♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
2. apr 2010

leni, tak ja som dnes neurobila takmer nic a som tiez unavena, teda, mas vydrz

denisocka
2. apr 2010

zuzka,neviem sa dostať na prvotny pribeh,teda čo sa stalo v tom aprili

zuzana76
2. apr 2010

denis, asi 2-3 strany dozadu

tea333
2. apr 2010

Ta baba z apriloviek, malalady je z nasej snazilkovskej temy..co sa stalo je hrozne smutne, pisali sme si s nou od snazenia a sledovali jej tehulkovanie 😢 😔

lenadka
2. apr 2010

zuzi, ved mna zmohlo uz len doobednajsie varenie, ale potom som si posedela pred TV a isla na vec, ale uz sa mi nic nechce, kaslem na linecke aj zajtra je den 😅

deni malinka malejlady sa v brusku 2x omotala pupocnou snurou a udusila sa, je to naozaj hrozne smutne...preco sa vobec musia diat taketo veci???

lenadka
2. apr 2010

baby aj vy ste take citlivky v poslednej dobe? rozreve ma hocaky film, modre z neba som musela vypnut minule, lebo som revala ako tur pri nom, radsej som isla do sprchy a dnes dopoludnia film o lietadle z 11.septembra a ja zas ako krokodil...a ked som citala o malalady tak som zabudla dychat na chvilu a normalne musim ist niekam od pocitaca prec...rozdychat to...

denisocka
2. apr 2010

preboha,ani to nejdem čitať ,toho omotania sa bojim už aj bez toho 😔

denisocka
2. apr 2010

ach jaj. už som to našla,a aka "ironia" akurat sa baby v tej tebe rano začali baviť o tom,či sa dvíhaním ruk da sposobiť omotanie pupočnika okolo krku babatka a poobede už mali aj smutnu odpoved 😔 https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/april-2010-kto-tu-je-este-s-tymto-terminom/

zuzana76
2. apr 2010

tea, to je strasne, ja na to stale myslim

leni, uz len oddychuj, ved si toho porobila akurat tak dost

leni, ja som tiez citliva, vidim nieco zle, citam, alebo pocujem a hned placem, aj ked vidim nieco dobre, reklamu na plienky a rozkosne babo, uz revem

deni, veru, akurat sa o tom bavili ☹

zuzana76
2. apr 2010

my ideme pre drobca

pekny vecer vsetkym

michaela80
2. apr 2010

baby akurat pisem s kamoskou a vravi ze sa tesne pred materskou zamestna porobi mesiac a ze jej ide materska ako 55 percent z platu...da sa to tak?

halintoa
2. apr 2010

michaela: iba ak si predtým platila DNP alebo bola v posledných 2 rokoch zamestnaná (alebo nemocensky dobrovoľne poistená) minimálne 270 dní. Aj ja to tak idem urobiť. Pred nástupom na MD ma mm zamestná, teraz som od 30.11.2009 nezamestnaná, no predtým som robila vyše 4 roky....

michaela80
2. apr 2010

no ona nerobila ani neplatila teraz ma statnice a je v 24 tt

ikulka
2. apr 2010

ahojky
jeeeej bihan gratulujem k dievčatku.....super samí babinec doma ako u nás 😉 🙂
no a ten smutný príbeh som si prečítala ☹ aj som si poplakala. a priznám sa pupočník je moja nočná mora už pri malej boli s ním problémy a teraz hned akos a drobček nehýbe jeden den hned panikárim či zas je všetko ok a nemohla sa omotať...inak teraz sa všeobecne akosi málo hýbe, neviem čo jej je....

halintoa
2. apr 2010

michaela: potom je mi ľúto, ale robí si plané nádeje...
baby: nepíšte tu o takých smutných veciach 😔 , našim bábätkám ani nám to nerobí dobre. Treba myslieť pozitívne. Je to strašne smutné, ale my teraz takéto myšlienky musíme odháňať, psychika je príliš mocná...

denisocka
2. apr 2010

miška,ja viem že mi počitali matersku z priemerneho platu za uplynuly rok,čižer v 2007 mi vypočítali z platu za posledne 12mes .takže asi kamaratka ma velke oči

carmenn323
2. apr 2010

Ahojte babulky,ja len na skok a uz revem no strasny pribeh ☹ Ja som teraz tiez strasne citliva modre z neba ked ide tak hroza mm mi to uz zakazal pozerat ze to mimi citi ked som smutna stale revem a to sa na mna nepodoba 🙂 Prajem krasne sviatky

maculienka123
2. apr 2010

caute,ja som normalne hotova z tych kopancov a vypukov bruska.

troska sa venujem drahemu,sme spolu malo,tak aspon teraz cez sviatky.potom si vas docitam

maculienka123
2. apr 2010

som zacala nieco zle citat,cosi o snure a babatku,no ani nejdem citat,lebo ma porazi

maculienka123
2. apr 2010

no tak som si to precitala,ja sprosta a teraz sa bojim,mozno je lepsie,ked sa male tolko nevrti a netoci

denisocka
2. apr 2010

No dobru noc babule

pipi1211
2. apr 2010

ahojte baby, tak pohreb je uz za nami.... nakoniec som isla a bola som celu dobu pridrahom. vsetko dobre dopadlo trochu som si poplakala, ale vsetko v norme a verim ze babetku sa nic nestalo 🙂 som rada ze som bola 🙂

bihan
3. apr 2010

Bré ránko 🙂

Baby, nebojte sa zbytočne.. sú veci, ktoré sa, bohužiaľ, zmeniť nedajú a kočka tam nepíše nič bližšie. Je mi ľúto, čo sa jej stalo, ale nejako mi to nesedí.. ono totiž dieťatko v pohode môže mať šnúru omotanú okolo krku 2x, ale kým sa nezačne pôrod, nie je to problém, lebo mimi nezostupuje a šnúra mu stačí.. a keď sa začne pôrod, tak zase mimi nechce zostúpiť, spomaľujú sa mu ozvy a zvyčajne sa na to rýchlo príde. Neviem, čo je za tým a ako je možné, že sa stala taká nehoda, ale tým, že sa tu budete plašiť, si narobíte zle len samy sebe. Napr. je celkom bežný jav, že dieťatko sa narodí (teda už prelezie vonku) so šnúrou okolo krku a keď je vonku hlavička, odmotajú šnúru a pokračuje telíčko.

Pipi, fajn, že si to zvládla.. som rada, že si sa rozhodla ísť. 😉

leteku
3. apr 2010

Dobré ránko dievčatá. Tak toto je naozaj hrozný príbeh 😔 . Bihan dúfam, že máš pravdu.

denisocka
3. apr 2010

dobre rano, dufam tuež že maš bihan pravdu,teda - ja tiež viem že udusiť sa da až pri podode,kedy to teličko postupuje dole porod.cestami,preto niekedy ani nejde pordiť a musi sa robiť sekcia,lebo šnura babo nepusti. no ale je to naozaj smutna udalosť 😔

evitkamalicka
3. apr 2010

dobre ranko, tak sme od vcera doma, cesta bola dobra

evitkamalicka
3. apr 2010

mna caka pohreb v utorok, otcovi zomrel na Velky piatok brat, takze super sviatky 😒

denisocka
3. apr 2010

čau krajanka, dufam že vam počasie na dovolenke bude priať 😉 pekne sviatky

evitkamalicka
3. apr 2010

pekne sviatky aj tebe 😉

michaela80
3. apr 2010

Och uz nech ich mame na svete vsetky zdravucke....som to vcera citat nemala...tym ako mala sa mi vkuse vrti vo vnutri ma napadali same somariny.....viem ze take veci sa stavaju...citala som tie pribehy na anjeliky.sk....a ze to clovek nezmeni.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre