♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
1. apr 2010

Niki tak liečiť by sa to malo ak máš mykózu, bez rizika to určite neni 😀

denisocka
1. apr 2010

rubi,mam na nenchut,ale naši dali malo mutnej vody a jedna ryba čo je mimo vody mi za noc zožltla ,asi vyschla 😖 a to mutne sa usadilo , a ostale jemne žlta voda. ježiš,sa bojim že zjem a dačo chytim,ale dali cez pol kila a teraz to mam vyhodiť?

niki a jake mate priezvisko? ja som už zvažovala aj nad Davidom,ale maly nie a nie,že bude Tobi a hotovo

nikitka231
1. apr 2010

deni...priezvisko Fejko..takze Samuel Fejko,Tobias Fejko ...Sebastian...ale toho pomaly vylucujem...

denisocka
1. apr 2010

a čo tak Simon 😅

my sme Leško, takže som zvažovala najprv že Tadeáš Leško,ale muž zamietol,tak došiel Tobias Leško , ale chcela som aj Alex ,alebo 😀 Aleško Leško 😀

zzuz
1. apr 2010

ahoj kocky 🙂 canesten sa v tehotenstve urcite nesmie.. mne lekarka poradila iny krem, teraz si vsak nespomeniem. to bolo este v min. tehotenstve. treba si zavovlat radsej doktorke. moja napr. berie tehotne mimo poradie, kedykolvek sa tam v cakarni objavia..

denisocka
1. apr 2010

sranda že Canesten nie,ono -čp lekár to nazzor. ale hlavne že očkovanie na prasacu chrípku v tehu - hor sa do toho

biba12
1. apr 2010

caute baby, tak amnio je ok, vysledky su negativne a je to chlapec. Utekam, lebo sa musim zablit, ozvem sa v utorok .

denisocka
1. apr 2010

bibka super, super že je OK

rubinka
1. apr 2010

Biba super blahoželám k dobrým výsledkom a chlapčekovi 🙂

rubinka
1. apr 2010

No mne sa ten Canesten vôbec nezdal nejako účinný, z tých tabletiek mi akurát prešiel výtok ale svrbenie ostalo. Ten krém je strašne slabý ak už je aj výtok. To pomohlo jedine manželovi ten krém. A vkladacie tabletky by som sa bála dať v tehotenstve. 😕

marija
1. apr 2010

Biba SUPER!!! Tesim sa velmi, ze vysledky dopadli na jednotku a blahozelam k druhemu chlapcekovi 😉 ako to tu zatial vyzera? prevaha dievcat alebo chlapcov?

rubinka
1. apr 2010

No ako to tak sledujem tak samí chlapci tu pomaly sú 🙂

nikitka231
1. apr 2010

bibi gratulujem
deni Alex je tiez krasne...k tvojmu priezvisku ale aj Tobias...
mam kamosku co ma Alexa,aj aj Simona...co sa stretavame...tak nechcem davat take iste..Tobias nie je u nas nikde... 😉 a aj SAmkov je uz vela...ale nebranim sa ja to necham na mangeleaaa... 😵

nikitka231
1. apr 2010

myslim ze prevaha chlapcov tu je 😀 😀 😀
trebalo by to zapisat do nasej tabulky...

bihan
1. apr 2010

Biba, super správa 😵

Samí chlapi sú tu zatiaľ, je načase začať odhaľovať dievky 😀

rubinka
1. apr 2010

Ešte nás je tu dosť, čo nevieme pohlavie, tak som zvedáva ako to pôjde ďalej, a na seba som hlavne zvedavá 😀

denisocka
1. apr 2010

nki,u nas ani šimonov ani tobiasov niet , takže zas budem pre naše babky pletkárky IN 🙄 . Dokonca ni moj otec nesuhlasi s Tobiasom,ale akosi zabuda,že ho nečakam s ním,ale s manželom,tak nech je rad že bude zas dedo 🙄

denisocka
1. apr 2010

no mam vyprate 2 pračkyešte vyvesiť,teraz som doumývala podlahy a pojdem sa obliekať,teda najprv čakať na telefonat,kedy to na ten nakup ideme.

nikitka231
1. apr 2010

no moja mama ked som bola v tom ze to bude baba tiez vyberala take mena ze dovi dopo...a ked som jej povedala ze Vivien co sa mne ohromne paci tak sa chytala za hlavuuuu 😕 🙄 tak co ti poviem ..a u chlapcenskych je to to isteeeeeee

rubinka
1. apr 2010

Niki aké mená povyberala? 😉

denisocka
1. apr 2010

vykašlať sa im na hlavy - to je snad tvoje babo. šak nechceš dať Cecil , bože robia take peripetie,by najradšej Jankov a Marienky mali 🙄

MM ked počul 1x že Tobias,tak mi zaťukal na čelo, a ani počuť nechcel a až ked moj otec pred ním vyhlásil-že take meno teda nie !!!! tak sa odul a že prečo nie? čo ma čo on rzkazovať a odvtedy on chce Tobiasa. už som ho lamala aj na davida,ale nie

nikitka231
1. apr 2010

rubi...no take...ako moja mama a moja svokra su Magdusky...tak ze Magduska...,Alzbetka a takeeee...nooo uz ani neviem...to som zamietala kazde jedno ..ja nechcem typicke slovenskeee meno 🙄

rubinka
1. apr 2010

No podarení su tí vaši rodičia 😀 mne tiež hovorili nech dám radšej Kristínka miesto Karinky ale tak je to naše dieťa. Moc sa do toho nemontujú. A s Tomáškom sú spokojní.

bihan
1. apr 2010

Deni, čo je zlé na Cécile? 😀 Alžbeta sa mi tiež páči, Alžbetka o dosť menej 😝
Ale to je jedno, ja som Lucia a moja starká a tiež chytala za hlavu, keď mamča povedala, aké meno vybrala 😀 večný problém

rubinka
1. apr 2010

Bihan ja som tiež mala byť Lucia ale nakoniec som Anička dušička 😀

denisocka
1. apr 2010

no ako bihan, Cecil je už extrem 😀

ale pamatam sa,ako rodina reagovala že bude Šimon, to boli keci,až mi zle bolo a teraz hovoria,že si ine meno ani nevedia predstaviť.takže každopádne by si aj na Cecilku zvykli 😀

denisocka
1. apr 2010

mne sa páčia biblicke mená,ale zas Eliaš by som už nemala odvahu .... ale zas,šimona kedykolvek premenuvam na Judáša 😀

rubinka
1. apr 2010

Juj baby sa teším na utorok, konečne uvidím ako náš drobec narástol za tie 2 mesiace čo som ho nevidela. 🙂

bihan
1. apr 2010

Deni, kamoške sa pred pár týždňami narodil Eliáš.. nádherné meno 😵 a prvú kočku majú Rút.

leteku
1. apr 2010

biba - gratulujem k dobrý výsledkom a aj k chlapčekovi.
Baby potom mi pošlite do IP ak už viete pohlavie, nech to potom porátame aký je stav - samo, že len kto vie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre