♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
1. apr 2010

tak tak deni budeme 😵

snehulienka24
1. apr 2010

miska viem si predstavit.... ale aspon z hadice na nu vytieklo 🙂
ja potrebujem argumenty, preco je POTREBNE tehotnu zenu na velku noc obliat... 😀 dakujem.... 😝

denisocka
1. apr 2010

len už teraz mi je zle z toho mojho cikania každu chvílku 🙄

evitkamalicka
1. apr 2010

deni ja cikam malo oproti tomu ako som cikala na zaciatku

michaela80
1. apr 2010

deni ze tam mate nejaku nehodu vlaku v SNV...

snehulienka24
1. apr 2010

nu, kluce mam doma, dnes vymknuta nie som, tak idem do tej banky po kartu... a trosku sa prejst, dnes je tak krasne...len keby prestalo vonku kvitnut to nieco co mi vadi, bo mam oci opuchnute a kontinualnu odsavacku na sople by som potrebovala 😀

marija
1. apr 2010

Evitka si zlata 😀 ked uz nic aspon od teba niekedy nejaky recept popytam, ale ja aj s receptom pecenie po...toto 😠

marija
1. apr 2010

Miska 😕

Deni budem drzat paste, nech rychlo nakupite 😉

Ja cikam furt... furt pijem a furt cikam...nekonecny kolotoc 😒

evitkamalicka
1. apr 2010

miska ano, som citala, ja som totiz priamo zo SNV rodacka 😉

nikitka231
1. apr 2010

u nas v Ramsteine 😵

marija
1. apr 2010

Niki a tvoj muz je vojak? Ci ten vojak bol len rekvizita? 😀

michaela80
1. apr 2010

inac vcera v sparvach ste poculi o tom jazere smrti v Cine...nasli tam cez 20 telicok babetiek....strasne.... a ze rocne 13 miloinov potratov....a kolko zien nemoze mat a tam ta hnusna politika jedneho dietata...

nikitka231
1. apr 2010

marija 😀 ta rekvizita je moj manzel 😀 robi v Nemecku pre NATO...som sa zasmiala z chuti teraz

rubinka
1. apr 2010

Miši strašne to je jak tam tie ženy bežne chodia na potraty, zle mi z toho je ☹

No neviem prečo sa nemá oblievať tehotná, skúste na nete kuknúť, ja poverčivá nie som tak sa v tom nevyznám 😀

marija
1. apr 2010

Niki jaaaaj 😀 sorry, som si nebola ista 😀 a on lieta na stihacke? WOW!

marija
1. apr 2010

Rubi ja som poverciva len ked sa mi to hodi 😀 😝

michaela80
1. apr 2010

aj mne by sa taka povera hodila....

denisocka
1. apr 2010

Uz som v aute,sa tu z vas smejem,ze rekvizita

rubinka
1. apr 2010

No hľadala som na nete o tej povere a nič som nenašla 😀

nikitka231
1. apr 2010

marija nelieta...nastastie...to by som asi nezvladla, ale su tam aj piloti... 😉 chodi ale na misie 😉 😎

rubinka
1. apr 2010

No baby, ja sa pre dnešok lúčim, na sviatky tu nebudem tak Vám chcem všetkým popriať Veselú Veľkú noc a príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov 🙂

evitkamalicka
1. apr 2010

aj ja prajem vsetkym krasne sviatky, keby som sa tu nahodou neukazala

marija
1. apr 2010

Niki no ale misie to asi tiez nie je vzdy dobre, ved zalezi kam ho poslu no nie?

nikitka231
1. apr 2010

marija bol 2 krat v Kosove a mal ist teraz do Afganistanu ale to sa dalo este odmietnut kvoli tomu ze cakame mimi atd...
no dufam ze ho uz nikam neposlu ...a pride v auguste uz nastalo z Nemecka domov...ale este stale ho mozu vyslat ak sa nieco stane ☹

marija
1. apr 2010

No tak ked si tak zelame krasne sviatky, tak sa pripajame aj my s celom mojou rodinkou 😉

marija
1. apr 2010

Niki to je asi profesia vojaka...clovek si nevyberie uz potom. Ale ked si vybral tuto pracu asi ho naplna a rata s tym, ze aj taka moznost pride. Ale verim, ze coskoro uz bude doma ;) este som sa chcela spytat meno maleho je skratka Vitazoslava alebo ineho mena?

abbey1
1. apr 2010

Ahojte.Konečne dnes sedím a jem.Najprv práca a potom nákupy s dcérkou.Strašne sa vytešujem,kúpili sme si nové záclony do obývačky,tak zajtra s radosťou umyjem aspoň tam okná.A ešte mali v DM bezlaktozové mlieko za polovicu,tak som vykúpila všetko.Dcéra šla na narodeninovú párty a ja o 1hod zasa do práce.Tak pekne oddychujte,nakupujte a pečte.Aká je super nálada,keď je vonku krásne!

rosienka
autor
1. apr 2010

simi- veru, dokyna je super, uz to vidim, ze od zaciatku juna ma da na 100% PN 🙂 , lebo u nas materska zacina az dnom pôrodu ☹
ja mam Velku noc rada a moj mm ma pekne poctivo sibe a oblieva a viete aky je z toho vyteseny? ved chlapi su deti, tak im to neberme a ked to rozprava pred Svajciarmi, tak hlavne baby sa vypytuju a vidia to ako bohovu vec a vraj tiez by sa im to pacilo byt vysibane 😀 . Ked sme boli pred par rokmi v Burgundsku v kempe, tak som jaciac vybehla z karavanu a mm bezal za mnou so sibakom a polieval ma. okolo sla akurat nemecka rodinka s dietatom a normalne zostali konsternovane stat a civeli ja na zjavenie 😅 . potom si maleho zavolali k sebe, aby sa mu asi nic nestalo pri tomto brutali 😀

takze pekne sviatky, zajtra sa mozno este ukazem a v pondelok vydesime dalsich cudzincov v hoteli v Barcelone 😝

bihan
1. apr 2010

Niki, vitaj v klube, MM je v námorníctve 😀 Teraz máme relatívne pokoj, ale dúfam, že bud. rok ho neprevelia na loď, lebo si rovno hodím mašľu aj s dvomi deťmi na krku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre