• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
mna ked páli už velmi,tak si dám vodu/ocot a sodu bikarobonu,to vždy zabere
31. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože,ja ani neviem čo robiť, maly sa doma nevie vmestiť do kože a vonku cely den nemožme byť,lebo nenavaríma pocikam sa po polhodine, už mi z neho rastu rohy. a babky nemaju čas,upratuju už týžden lkvoli sviatkom a ja tu mam bordel jak carihrade,akurat že okna sa lesknu
31. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa záha nikdy nepálila a vôbec neviem aké to je. Asi by som to ani nespoznala, resp. nevedela identifikovať. Včera ste písali koľko ste pribrali, tak ja mám +2,5kg. Pri malej som toľko mala asi v treťom mesiaci. Nechápem to lebo si myslím, že dosť jem, takmer sa nehýbem a bruško stále vyzerá len ako tukové.
31. mar 2010 o 08:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni - tak ja som dnes bez malej, je u svokry (pôvodne mali ísť do ZOO) a ja po lekároch, do sociálnej poisťovne a potom asi na nejaký ten nákup.
31. mar 2010 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už bolo včera na zdochnutie, a fakt doma nemam poupratovane nič,lebo v sobotu mi bolo zle,tak mm akurat umyl okna v byte a ss malym sa robiť nedá. ja mam problem ustriehnuť jeho.odkedy sme boli na navšteve dvojičiek o pol roka starších,čo skakali po gauči jak na nafukovacom hrade,odvtedy to robí,a čím bližšie pri kraju,tým väčšia sranda
31. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a bvčera sme už volali k svokre,či nemože dnes ,alebo zajtra dôjst,že ja poupratujem a poobede na nakup a že nie,žial - maju službu upratovania v kostole a to každy den nejaky boži hrob chodia upratovať :rolling_eyes: jak naschavl
31. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Deni tak čo už, budeš to musieť nejako zvládnuť, šak počkaj ked budeš mať dvoch :grinning: Dvaja chlapci, tak to bude iný zaberák.
31. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som sama, lebo chalani su v skole a nechceeeeeeeee sa mi pratat ani za nic....
31. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat čítam,že ten sveter je uni velkosť ,.takže už som kludna,bo pani mala že L a v inzerate že 40
31. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka, ty ešte nemaš babo a už ma tak varujš :grinning: , ja viem že to bude o držku,ale hlavne že vraj školka ostava :dizzy_face: tak aspon to je potešujuce
31. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež tento rok veľmi neupratujem. Manžel umyl okná a hotovo.
31. mar 2010 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja aj tak okrem otca,brata,svokra a svagra do bytu nikoho ineho na polievacku nepustim...takze kaslat na poriadok....na oko bude popratane a je to....
31. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni no nemám deti, ale stačí mi ked vidím švagrinine, jak sto čertov sú dakedy :grinning: takže viem si predstaviť aký blázinec máš teraz doma.
Ja budem dnes celý deň, sama a opustená. Manžel bude v práci celý deň až do desiatej večer, fňuk. Už teraz mi je smutnučko :cry: Teraz by som s tebou možno aj menila, aspoň nie si sama.
31. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška,ja tiež neplanujem tu konoho hostiť,ja som celkovo taka "divna",nemam rada navštevy . a ani nerada sa niekam pchám. mam zname,čo stale niekam lozia, stale naložia dieťa do autaa dnes k tej,zajtra k tej, bez vahania u kamošky s deckom aj prespia,,,, ja proste som uplny opak
31. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemam rada ani ja... par znamych a koniec....som nervozna ked tu nahodou niekto cudzi pride za mm.... a ked mam ist ja na navstevu tak je este horsie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemam to rada...a take ze kavickovanie kazdy den by som nezniesla....
31. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

deni, miska, tak s apridavam do partie nenavstevovych :grinning:
31. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne na pokec staci konik, muz a maly, pripadne dalsia rodina, priznam sa,ze ani praca mi nechyba
31. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky, co mate nove? Ako sa mate? Dnes je nejako uprsane.... davam si kavu a rozmyslam co skor, lebo nic sa mi nechce :rolling_eyes:
31. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj marija :slight_smile:

Holky dostali ste už Prenatal box? A čo ste v ňom mali?
31. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.... aky prenatalbox? :confused:
31. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi to z tej DM ci odkial?
31. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta taký kufrík od gynekologa so všelijakými vzorkami.
31. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A v DM davajú nejaké kufriky? :confused:
31. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este nic nedostala... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi no neviem asi nie :grinning: ale nenapadlo ma vobec, ze by to daval gynekolog :grinning: :grinning: :grinning: som myslela, ze ked uz tak mozno DM s niecim takym prisla. Ja som dostala taky box v porodnici :wink:
31. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ja idem na zatah....potom sa pochvalim s ulovkami.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som od gyngy tiez nic nedostala... a v DM ti daju len listky na zlavy a su onicom podla mna! :unamused:
31. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, ja som teraz vstala, muz dal rano papat malemu tak som si mohla pospat a krpec este spi
31. mar 2010 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala ten kufrik pred dvoma mesiacmi na poradni :wink:
31. mar 2010 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No v DM tehotným dávajú vraj nejakú knižku a potom po narodení, aj nejaký kufrík, teraz som čítala na ich stránke. :slight_smile: Bola si niektorá z vás po tú knižku na zľavy pre tehotné?
31. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok