♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
6. apr 2010

Evi ja idem na 3D tiež 5.5 😀 u nás to robia od 24.tt-30tt. tak idem v tom 24.tt 🙂

evitkamalicka
6. apr 2010

rubi tak super, budeme si drzat palce navzajom

my mame inac dnes ten pohreb, ale ja s malym nejdem

januliatko1985
6. apr 2010

evitka ahoj 🙂

januliatko1985
6. apr 2010

my sme tak sviatkovali, pozri foto:

rubinka
6. apr 2010

Januliatko, krásne fotečky 🙂

januliatko1985
6. apr 2010

dik 😉 a kam ides rubinka na 3D, k Dankovcikovi ci Dosedla?

evitkamalicka
6. apr 2010

my sme boli na hrade v lete

rubinka
6. apr 2010

K dankovčíkovi.

denisocka
6. apr 2010

jani,hrad je už otvoreny? muž tam chcel isť a ravím,že ešte bude zavrety a ešte k tomu to vstupne 😖

denisocka
6. apr 2010

baby vy neviete kolko sa teraz dava na prijimanie € ako "dar" ???? idem krstnatu, ale ako nesme nejak v kontakte a myslím že ten pravy zmysel KRSTNYCH tam nieje, krstneho ma z inej strany

snehulienka24
6. apr 2010

ahojte babulky..
mate pls niektora tabulku s tyzdnami a mesiacmi tehotenstva? ze v ktorom tyzdni zacina a konci dany mesiac?viete ktoru?

nase sviatkovanie bolo super, tiez sme boli na hrade, ale na Plaveckom....a dnes mam taku svalovku na lytkach ze hruza.. ale tak po 4 mesiacoch nicnerobenia..hehehe...tak mi treba...
co sa tyka priberania, tak to sa odvazim o par dni 😀 nech sa to trochu vstrebe 😅

snehulienka24
6. apr 2010

deni, no s tym ti neporadim, my sme dostavali na prijmanie myslim ze zlatu retiazku a take, nie peniazky :(

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didulka85
6. apr 2010

Rubinka si mala vstat a odist... Aj ked je to tazke... Do mna tiez kazdy drbe, kazdy v rodine je najmudrejsi, hoci najmladsie dieta ma 15 rokov. A ked sa to narodi, bude to horsie... Kazdy ti bude rozpravat, co robis zle a ako sa to ma spravne robit.

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
6. apr 2010

ja som dostala taku hodinku,čo dakedy fičali,des hroza .... taka strieborna vyčečkana

didulka85
6. apr 2010

Ja som nepocula jedinu dobru vec ani z mojej ani z manzelovej strany. Ale to sa dalo cakat...
Aspon manzel je na mna dobry a stoji na mojej strane.
Som bola u svokrovcov na chalupe a od obeda do siestej mi nedali nic jest. Mne uz bolo zle od hladu, lebo som zvyknuta stale nieco chrumat. Aj ked len mrkvu, musli tycinku, ale aspon nieco kazde dve hodiny.... Kedze si myslia, ze som velmi tucna, tak ma nechali vyhladovat. Chudak manzel si to odniesol.

captainka
6. apr 2010

rubi no mala si to tazke s tou rodinou, ale aspon druhy krat tam tak skoro nepojdes...aj ked je to smutne lebo to je rodina...
mala si im povedat ze je to kazdeho vec...brusko ti narastie ake ma...., babo bude urcite dost velke pred porodom...kocik si vyberies aky sama chces...ok, mozu poradit ale je to aj tak na tebe a manzelovi...a co sa tyka ze nechces nosit tazke deti...jej no niektori ludia uz fakt nemaju nad cim rozmyslat...tak ked nechces tak nechces nie???

didul no tak to mas tiez divoke ze nist...ja by som si vypytala na drzovku asi 😝 a manzel chudak zato nemohol..

didulka85
6. apr 2010

captainka manzel moze teraz za vsetko... 😀
My uz mame par tyzdnov kocik doma, lebo bol v akcii, tak sme nevahali a kupili. Teraz to tajime pred vsetkymi, lebo by bolo zle. Vsetci u nas su toho nazoru, ze nakupovat veci pre dieta sa ma az po narodeni... Uz to vidim, ako po porode budem obhanat obchody s detskymi vecami. Hahahaha

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
6. apr 2010

no došiel mi tento biely sveter http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8272761&tab=0 ale bud som debil a neviek sa zaviazať,ale takyto efekt ako na fotke nedosiahnem . ten golier mi proste vysí uplne , nejde to pricapiť 🙄

abbey1
6. apr 2010

Rodinky dokážu byť úžasné.Našťastie my sa už 11rokov vôbec nestýkame s manželovou robinov.Pretože tiež vždy boli najmúdrejší,chceli nám vybrať kočík,spotrebiče do domácnosti,potom sme zasa veľa míňali-cestovali!!! A na čo???Ale my sme doma boli vychovaní úplne inak.Manžela u nás prijali super,tak to už nerieši.Zaťal sa i on,keď nám ochorel Filipko,ich to vôbec nezaujímalo,ale manžela prehovárali,aby nás opustil.Na čo mu je taká žena s tak chorým deckom v nemocnici.Mne to priznal až po rokoch,vtedy sa zdôveril iba mojej sestre.Tak má teraz novú rodinu.Pritom je super chlap,o Filipka sa staral,keď som ja otehotnela,zostal s ním v nemocnici a ja som každý deň dochádzala.Doteraz sa z jeho smrti nespamätal.

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
captainka
6. apr 2010

no to hej hrozne...ale clovek si rodinu z druhej strany nevyberie

didulka85
6. apr 2010

Abbey manzel ma naozaj "uzasnu" rodinu... Opustit zenu s dietatom moze len hnup a zenu s chorym dietatom... To snad netreba ani komentovat. To, ze ho k tomu nabadala jeho rodina... Kazdemu sa to vsetko raz spocita. Bohuzial na svete su aj taki ludia.

abbey1
6. apr 2010

Našťastie moja rodinka je super a manžel je tiež spokojný.Zaujímavé je,že sa normálne stretávame a kamarátime s manželkami jeho bratrancov.HA HA.Lebo tie tiež nie sú dosť dobré do ich rodiny.

didulka85
6. apr 2010

Abbey aspon vidiet, ze tvoj manzel je naozaj spravny chlap a nenecha sa zmanipulovat.

nikitka231
6. apr 2010

ahojte kocky maminy....mam na vas otazocku,vsetky co ste boli v 20tt na sone vam vraveli kolko mimi vazi aj sa to zapisuje ci nie??
lebo ja vobec neviem vahu...

nibiru
6. apr 2010

mne tam tiez vobec nezapisal vahu ☹ ale inak je vsetko ok tak som sa tesila ze je vsetko v poriadku ze na vahu som sa aj zabudla spytat:o)

didulka85
6. apr 2010

Nikitka mne robili v 19 tyzdni morfologicky ultrazvuk. Podla doktora to bolo velmi skoro, ale ze tam vsetko videl. Babo mi meral aj vazil. Malo 318g. Mam to na takom papieriku vytlacene spolu s roznymi hodnotami....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre