♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
31. mar 2010

Biba tvoj maly je ako moj.ani 4hod vonku ho neunavia

biba12
31. mar 2010

Toto Ti fakt zavidim,lebo kazde jedenie je u nas pohroma.

evitkamalicka
31. mar 2010

biba moj dojeda obed aj po mne, hlados

silwietta
31. mar 2010

moj papa ako kedy... podla toho aky ma den... niekedy zje iba jogurt, vyzivu, trosku chleba a nejaku kasu a niekedy si kazdu pol hodku pyta jest... moja svokra si obcas robi srandu, ze varovat ho nie je problem, ale ze na stravu budeme musiet doplacat...

michaela80
31. mar 2010

evitka a ja chcem take dieta...moj ma 9 ale stale je to jedenie bieda...ked uz nic nezabera tak stroganov na salasi mam istotu ze zje.....ale katastrofa..ranajky som uz vzdala, lebo jedine co do neho rano dostanem je jogurt s musi...aj to je velky uspech ked zje vsetko...desiaty vacsinou donesie naspat a je jedno co mu zabalim...obedy vraj slabota...zje iba vtedy ked je aj manzel v jedalni ze ho nanuti... a poobede doma zase ho nahanat zeby aspon ovocie na olovrant a vecera je uz katastrofa....

maculienka123
31. mar 2010

michaela,to sa tiez bojim,ze moje nebude jedavat,my ked sme boli s brachom maly,sme nechceli jest za nic,chudy sme boli neskutocne ale nic nam nebolo.to mate asi v genetike.

biba12
31. mar 2010

NO ja som chuda od narodenia tiez, ale v jedeni to nebolo. Jedla som normalne,akurat som nepriberala. Pri mojej vyske/171/ som mala este v 30-tke 52-53kg, ako kedy. Teraz mam 54-56kg, podla rocneho obdobia🙂 V lete menej, v zime viac. A ziadnu dietu nedrzim, to by som ja urcite nevydrzala.

denisocka
31. mar 2010

tak moj ešte psí,už cez 3hod,konečne 😀 .už som sa začala bať že prestáva spať. čo sa týka jedenia,tak okrem choroby je toto druha vec,ktora ma vie vytočiť,ked nechce jesť.pritom iné baby z toho take halo nerobia-nechceš,nechceš-dovidenia, a ja sa tu trapim,zabavam ho,presviedčam..nutim 🤐 ,,ma dni ked fakt zje kadečo a kopu a zas dni jak teraz.že ani to mlieko rano nedopije,tak horko ťažko nejaky termix a obed

marija
31. mar 2010

No jedenie. Moja mala bolakedysi total "ceckozrut" 😀 ona len z mojho mlieka priberala tak, ze sa detska lekarka pytala ci mam smotanu 😝 teraz uz papa tak normalne da sa povedat. Rano ma chlebik k tomu vzdy bud rajcinu, uhorku, redkovku, papriku co mame, potom asi 250ml Sunar kakao, potom pred spanim zje tanier polievky, po spanku druhe, potom ovocie, jogurt, este raz 250ml kakao a niekedy aj nieco medzi tymito jedlami, hlavne ovocie, to si furt pyta. A plus este vypije denne tak minimalne 1 az 2l inej tekutiny. Nestazujem sa.

maculienka123
31. mar 2010

biba,ja to iste pri vyske 172-3 som mala max 50 kg dlhe roky a teraz mam 58kg.

rubinka
31. mar 2010

Baby ja som mala 48kg ale len pri výške 156cm, tak macu ty si bola ešte chudšia než ja 😀

michaela80
31. mar 2010

ja som dlhe roky mala pri vyske 172 53 kil az kym neprisli statnice v 2008 a sup a uz som bola na 58...

leteku
31. mar 2010

Ahojky. Som sa akurát vrátila z poradne. Všetko je O.K. A budeme mať chlapčeka. To znamená, že môžem nabehnúť do obchodov a kupovať celú výbavičku.

zuzannas
31. mar 2010

Tak mna posledne mesiace v prvom tehu zaha teda palila poriadne a maly sa narodil skoro bez vlaskov.. 😀 😉

Co sa tyka drobcov, tak sme na tom Biba podobne..dve hodky doobeda vonku vybeh potom zase poobede detto, cez den da max.1.5h, niekedy ani to nie..a vecer zaspava cca okolo 20.30

rubinka
31. mar 2010

Leteku srdečne gratulujem k synčekovi 🙂

zuzannas
31. mar 2010

ja som mala pri 169cm 52-53kg...teraz mam 58,5kg

snehulienka24
31. mar 2010

leteku gratulujem 😵

michaela80
31. mar 2010

eku blahozelam...tak budes mat parik...a sup modre oblecko kupovat....

michaela80
31. mar 2010

to eku je leteku

leteku
31. mar 2010

Ďakujem. Termin mi posunuli na 11.8. podla utz asi čakám obríka

snehulienka24
31. mar 2010

hehe baby, tak prave som sa dozvedela ze mi mm zobral kluce 😀 fajne, chcela som ist do banky, konecne sa prejst a nakupit... 😅 hlavne ked som mu volala tak on ich isto nema, niee co by u neho robili 😀 blaznivy...
a dnes pride v noci, tak som natesena..si mozem balkon otvorit a na nom sa prechadzat...

zuzannas
31. mar 2010

Snehulienka, detto, mne sa toto iste stalo s drahym minuly tyzden! 😠 😀 😀

denisocka
31. mar 2010

leteku super,tak ten pipik tam ozaj bol 😀 a samozrejme že obríka,šak od začiatku ti to tvrdím 😀

ináč som chcela,kamaratkla mala casualplay S6 a mala vraj teraz do neho nevošla - 2roky . teraz im zhorel 😝 ked sa im vznietolo auto,tak kupila http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6174118&tab=0 tento,čite z S6 na toto a nevie si vynachváliť. mala ma 2,5r,je tam kopa miesta v šporťaku a super sa v nom spí a vanička velka a aj vajco k tomu

snehulienka24
31. mar 2010

a tiez ti ich nezobral, co? 😀 😀 heheheeeeee.... hruuza...kurnik, co idem robit? 😠

nikitka231
31. mar 2010

leteku gratuljem ,my tiez cakame chlapceka ako vysiteho 😉
to si ja celkom rada ze ti termin posunuli na skorej nie??vahu ti nevraveli ??kolko asi vazi ked ti to o tyzden posunuli ??do kelu ja vahu stale neviem kolko ma nas krtko...som sa nedocitala v papieroch..tam to zapisuju ci len ked sa opytam ?? 😠

michaela80
31. mar 2010

denisocka az na tie male kolieska... po snehu sa s nimi vytrapi...

michaela80
31. mar 2010

jojoj ja dnes postim o 106...taku porciu slaninky so zelenou cibulkou som dlho nemala.... 😀 😀 😀 😀

denisocka
31. mar 2010

vytrapi,ale v BA su udržiavane chodníky 😀

leteku
31. mar 2010

nikitka - váhu má 361

tea333
31. mar 2010

Baby bola som dnes na poradni, vsetko ok, len z maleho mi dr ukazala len nohu, furt sa tocil jak hamblivka 😅 aspon ze ma tu nohu peknu 😝 inak zacina kopkat tak,ze uz len cakam kedy to bude vidiet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre