♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. apr 2010

dakujem aj ja prajem vsetkym pekny vecer ozvem sa

denisocka
6. apr 2010

kvietok a lubina,kde ste boli od decembra ,že ste dnes došli tak nejak naraz 😀

lucy1990
6. apr 2010

Ahojte 🙂 konecne som vas docitala, vitam nove clenky 😀 ja som si teraz po vydatnej veceri odmerala obvod a mam 81 cm, co som mala predtym 60 😅 takze pekne...a vaha po sviatkoch +5 😔 dufam, ze to takymto tempom nebude rast dalej...a som strasne stastna, lebo sme si dnes zarezervovali Dubaj na tyzden od 14.teho, tak uz sa neviem dockat a pisem zoznam co vsetko chcem navstivit...tusim na vylihovanie na plazi ani nebude cas 😅 straaaaaasne sa tesiiiiiim 😀

pipi1211
6. apr 2010

ahojte baby 🙂 tak ako ste sviatkovali? ja radsej na vahu ani nestupam lebo uz len ked sa pozrem na to moje brusisko co mi uz teraz zavadza tak mam dost 😅 😀 😀 😀 😀

denisocka
6. apr 2010

Pipi paradne! Luci ta ty len 81cm?to to by som brala

biba12
6. apr 2010

Caute,

tak som sa konecne dostala k pisaniu... DNes mam za sebou narocny den. Ale uz nemusim chodit na rehabilitacie chrbta, zlepsilo sa to.. Este mam 1 kontrolu u lekara a chcem sa s nim dohodnut, ze pridem az po porode... Lebo vtedy mozem uz elektroliecbu,alebo nieco podobne. Ale bude mi chybat rehabilitacny pracovnik, taky fesi🙂)))
Ja mam cez brusko 88 cm a cez boky 95cm... Nejako sa zvacsili aj tie...
Dnes som si kupila saty na svagrovu svadbu...Zeni sa 15.5., je to svadba zbuchana za 2 mesiace, lebo nevesta je tehu, prirastok sa ocakava v novembri. Saticky su pekne,letne, vynosim este v lete. Su strihane pod prsiami, takze po porode ich darujem niekomu, komu nebudu velke /ja dufam, ze mne budu🙂 /.
A vitam nove dievcata.
Marija, to je smola s tou mononukleozou, dufam, ze dcera sa rychlo uzdravi.

denisocka
7. apr 2010

biba,poprosdim odfotiť šaty, ja budem niečo rieši na jul ,ak dovtedy vydržím pokope

dobre ranko

augustovky2010
7. apr 2010

no hodila som pupok do albumu, baby ja som dnes na vahe zinfarovala ... skoro +6kg , no už mam pokazeny den 😕 . mne sa uplne urobili špeky na bokoch , teda chrbate ... nohy, bedra .... všetko ako pred tehu, ale od pasa hore amen 🙄
D.

biba12
7. apr 2010

Deni - skusim to stihnunt do konca tyzdna a poslat Ti foto. A ako to dopadlo s tou cystou? Je nieco nove?

lenadka
7. apr 2010

lucy, tak stihas aj dovcu, parada, len si dajte pozor v Dubaji a s drahym sa na verejnosti nebozkavajte, vcera davali v telke, ze za toto mladych americanov drzia v base, lebo si v restauracii dali pusu, resp. bozkavali sa :-P

pipi pekny pupik 🙂

deni dnes lepsia foto ako vcera 😉

lenadka
7. apr 2010

uf normalne som rada, ze som zamknuta, nejake 3 individua nam teraz presli popred dom, volaky bezdaci, asi nie su od nas, u nas bezdomovci niesu, asi si vylet urobili z mesta, co to pokradnut :-P

inak dnes je krasny slnecny den vuau! 😀

leteku
7. apr 2010

Dobré ránko. Pozerala som prehľad ako to vyzerá chlapci verzus dievčatá a je to 9 - 8. Takže takmer vyrovnané.

miciatko
7. apr 2010

Ahojte , vcera sme absolvovali dalsi ultrazvuk a pravdepodobne cakame chlapca ale na 100%nam to povie v sobotu na 3Dultrazvuku. Inak drobcek si tam pekne lezkal ,zato teraz kopka az,az. .
A aby som nezabudla ,vitam nove kocky a drzim nam palecky

tea333
7. apr 2010

lucy dofca je urcite super napad, ale nezabudni pomedzi program aj oddychovat 😀

leteku
7. apr 2010

A ešte som našla, že biba má chlapčeka tak vedú chalani 10 - 8

tea333
7. apr 2010

miciatko nam statistiku dorovna 😉

lenadka
7. apr 2010

a ako sa to pekne strieda, chlapec, dievca za sebou nikdy nie rovnake pohlavie 😀 sranda 😀

tea333
7. apr 2010

mmm tedaaa, kukam ze som odrana pomylena, som myslela ze baby vedu 😕 😅

leteku
7. apr 2010

lenadka to som si ani nevšimla

leteku
7. apr 2010

aspoň je to pekné farebné 😀

lenadka
7. apr 2010

leteku ak su za sebou tak sa vzdy streidaju, ostatne nech si to tam rovno dopisu 😀

leteku
7. apr 2010

tea - no možno aj vedú ale keď mi baby neposlali čo čakajú tak tam nie sú, nechce sa mi každému pozerať do albumu - som lenivka

lenadka
7. apr 2010

leteku ved by si sa napozerala je nas tu jak nas... 😀

baby co chceli flasticky Tomy Tippee, sizinka vcera nahadzovala tovar, pisem pre tie co vcera nezaregistrovali moj odkaz 😉

tea333
7. apr 2010

tak to sa ti necudujem, ja som leniva na vsetko teraz, prave som si na ranajky dala kolace poslane od babky 😝 tak to je vrchol..

tea333
7. apr 2010

lenadka tomy tipee su dobre flasticky?

janusa127
7. apr 2010

dobré ránko 🙂

tak zasa po sto rokoch nakúkam 🙂 dúfam že ste všetky oki a tehulkovanie si užívate .
chválim ako krásne vynovená tabulka 😵 koho že dám do vedenia? 😀 😀 😀

leteku
7. apr 2010

ja som nad nimi uvažovala ale asi ostanem verná aventu, ľahšie sa človek dostane aj k náhradným cumľom a tak

janusa127
7. apr 2010

tiež som obzerala tie tomy tipee ale asi tiež ostanem pri klasike avent, mam a také, mám istotu že to tu majú v našej drogerke a nemusím sa okolo toho zháňať ked bude treba cumlík a tak 😉

lenadka
7. apr 2010

tea, to neviem ake su baby ich chvalia, osobnu skusenost este nemam, cakam balicek, vraj su cumliky tvaru bradavky, ale dojcit planujem aspon rok-ak si male inak nezmysli...to len ak by nahodou bolo treba mliecko nechat odstriekane aby som mala, evitka si ich chvali ze ich mala pri malom a z viacerych stran som na ne pocula chvaly...tak ze ich skusim 😉

miciatko
7. apr 2010

baby aky je rozdiel medzi flaskami,ja tomu nerozumiem,este som sa neak tomu nevenovala,pred 12 rokmi ked som mala mimi,tak bola hlavne klasika a cumliky sme pouzivali nuk, tak prosim len ma trosku poucte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre