♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
6. apr 2010

Miška, veď počkaj, teraz budeš ešte týždeň prenášať 😀

Mne dnes vybehli bielkoviny v moči, musím sa objednať k lekárke, lebo by som rada vedela, čo to znamená... snáď len to, že som málo pila 😅

bihan
6. apr 2010

Mne to bolo jedno, či to budú mackovia alebo niečo iné, len mackovia majú také veľmi pastelové farby na môj vkus, ale Sára to bolo aj tak jedno, najviac ju zaujímali svetielka 😀
http://eshop.marseltoys.com/images/L0527.jpg

lenadka
6. apr 2010

pozrela som do diara tak v 16 tt som mala brusko 89 cm a teraz 91 cm tak obvod sa tiez az tak nezvacsuje

lenadka
6. apr 2010

inak do spol. albumu som si uz napisala 24tt, lebo zajtra zacinam a urco sa fotit preto nebudem 😅, vravim si den hore-dolu...niekde som citala ze babo od 24tt uz ma nejaku sancu prezit ak sa predcasne narodi, ale tym sa asi mysli ukonceny 24tt a to SANCA by som zdoraznila, lebo je asi aj tak mala a nasledky...pre tak prtave babo asi budu dost znacne...

michaela80
6. apr 2010

bihan pozri co som objednala...nadherne su ...https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/6q40/bl...

bihan
6. apr 2010

Leni, od ukončeného 24tt sa dieťa považuje za životaschopné, ale v reále to záleží na tom, ako veľmi chce mimi bojovať.. no a samozrejme je tam veľké riziko komplikácií.. ale tu žiadne nedonoseniatka pod 32tt nebudú a hotovo 😵

michaela80
6. apr 2010

zatial je to v poho..len trpnem kedy sa co poserie...sorry za vyraz...zajtra idem neplanovane na gyndu...bo som povedala mame ze mam vytok jek majoneza tak hned volala mojho dokiho, bosu kamarati...ci to netreba skontrolovat...

michaela80
6. apr 2010

no ja som videla babo v 24 tt...volala sa iZabelka...taky smudlik to bol a moj mal vtedy 1:5 a zdal sa mi obrovsky oproti nej....ona mala okolo 55é gr

michaela80
6. apr 2010

ja by som bola rada keby sme preuili ako kinderko aspon do 1.jula...cize ten 35 tt

michaela80
6. apr 2010

pisem na nootbooku tak to tak aj vyzera 😀 😀 😀 😀

lenadka
6. apr 2010

tak tak bihan treba verit 😀 a dat si to ako zavazok a basta 😀

lenadka
6. apr 2010

miska a izabelka prezila?

denisocka
6. apr 2010

tak miškabay si nepretahovala ešte,lebo take prípady poznám .... ako ty 😀 ... čo sa strachuju a rodia posledne v mesiaci 😀

michaela80
6. apr 2010

ano..bola to ciganocka a vraj to bol uz druhy jej porod za rok v 24 tt....ako ale neviem ake nasledky ma...inac s malym chodila do triedy Noemi ktora bola nar v 26 tt mala okolo 800 gr...a je uplne bez nasledkov ...11 mesacna uz chodila...bola sice drobnejsia...ale zive striebro..

michaela80
6. apr 2010

to aj moja svokra vravi ze len aby som neprenasala... 😀 😀

lenadka
6. apr 2010

miska jeej to sa tak dobre cita o tej Noemi 🙂

no nic idem spravit cestoviny s orechami na veceru, lebo na obed sme dojedli salat so sunkou a uz sa mi ani neziada pravdu povediac 😅

bihan
6. apr 2010

Miška, Blueberky sú náherné 😵 ale nemáš dosť už tých kapsoviek a AIO? 😀 Jednu by som tiež vzala, keby som nemala kapsoviek až až.

Ja potrebujem ako kinderko vydržať aspoň do 37tt, lebo skôr by som nemohla rodiť do vody 😀 (a letieť odtiaľto 😅)

lubina82
6. apr 2010

🙂 ahojte augustovky 🙂 veľmi rada sa k vám pripájam, pretože aj nás čaká prírastok v auguste...držím vám palce a prajem vám všetko naj...mne sa nejak vidí, že veľa priberám už mám +10 ☹

michaela80
6. apr 2010

bihan ked su take krasne ale iba dve som si vybrala...no som uz chora z toho..inac bola akcia teraz na itti bitty ze AIO sio a vkladacka za 600Czk...tak som vzala aj S aj M..mm ma uz vyrazi z domu....

michaela80
6. apr 2010

tieto ....pasley blues, rasberry truffe 😀 😀

bihan
6. apr 2010

Lubina, vitaj 😉 čo sa týka priberania (sa to tu preberá nejako často 😀) tak je to všetko individuálne, záleží na tom, akú váhu si mala pred tehu 😉

Miška, ty si maniak 😀 furt to hovorím, že látkovanie je nebezpečná závislosť 😀

lubina82
6. apr 2010

ahoj bihan 🙂 mala som pred tehu 47 kg

kvietok121
6. apr 2010

ahojte augustovky prajem vsetkym prijemny vecer

lubina82
6. apr 2010

ahoj kvietok aj tebe príjemný večer 🙂

kvietok121
6. apr 2010

dakujem lubinka82

leteku
6. apr 2010

baby ak viete pohlavie vášho drobca čakám IP nech to dáme dokopy a zistíme skore chlapci verzus dievčatá

kvietok121
6. apr 2010

ja este neviem

lubina82
6. apr 2010

nie je zač 🙂 ako sa máš?

lubina82
6. apr 2010

ani my ešte nevieme čo to bude 🙂

kvietok121
6. apr 2010

zatial sa citim celkom fajn, teda konecne ale zajtra do roboty, nechce sa mi a ty????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre