♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
8. apr 2010

čo toto s tym rodičovským? 😕 ja sa o to nejak ani nezaujímam ja dostanem 158 euri a živ ma Boh 😀 ale nesťažujem sa čo už. poradňa ok na sono mám ísť 15.4 čiže budúci týždeň....

denisocka
8. apr 2010

aj MM je szco a neplati si nič naviac,ale planuje. ako dlho musi platiť DNP aby dostal marodku ked zamaroduje

marija
8. apr 2010

Biba ahoj, ano v GPN sa morfo robi v 2D, minule tehu mi zapol aj 3D na chvilku teraz nie. Ale kedze idem aj tak na 3D nejako ma to velmi nerozladilo.

A co sa tyka toho IgA, tak presne kao pises. Len moja mala ma hodnotu 0,01 coz sa povazuje za 0 hodnotu a to znamena ze v jej tele tato protilatka neexistuje a je to vraj vrodena porcuha a je dozivotna 😖 kvoli tomu tie anginy, bo barsjaka bakteria na sliznici v hrdielko a uz je zle.... je na imunostimulacnej liecbe aby ostatne Ig-ecka dokazali prevziat na seba aj funkciu igA a pomoct jej s tymito bakteriami bojovat. Je to vsak proces ktory trva roky a minimalne do tych 6 rokov veku dietata do kedy sa ta imunita buduje. Vo vacsine pripadov si dokaze imunitny system vytvorit kompenzacne mechanizmy a uz v neskorsom veku nemusi byt tak casto chora. Dufam, ze som to napisala spravne 😀

marija
8. apr 2010

Baby este taka otazka, teraz ked je manzel s malou v nemocnici jemu je lepsie co byt PN ci na ocerke? alebo si vziat dovolenku? Ako te je zo zakona lepsie platene? nidky som si nieco podobne nezistovala lebo nebola potreba kedze som na materskej ja a sedim s nou doma ak treba....

michaela80
8. apr 2010

deni lehatko co som kupila uz je 10 drahsie a este jedno co som zvazovala tak o 5 lacnejsie...menia tie ceny na amzone ako blazni...

michaela80
8. apr 2010

deni 270 dni..

michaela80
8. apr 2010

marija co viem tak lepsie je byt na OCR..

groka
8. apr 2010

ja som uz aj rozmyslala ze mm je zivn.ze pojde on na matersku cize bude dostavat viac ako je len rodicovska,ale tym padom by musel zrusit zivnost keby isiel na matersku

denisocka
8. apr 2010

baby,tu je moja tema z minuleho roka o imunite,tak sa možte kuknut,ja to idem pozrieť tiež https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/pediater-poradna/co-znamena-porucha-imunity/

zuzana76
8. apr 2010

ahojte

uz vieme co cakame 😵 😵 , kto uhadne prvy? 😀

lucy1990
8. apr 2010

Chlapcek? 🙂

zuzana76
8. apr 2010

ked bude viac tipov, vyhodnotim 😀

lucy1990
8. apr 2010

Nebud zlaaaaa 😅

denisocka
8. apr 2010

zuzi netrap nas ? babika?

michaela80
8. apr 2010

dievcatko...

michaela80
8. apr 2010

deni ja som si doodbjednala nakoniiec aj stratu autosedacku, cize mam matrix, transporter i stratu a uz mi zaslali cenovu ponuku... 😝 😝 😝 😝

lucy1990
8. apr 2010

Baby co by ste mi poradili urobit na veceru? Uz som zufala stale nieco vymyslat...

zuzana76
8. apr 2010

neuhadli ste 😀 , chlapcek , hned sme videli pindurika malinkeho co pretrcal medzi nohami 😀

lucy1990
8. apr 2010

Hahaaaaaaaaaaaa 😀 tusim si zalozim patent 🙂 zuzi gratulacia 😵 a groke tipujem babiku 😉

michaela80
8. apr 2010

tak zatial som len ja vinimka ze po chlapcekovi bude dievcatko? nikto sa ku mne neprida?

michaela80
8. apr 2010

vynimka

denisocka
8. apr 2010

zuzi,vedela som že chaln,predsa by si ma nechcela nasrat s dievčatkom 😀
ň

miška a odkial si doobjednala?? ináč,pri takej PN ako máš sa nečudujem,že investuješ do kvalitných veci 😉

denisocka
8. apr 2010

ja suhlasim s tým,že nejak ked su deti po sebe /čsest vynimkám / tak su rovnakeho pohlavia 😀

zuzannas
8. apr 2010

Zuzi: 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem ku chlapcekovi, takze doplnas chalan-chalan, baba-baba skore 😉

Marija: s malou je mi to luto, nech sa co najskor vyzdravi aje opat doma!!! Ja ked som pracovala a rozhodovala som sa medzi PN a dovolenkou, tak viem ze dovolenku som si vzdy vzala, je to lepsie zaplatene, ale co sa tyka OCR to veru neviem 😕

michaela80
8. apr 2010

deni a ja mam este k tomu aj prijem z firmy....ale kociar ma bude stat v prepocte skoro o 400 € menej ako normalne v obchode s takou vybavou...takze sa mi to velmi oplati...

anxuska
8. apr 2010

Ahoj, tak všimla som si, že ste včera merali brušká, nakazili ste ma a zmerala som aj ja... 86cm a + 6kg momentálne 55kg, no som zvedavá do akej šírky to dotiahnem, ked budem do konca len ležať...
zuzi gratulujem

denisocka
8. apr 2010

miška,tak to s tvojími príjmami je fakt radosť nakupovať 😵 😝

zuzana76
8. apr 2010

deni, ze nasrat, no to by som si nedovolila

ja som toho chlapceka fakt citila a teraz ma presviedca o tom,ze chce byt Samko, len ci muz povoli, jemu sa to meno nepozdava 😀

kamajka
8. apr 2010

ahojte už som bola aj po decká v šôlke. tak synátor včera spadol v škôlke ale myslela som že to prejde......... prd...... rúčka mu opuchla. takže zajtra môžem volať zubárovi že neprídem, nech mi dá iný termín a utekať s chlapcom na rtg ☹ ☹ ☹ ešte nikdy nemal väčší úraz chudáčik môj.
zuzka gratulujem aj ja 🙂 som zvedavá či mne budúci týždeň už povedia pohlavie... ale pochybujem.
3D sono neplánujem takže si asi počkám kým mi povedia čo to bude.

didulka85
8. apr 2010

Ahojte!
Ja som dnes zase bola u doktora. Zevraj mam bud nejaku zvlastnu chorobu krvi alebo chore oblicky. Neviem, ako na to prisli ale co uz... Zajtra zase k doktorovi.
A to som sa tesila, ze budem tyzden doma odpocivat. Namiesto toho budem tyzden behat po doktoroch a zase do prace. Oddychnem si naozaj az v hrobe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre