• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Deni a ako je to s tym otacanim teda? Mna ked teraz na morfo pozeral lekar, tak mala bola hore hlavou, ale vravel, ze este tam ma kopu miesta. A mala sa mi otocila niekedy v 35tt, takze neviem teraz kedy sa to uz sleduje az tak pozorne, ale este asi nie, ci?
2. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija, na otáčanie majú mimčá ešte času a času. :wink: Na UZV bola malá dolu hlavou a to už krásne cítim, keď kopec hore alebo dole,stále sa točí...inak placentu mám naozaj na prednej strane, takže už je jasné, prečo som necítila pohyby skôr a krpatá sa do nej stále schovávala, takže z 3D teda žiadne extra fotky nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne že to teraz ma ešte každy v paži,že je KP,ale moj je KP stale - čo citim od začiatku ,max sa otočí priečne
2. apr 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan blahozelam ku dievcatku...
my sme sa vratili teraz z kostola...vymrzla som na kost a este ze mam takebrucho ze ma hned pustili sadnut...no maly mi sedel na kolenach a opieral sa o brusko a mala cely cas si branila svoje miesto a kopala o 106...asi ju tlacil :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna by v tej kose do kostola nič nedotiahlo,obzvlašť teraz,ked cikam každu chvílku
2. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč,o mesiac idem do Chmelnice na prijimaie krsňaťu
2. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna zatial mala kope stale dole, ale verim, ze sa otoci skor ci neskor. aj mala si dala nacas a to bola uz riadne velika a mala tam malo miesta.

Bihan ja mam placentu vzadu, to znamena co? :confused:
2. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija ja mam tiez vzadu placentu....
Deni Chmelnicu velmi nemusiiiim...
2. apr 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška,šak ja ťa tam netaham :grinning: , my tam ani nechodime,sesterka sa tam vydala :confounded: ale už si zariaduju bytík v lipníku tuším, tiež sice nič moc,ale čo už ... potom mam rodiny v St.L., Starinej,Plavnici :grinning: a spolužiačky tuším z K .... nenapadne ma ta dedina
2. apr 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,thanam malemu take gumáky,čo maju vyberatelnu teplu vložku , neviete ako sa to môže ináč volať ako gumaky?
2. apr 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,Kolačkov :sweat_smile:
2. apr 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni moj ex je z Chmelnice...takze preto.....a velmi sa nemusiiiime...
a moja babca je so Stariny....kadernika mame z Plavnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nakoniec budeme rodina :grinning: ... a my zas mame v SNV v Kauflande Paviela Rochnyaka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
-som necedela že si rozvedena,či akože ex-frajer? :grinning:
2. apr 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, s tymi gumakmi neporadim, my take ani nemame, ked prsi, tak von nejdeme, moj syn je taky domased po mne :grinning:
2. apr 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale s tymi dolce gabana by ste boli in :grinning:
2. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne to treba hlavne k svokre po dvore ,ked ho vlačia po kurincoch :rolling_eyes:
no po kuracích hovnách za 100€ :sweat_smile:
ja som si musela poobede pospat, v noci som asi 3 hodiny nespala, uz to zacina, proste ani nalavo, ani napravo, ani na chrbte

my mame dnes s muzom vyrocie zaciatku nasho vztahu, ze 14 rokov, uffff
:grinning: :dizzy_face:
2. apr 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mY budeme mať o par dni tiež , alebo to už bolo pred mesiacom? :sweat_smile: sme začali v 2002 :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni :grinning: :grinning: , no tak to ti neporadim , tak co najlacnejsie :grinning:
2. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v oktobri sme mali 10 rokov co sme svoji

teda, leti to
2. apr 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zase citala trochu v inej teme a mam po nalade a bojim sa :frowning2: :frowning2:

nebudem pisat ani, ale je mi smutno
2. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex frajer - od 15 do 19 a potom od 19 som s mm...
aj my sme spolu od 19 rokov
zuzana co si citala?
my mame 11.11. vyrocie 10 rokov.....
2. apr 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak chces, tak april 2010 ale upozornujem, ze ak by ta to malo rozrusit, tak radsej nie
2. apr 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ci pana toto by som nechcela zazit...chuda... :frowning2:
2. apr 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: strasne
2. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, len tak nakukam, piekla som medovnicky, kuriatka, srdiecka, baranky, kvetinky, zajackov... a este idem linecke a umyla som zvysne 4 okna a vchodove dvere...inokedy by som tahala dalej, ale teraz som unavena :sweat_smile: a tie linecke sa mi TAK nechce, ze az, mozno sa na ne bodnem a urobim ich zajtra :sweat_smile:
2. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok