♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
7. apr 2010

rubi v 20tt nemoze odhadnutg pohlavie,mna porazi,co to maju za ultrazvuky stare sunky,ja len dufam,ze ten kam idem,bude dobry,lebo ja uz si neviem predstavit dlhsie cakat,co to bude.

janusa127
7. apr 2010

miciatko ja pozorujem rozdiely len v tvare flašky a cumlíka a ceny 😀 tie novšie flašky majú také šikovné cumlíky v tvare bradavky a protikolikové uzávery/otvory či ako to nazvať.

denisocka
7. apr 2010

kde je groka, juliq .... a zvyšok?

janusa127
7. apr 2010

no maculienka mne až pri tomto tehu povedal doky pohlavie v 20tt , inak až v 30tt 😒 keby tak všetci mali rovno 3D-čko juj to by bolo radosti 😀

ma.jus.ka
7. apr 2010

janusa nestraš, ja idem dnes do poradne a dúfam, že mi konečne povie čo čakáme...ja do 30tt nevydržím!!!

janusa127
7. apr 2010

ja som bola rozhodnutá ísť rovno na 3D ak by mi teraz nepovedal, tiež by som nevydržala dlhšie 😀
a skúšali ste tu nejaká ten inteligent test či ako sa to volá, čo ti z moču určí pohlavie? čo som zatail videla v dvoch albumoch tak to nevyšlo podľa neho...

tea333
7. apr 2010

janusa neviem si predstavit ako by sa to dalo zistit z mocu..mmm 😕

majuska drzim palce nech sa to dozvies uz dnes!

denis groke napisem do nasej snazilkovskej nech sa ukaze 😉

bihan
7. apr 2010

Intelygender je dobrá kravina, má to úspešnosť asi ako čínsky kalendár takže 50:50 😀

Inak mne lekár nezistil pohlavie cez 3D, ale 2D 😉 3D robil len na tváričku aj tak zbytočne, lebo malá sa skrývala do placenty.. ako Sára, tiež bola vždy s tváričkou v placente 😀

rubinka
7. apr 2010

Dobré ránko 🙂

janusa127
7. apr 2010

tiež myslím že to je nejaké divné, lebo jedna tam mala dvax robený ten test a na jednom jej vyšlo dievča a na druhom chlapec 😀

ja ked som bola pred 3rokmi na 3D tak doky si to na pohlavie prepol na 2D že to mu je lepšie tak pozerať , aj tak stále rozmýšlam že či nepôjdem aj tento raz na to, mať takú peknučkú pamiatku 😵

rubinka
7. apr 2010

Nie je to spoľahlivé, jedna holka z témy kde tiež chodím, mala jasné dievčatko podľa toho testu a potom jej zistili na 3D, že čaká chlapca 😀

tretulka
7. apr 2010

ahojte babulky...trosku ma chyta panika, bola som na wc a farbim...skor taky ruzovy vytok to je, tak som sa zlakla...ale vcera vecer bol sexik, tak dufam, ze to len preto, zajtra mam poradnu...teraz lezim s nohami vylozenymi...napiste mi nieco povzbudive 😔

michaela80
7. apr 2010

ja tiez idem od dokiho...mykoza jak vysita...takze dal mi tabletky candibene a lezat...v pondelok sa prist zase ukazat...

lenadka
7. apr 2010

tretulka, no ked bol sexik tak to bolo asi preto, daj si aj magnezko a lezkaj...brusko ta ale neboli?

lenadka
7. apr 2010

miska aspon sa to prelieci a zas bude dobre 😉

tretulka
7. apr 2010

micha, drzim palce, nech Ti to cim skor prejde, je to riadna otrava, ja som si ju "uzila" na zaciatku tehu

janusa127
7. apr 2010

tretulka to asi tým sexíkom, stáva sa 😉 oddychuj čo najviac.

michaela80
7. apr 2010

Bola som si urobit radost... ...https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/a...
Dnesny zatah za 11 €

tretulka
7. apr 2010

lenadka, nic ma neboli, keby bolelo hned idem k dr. magnezko nemam, ale mm isiel na rehabilitaciu, tak mu cinknem, nech mi kupi, poradte ake, viem ze ste to tu uz rozoberali, ale nechce sa mi to hladat

rubinka
7. apr 2010

Tiež si myslím že to bolo sexíkom, neboj nič. Miši tak tú mykozu ti nezávidím, skoro sa uzdrav.

janusa127
7. apr 2010

miška no mykoza nič príjemne ale candibene dobre zaberá, to bude čoskoro oki 😉

tretulka
7. apr 2010

janusa, ved ja viem, no ale aj tak som sa vyplasila, doteraz to bolo ok,...asi sme na nejaku dobu skoncili, chudak mm 😅 😎

michaela80
7. apr 2010

tretulka januz postim so sexom asi mesiac...a voooobec mi to nechyba...a mm vyzera byt tiez zatial o.k... 😀 😀 😀

tretulka
7. apr 2010

micha, krasne vecicky 😵

janusa127
7. apr 2010

pekný záťah 😎 akú "zaujímavú" diskusiu máš ku kočíku hmm... 🙄

tretulka
7. apr 2010

micha, urcite to zvladneme 🙂

lenadka
7. apr 2010

to je jedno ake Mg si kupis, sumive lepsie chuti, ale Dr. predpisuju take v modrej krabicke od Galvexu, to sa zas tazsie prehlta, ale je ho tam vela a vyuzijes ho ak budes mat krce v nohach alebo na koci ak ti bude brusko velmi tvrdnut lekari ho odporucaju 😉

janusa127
7. apr 2010

tiež pôstim, chúďa mm 😅 ale nejak prežije 😀 😀 😀 😀

michaela80
7. apr 2010

no ked niekto vie byt protivny janush tak co uz....ako som nechapala na co pise take odkazy... ked sa jej nepaci , tak o.k. sak kupovat nemusi....na co komentuje....a potom sa uraza...
tretulka jasnacka ze zvladneme, sak to stoji za to...

rubinka
7. apr 2010

Maculienka no pozri sa na fotky z včerajšieho ultrazvuku a sama posúd či sa na takom ultrazvuku dalo určiť pohlavie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre