♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
7. apr 2010

michaela aku polohovatelku autosedacku??nechapem...ma autosedacku vajicko a sportova cast je komplet polohovatelna aj s nozickami 😕 tak co si myslela??

michaela80
7. apr 2010

nie ..kocik casualplay - prima a kocik jane - matrix maju polohovatelnu autosedaku.... http://www.bambini.sk/sk/product/2693/jane-matr...
babo do 4 mesiacov by namalo dlho spinkat v autosedacke, lebo je to zle na plucka a v tejto sa da polohovat cize ten uhol je vacsi...

denisocka
7. apr 2010

miška,mna muž kvoli sekaču v týždni nevezme 30km do SNV 😀 ,ale v piatok mam poradnu

denisocka
7. apr 2010

ja som mala MATRIX na kočiku JANE a predala som ho babe,čo sa jej male narodilo niekedy zač.leta. ona to využila paradne a,e ja by som v zime asi s tým + fusak nepochodila

michaela80
7. apr 2010

tak skus mozno nieco trafis..ked tak aj bodynka za 30 centov sa zijdu..
niki tu su fotky autosedacky uplne na konci stranky aj s babetkom..https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/mame-radsej-kupit-kocik-jane-slalom-reverse-2010/

michaela80
7. apr 2010

deni ale do oktobra v pohode matrix vyuzijem...

michaela80
7. apr 2010

deni novy matrix ma 65 cm dlzku cize je velky...a je lahsi...

denisocka
7. apr 2010

ty maš matrix?

denisocka
7. apr 2010

my budem v lete v normalnej capazo a na cesty v sedačke Rebel ,ktoru nakliknem na konštrukciu

michaela80
7. apr 2010

objednany....

michaela80
7. apr 2010

my v lete kedze chlapci budu mat prazdniny..tak budeme kade tade logovat a je idealnejsie s matrixom...ako s obycajcnou autosedackou a potom prekladat do vanicky, kedze dlho v tom nemoze byt...

denisocka
7. apr 2010

ináč,moj prvy matrix bol polamany , od nova-a ani som si to nevšimla a ani predavačka. až ked smeho šli fotiť do inzeratu tak ked som odopla latku,tak ma skoro drblo,že zleny po obvode okolo železnej spony kde sa zapína na pásy . takže som mala dosť problem to vyreklamovať,lebo som došla asi po 3mesiacoch, ale nakoniec sme to nejak usmešne doriešili a v den ked došla nova z reklamacie tak si po kočík došla rodinka zo ZA

denisocka
7. apr 2010

ako matrix je super vec ,až na to,že v testoch autosedačiek uplne prepadol,takže nečakaj od matrixu nejaku ochranu pri nehode 🙄 . je to proste kus bakelitu umeleho, čo sa polame na sto kuskov v miestach,kde sa spaja. aj pre toto som predala matrix, aj ked my sme nejak necestovali,ale aj tak,bezpečnosť v nom je minimálna

didulka85
7. apr 2010

Nikitka navyse mam uz 10 kil. Povedal, ze sa mi zadrziava voda. Ze za to moze sol a sedave zamestnanie. Lebo moc mam OK a tlak nizky. Cez sviatky som nesedela pri pocitaci a nemala som opuchy. Ten tyzden doma mi prospeje.

denisocka
7. apr 2010

miška,ale ako nechcem ti zas davať chrobaky do hlavy,hlavne ked si už objednala http://www1.adac.de/Tests/kindersicherung/kinde... a videjka

https://www.youtube.com/watch?v=IRU4f_o-ZKE
nikitka231
7. apr 2010

miska...tak ja som tu autosedacku nechela na nejake dlhe trate...mat ju na kociku..autosedacku som chcela hlavne do auta lebo cestujeme kazdy den aj kvoli malemu skolke ho budem musiet zanasat aj s nasim drobcom aj mamu do roboty rano vozit...,ja som myslela ze cez leto ho budem mat normalen vo vanicke na nej sa da aj dat sietka ked je moc teplo na leto ..nemyslela som ze budem kocikovat s autosedackou....

zuzannas
7. apr 2010

Caute babule..

ja som si vcera zabudla dat magnezko a dneska rano takyyy krrc do lytka....brrr 😖 😠 ☹ a od vcera ma takisto zaxcala palit zaha...velmi neprijemne! 😖 pri prvom som tieto problemy mala az niekedy v 8.mesiaci...

Leteku: ja nemam vobec moje udaje v tabulke 😕

nikitka231
7. apr 2010

didiulka a dal ti dr nieco na ten opuch ci len mas mat hore nohy a oddych? 😎

mata1001
7. apr 2010

baby na co je dobre to magnezko? 🙂

nikitka231
7. apr 2010

zuzanas krce v nohach som mala pravidelne pri prvom tehu...to je otras pocit hlavne v noci ked sa na to zobudis...teraz ich zatial este nemam....a neviem mne to magnezko moc nezaberalo na tie krce ☹

abbey1
7. apr 2010

Konečne sa mi podarili hodiť aspoň 3 foto do albumu.Ale nemôžem tam dať sono maličkej,pretože neviem odpratať moje údaje z tých foto.

denisocka
7. apr 2010

mne magnezium tiež nezaberalo na krče, pri prvom som mala a teraz zatial ani raz

abbey1
7. apr 2010

Ako je to s magnéziom.Neznižuje tlak?Toho sa hrozne bojím,preto aj stále zvažujem epidurálku.Raz som to zažila a kriesili ma.Nízky tlak mám permanentne,tak namám odvahu.

michaela80
7. apr 2010

deni ja mam este po Robinovi autosedacky...cize s tym nebude problem
a tie testy su 2007 a nove sedacky Jane matrix su uz uplne ine...

didulka85
7. apr 2010

Nikitka nic mi nedal.. Len nohy hore... 🙂 Ale myslim, ze mi to postaci...
Abbey mozno preto mi doktor nenakazal magnezium, lebo znizuje tlak. Tiez mam nizky...

michaela80
7. apr 2010

abbey ja mavam vzdy tlak pod 90/60 mimo tehu a teraz mam 80 na 50 ...znizuje ale zase pomaha mi to na tvrdnutie bruska...

janusa127
7. apr 2010

mne začínajú krče v nohách..v noci, za 2tt idem do poradne tak hádam to prečkám nejako lebo nie je to každú noc, zatiaľ som zvýšila príjem tekutín lebo že to pomáha proti krčom. tak uvidím čo sa bude diať ... tiež mi to začalo nejako skôr 😕

mata proti krčom a tvrdnutiu bruška 😉

nikitka231
7. apr 2010

abey tak nizky tlak som mavala aj pred tehu aj pocas..kolapsove stavy normal....aj pri odbere krvi to sa sestricka smiala ako chcem ist rodit s takymi kolapsami ....no a epidural vydrz uvidis ako ti bude porod prebiehat...mozno porodis tak rychlo ako ja... 😀 😀 😀 ,mne ju nestihli ani dat aj keby som neviem ako chcela 😀 😀 a za hodinu som dorodila 😀

janusa127
7. apr 2010

uf no miška to iný tlak, mňa by priklincovalo, pri druhom tehu som mávala nízky 90/60 a bol to desss 😖 teraz mám zatial zakaždým okolo 115/75 a dúúfam že to tak aj ostane

abbey1
7. apr 2010

Ja som obe rodila rýchlo bez epi,tak to ma nemáta,ale teraz hrozí cisársky a to si neviem predstaviť s epidurálkou a tým tlakom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre