♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
5. apr 2010

ako zatial sa drzime...ale stale sa bojim ze sa nieco " poserie" stale si vravim ze este 5 dni kym bude zivotaschopne a potom 1.6 . bude tam ked sa maly narodil a potom kazdy den plus bude riadna vyhra...a dufam ze takto den po dni prideme az do 1.7. a to uz potom bude super...

ikulka
5. apr 2010

ahojkajte vidím, že sviatkujete, je tu taký klud...
no ja neznášam velkonočný pondelok, našťastei tento zvyk postupne upada myslím, nás eln tak symbolicky mm pofrkal a prišiel svokor so švagriným frajerom...eto vsjo tak je klud....
no a čo sa týka priberania tak snád to nejako ukočírujem nerada by som nejak moc pribrala...u mna je horšie to ako vyzerám, baby, všade píšu, že v tomto období tehu je žena najkrajšia ale ja neveim, v živote som nemala také vyrážky ako teraz samé zapálene vredy na tvária ťažko sa hoja, bledu suchu šupajucu sa tvár a otrasné vlasy padaju ako des no som krásna? 😅 😉 😀 😕

denisocka
5. apr 2010

tak dnes je teda hnusny čas ... ešte aj pršalo , maly nemal chuť ani šibať 😒 ... no ale výslužku si pýtal 😀

denisocka
5. apr 2010

prečítam vas zajtra,dnes som KO,teraz sme došli od svokry,vonku je hnusne,

biba12
5. apr 2010

caute baby, dakujem za gratulacie. Ja som tie prisla dnes z chaty. SKoda, ze nebolo lepsie pocasie, ale aspon sobota nedela sa dala. Isli sme lanovkou na Chleb, malemu sa to strasne pacilo, nema strach z vysok, asi je po tatovi. Uz sme napapani, okupani, stihla som vybalit a oprat🙂 A zajtra si vas precitam, dufam, ze ste vela nepopisali....

lulusha
5. apr 2010

baby, a ktory monitor dychu je najlepsi? lebo kukam, ze vo velko obzerate... mne sa celkom pozdava aj taky ten, co sa pripina na plienku, aspon k nemu netreba podlozku...na ten co vravite?

biba12
5. apr 2010

Ja som to nekupovala ani pri Andrejkovi,lebo sa mi to zdalo zbytocne... Kamoska ho ma zbytocne ju to vylakalo 2 krat a tak zatriasla zo soku malym, ze skoncila s nim na pohotovosti, lebo nedrzal este hlavu a bala sa, ze mu poskodila krcne vazy.... Lekarka jej potom povedala, ze to reaguje aj ked dieta dycha zhlboka a potom trebars chvilu plytkejsie tak to zacne hulakat. Alebo ked zmeni polohu, presunie sa na druhu stranu postielky, co sa jej stalo potom neskor.... Podla mna je to vyborne pre deticky predcasne narodene, pripadne chore.... Neviem... Ani my sme to nemali a sme tu... Ale okukam, co obzerate, nech mam predstavu, co je na trhu..

michaela80
5. apr 2010

llusha no ja sa prave neviem rozhodnut medzi angel care a snuza halo...

lulusha
5. apr 2010

no presne michaela, nad tou snuzou som uvazovala... ze predsa len nemusis zapajat podlozku a bat sa, ze z nej babo sklzne... lenze s tym pripinacim monitorom - das to na plienku a potom oblecies babo? ako to potom trebars vypnem alebo zistim, ci je dobre zapnute...to ho budem furt vyzliekat a kontrolovat? no vazne neviem... 😒

michaela80
5. apr 2010

no sak prave to...

lenadka
5. apr 2010

michaela, chcem s ta opytat, ked sa maly narodil tak skoro, mala si problemy od zaciatku tehotenstva, ze si sa zacala otvarat, ci si mala bolesti, alebo ako sa to prejavovalo?

ja som zistila ze sex u nas asi konci, minule som potom mala celu noc tvrdnutie brucha a este aj dalsi den bol des, keby som vtedy nemala o 2 dni poradnu letim hned na pohotovost...a dnes zas a neni to dobre :-P :--(...brucho odvtedy ako kamen, ono to ani tak az neboli len je to strasne neprijemne...a hlavne psychicky ma to stresuje, bojim sa ze co ak by som s tym mala ist do nemocnice, lebo neviem tu hranicu kedy je to este v norme a kedy je to uz dietatko ohrozujuci stav...pri malej som toto zazila az v porodnici...a teraz to mam hocikedy 😅

rubinka
6. apr 2010

Krásne dobré ránko, ja sa dnes od rána vytešujem na dnešný ultrazvuk, veľmi sa teším až uvidím naše malé. Bábo už kopká jedna radosť, je to fakt krásny pocit. Včera bolo dosť aktívne. 🙂

didulka85
6. apr 2010

Dobre ranko! Moja mala bola cele sviatky leniva. Ledva ma kopla. Vcera vecer sa presunula na pravu stranu, bolo to vidiet, mala som nesumerne brusko a zacala ma kopat ako besna. Tak sme sa s manzelom hodinu pozerali na brusko. 😀

januliatko1985
6. apr 2010

Dobre ranko, no ako po sviatkoch? ja som +1kg 😅 no ale vkuse sa len napchavam kolaciky, sunka a stale dookola, co uz....
na mmna vcera ani kvapocka vody nepadla len tie vonavky, mm to zakazal.pocasie bolo na figu len v sobou bolo celkom fajne a v nedelu sme este stihli ist na Spissky Hrad, vyliezla som s tym mojim nakladom az hore na tu vyhliadkovu vezu, no ale bola som unavena jak kon potom, to bol asi posledny moj vystup 😅
no a zajtra rano ideme na zapad k mm rodine trosku a potom do BA, prespime tam u rodinky a potom sup po mamku na letisko, tak uz sa tesim,nevidela som ju od vianoc.

a malicke kopka o dusu 😵 .....ze 24tt, panecku to letiiii....

rubinka
6. apr 2010

Ahoj Jani no mňa len tak ošpliechali trošku vodou, inak nič. Aj ja som sa statočne napchávala, môj doterajší prírastok na váhe je +2,5kg.

januliatko1985
6. apr 2010

rubinka, tak to si na tom dobre ja som uz spolu +6kg, ale mne to vobec nevadi, lebo som dost stihla bola a aj som cchcela pribrat 😅
idem si dat ranajky, co ine ako sunku, mnam 😝

rubinka
6. apr 2010

No ja mám momentálne 48,5kg 😀 takže nemusím sa báť priberania ale aj tak by mi stačilo tých 10-12kg. Priberať som začala len pred mesiacom.

silwietta
6. apr 2010

ahojte, hlasim sa po VN... celkom v pohode to dopadlo, teda co sa tyka olievania a sibania, na vahu som sa este nemala odvahu postavit 😅

denisocka
6. apr 2010

dobre ranko, som rada že už je po sviatkoch,len dbes neviem prisť nato,čo variť

rubinka
6. apr 2010

Ja mám varenie našťastie poriešené, svokra mi nabalila fajný knedlík s omáčkou 😝

januliatko1985
6. apr 2010

a ja mam este salat a rezne takze dnes nic nevarim , fajne 🙂

silwietta
6. apr 2010

aj ja mam este salat a kacicu, len polievku spravim...

tea333
6. apr 2010

Bre ranko,
my mame na ranajky bagetu vcera privezenu zo subway a na obed udenu polievku ( vyvarena zo sunky plus fazulka zelenina krupy)
inak mame nejake sunky a syrek, tak si este dam 😵
pocasie sa umudrilo, trikrat hura!! 😀

didulka85
6. apr 2010

Pocasie sa sice umudrilo, ale co z toho, ked musim sediet v robote... ☹

michaela80
6. apr 2010

tea tak u nassu 2 stupnea leje...inac akurat som prisla od lekarky, tak mam zapal dutin, hrtanu a priedusnica, takze mazem naspat do postele.....antibiotika, teply caj a bioptron to istia...

abbey1
6. apr 2010

Ja už trošku pracujem.Tak bude sa variť len polievka a možno skočíme s dcérou na čínu.Prijala by som aj dlhšie sviatky.Lenadka,mňa tiež posledné 4 dni straší bruško.Mám pichanie-ostré v podbrušku a občas krče ako pri menštrulácii,alebo slabučké pri pôrode.Tiež som vydesená,neviem či volať doktorke,alebo sa ďalej len pozorovať.Uvidím ešte,čo to bude robiť dnes.Stále dúfam,že len rastie maternica.Maličká sa ozýva často a poctivo.Manžel včera pozoroval bruško a bavil sa.

augustovky2010
6. apr 2010

pridala som fotku bruska, pridajte aj vy noveeee 🙂

januliatko1985 😉

rubinka
6. apr 2010

Možno sa dnes odfotím a prídam, no uvidím.

evitkamalicka
6. apr 2010

ahoj kocky....ako ste sviatkovali? na 3D ma objednali 5.5. o 14:30, lebo musim byt presne 26tt, vtedy to je vraj najlepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre