• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
no my sme teraz s malým pvysavali byt,už si pýtal :grinning: , a hhed mi je lepšie,som si vybila nervy na vysavaču. . maly od rana štrajkuje s jedením,takže ak nezje teraz polievku,tak smola. ináč tu vyzera na dažd
31. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas prsalo celu noc
31. mar 2010 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na moje tiež :angry:
31. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas este neprsi....ale daleko k tomu nema...
31. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri malej som v prenatal boxe tiez mala len kraviny, pamatam si len vzorku arielu a letaky a potom mi prisli domov nejake vyzivky...tak som zvedava ci aj teraz tam budu take chobotiny :grinning:

my budeme prvu Velku noc doma :sweat_smile: tak na oblievacov s netesim, najradsej by som im rucicky obsekala za to polievanie, dufam, ze len rodina sa dovali, inych ani nepustim :angry: nemam rada tieto sviatky :rolling_eyes:
31. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je fakt, že odkedy nebývam na Slovensku, tak mám Veľkú noc rada :grinning: a hlavne ako pre kresťanku je to pre mňa najväčší sviatok v roku :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam Velku noc tiez rada, lebo aj ked som byvala doma, posledne roky sme nikdy doma neboli, ale boli sme na nasej chate v Slovenskom raji a teraz tiez nebudeme doma, takze kupacov mam na haku
31. mar 2010 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj mna pali zaha, hlavne vecer...ale vlastne to ani nie je zaha, mna pali v hrtane, ci dokonca az v hrdle dakedy, fuuuuj :confounded:

v DM som sa aj ja registrovala a dostala som knizku s kuponmi...zatial som ale nic nekupila z nej...na prenatal box som sa tesila a nic zatial :frowning2: ja mam tiez take blbovinky rada :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ja som spala do 11.00 som nachladnuta a neberiem zatial lieky...snad mi to ustupi :slight_smile:

tie co pali zaha...tak vy budete mat vlasate deticky jeeeeeeeeeeeej :sunglasses: krasne...

u nas sa tiez uz schyluje k dazdu, ma prsat cely tyzden tak sa nesmierne tesim :angry: :angry:
31. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strašne sa teším.Dnes mi privezú kolísku s baldachýnom.Tak sa vytešujem.Manžel nie,pretože ju budeme4m obchádzať v obývačke.U nás prší od rána.Des.Tak sa teším,že už je voľno.Včera som mala záujemcu o moje priestory,a aj mi ti prišlo ľúto,že už budem končiť v práci.Na druhú strnu-konečne trošku oddych.Budem mať viac času na Sabi i na seba.HURA.
31. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbey verim ze ti je luto ale trosku si oddychnes pri obidvoch detickach...budes mysliet na ine ako len na robotku
a koliska supeeeeeeeeeeeer :sunglasses:
ja preto nemam ani kocik ani postielku na to obchadzanie :slight_smile: staci maj/jun
31. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa malému vlasáčikovi aj potešila :grinning:
31. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubinka,chceš česať kohútikov?
31. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chceeem :dizzy_face:
31. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak to my budeme mat holohlavca :D tuk, tuk zatial ma teda zaha nepalila hr hr, ale ako sa poznam zajtra zacne :D
31. mar 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snahulienka mna teiz pri prvom napalila a malemu som kohutika v inkubatore cesala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatial asi tiez holohlavca, ale pri Adamkovi ma palila zaha neskutocne
31. mar 2010 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej to je zlate take vlasky...kamoske sa narodilo dievcatko pred tyzdnom brutal vlasate...ja som take vlasate este snad ani nevidela...normal huste vlasiska :slight_smile:

snehulka niesi sama, neboj ani mna nepali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to je len taká povera, ale ja tak by som chcela krásne vlasaté :slight_smile:
31. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zaha pri prvom vobec nepalila a bol vlasaty
31. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa páli len po praženej paprike alebo leče.Ale my sa rodíme holohlaví.Mala bola super,keď mala čiapku,každý ju okukoval ako hrozne vlasatú,bez čiapky šok-žiadne vlasy po celej hlávke,len záhlavie-tmavá štica.
31. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zahu su dobre papat pukance a mlieko... :wink:
31. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pomahalo studene mlieko, sice ho neznasam, ale tak co uz
31. mar 2010 o 12:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna pri malom palila,a narodil sa skoro blezvlasí . kamošku nepalila a ma vlasanu čiernovlasu

idem sa vyvaliť, pekne popoludnie
31. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no moja sa narodila ciernovlasa, dlhovlasa a palenie zahy som este asi v zivote nemala :grinning: takze to je len dalsia povera, ktora na mna vobec nesedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne na zahu pomahal pukancovy chlieb so syrcekom
31. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija, moja kamoska dala svoju starsiu dceru zaockovat proti kliest.encefalitide a dopadlo to strasne. Mala skoncila v nemocnici s postupnym zlyhavanim vsetkych organov, imunita v prdeli... Bola na pristrojoch velmi dlho, kym ju dali dokopy. Odvtedy kamoska nedava ziadne ockovania navyse, ani tej mladsej a pred kazdym trpi, ci sa jej nieco nestane. Uz je ok, ma 11 rokov, ale imunitny system ma oslabeny stale.
Dakujem za info o tom Gin-five. Veru zajtra o 10-tej budem vediet na com som. Napisem , ale iba kratku info, lebo ideme hned na chatu, tak dufam, ze sa dostanem k PC. Ideme do Terchovej, dufam, ze sa pocasie umudri, nech nemusime byt zavreti v chate , kto to tam s mojim aktivnym dietatom vydrzi. On potrebuje vybeh/doslova/ cca 2 hodky doobeda a pobede tiez aspon tie 2, ked nie viacej a aj to ma este energie vecer na rozdavanie.... Kym ho uspim je 21hod prec. A to poobede spava max. hodinu. Boooze prosim Ta, nech je nase druhe dieta kludnucke, spave a hlavne zdrave:slight_smile:)))
31. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mna tiez nepalila zaha a maly sa narodil veelmi vlasaty..
31. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co satyka jedenia mjo syna to je kapitola sama o sebe.To ho musim furt nahanat. Teraz zjedol kompletny obed, len po vyhrazke, ze poobede nepojde k babke, kym nezacne normalne jest. A kedze vie, ze to aj dodrzim, tak jedol. A toto mam kazdy druhy den. Sa rozculujem, lebo ked navarim hocico, tak mi to okasle. Mal zeleninovu polievku a potom pohanku s hovadzim na stave... To hovadzie som urobila, tak, ze som ho naplnila syrom a paprikou..... Na vrazdu...
31. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka no tak to nahananie u nas nehrozi, to skor nahana on mna, ze mama daj uz jest :grinning:
31. mar 2010 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok