil lekar srandu, ze ci tie deti z muzom robime cez kopirak 😝

rubinka
29. mar 2010

Ja zase počúvam od lekára stále, že jaké to je rizikové, že mám malú východiskovú hmotnosť, tak sa v duchu z toho smejem, tak ked mám raz 156cm tak snád nemám važiť toľko ako iné o 10cm a viac vyššie ženy. Potom stresuje, že bábo môže byť malé, atd, v našej rodine sú ženy malé a nízke a mali v pohode trojkilové detičky a každá porodila prirodzene, len lekár číta nejaké blbé štatistiky a potom straší, ale ja sa nedám. Jedným uchom dnu a druhým von 😀

jaz
29. mar 2010

captainka 😀, prva mi nedovolila spat na boku, tejto to zatial nevadi, tak si uzivam, pokial mozem 😀

marija, pribrala som 10 kg 🙂, aj teraz mam uz na sebe 5, ale vacsina tusim ide do prs 😝, uz su mi male podprsenky, co som pri prvej nosila az do porodu 😒 a kraaasne meno ste vybrali pre druhu dcerku, aj ja muza nan lomim, ale asi nebudem uspesna 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre