• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
No ahojte, tak mi teda fajne dlho trvalo, kym som vas precitala za tie dva dni co som tu nebola.boli sme u mm rodiny v trnave a blave.a vcera vecer som bola taka zmorena z cesty, ze konec, esteze bolo krasne vonku, co ma rosku povzbudilo :slight_smile:

blahozelam k pohlaviam a dufam, ze aj ja sa v utorok dozviem, uz konecne, mam poradnu.

a k tym rozmerom, tak brusko 89cm :astonished: a vaha +7kg :sweat_smile: .

na dnes mam obedik navareny, takze oddychujem a vecer prechadzka nejaka, sak tak je krasne vonku a ja este v pyzamku.
9. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Januliatko :slight_smile:
9. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj rubinka, takze stale neviete pohlavie, no skooooda, ani my :angry:

si idem dat sprchu nech sa konecne preberem, bo sm jak s mechom otapena.....
9. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,kolko platíte DNP ???? slebo tu som postrehla že niekto len okolo 20€ a tu v teme mi tvrdia,že minimum je 42€
vyjadrite sa,kto to platí,dik http://www.modrykonik.sk/forum/tema/rodicovsky-prispevok-od-januara-2010/?page=last&post=last&lastref=il - v moj prospech samozrejme očakavam reakcie :grinning:
9. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak počkám si do mája na to 3D. Tebe to do utorka zbehne rýchlo ako nič.
9. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, niečo o janke vieš? ja ju nelutujem,ja len neviem kde sa prepadla
9. apr 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz dovysavala byt,idem si dať sprchu a hodiť strih tam dole,nech vizeram na STK v poradni kulturne
9. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni ked som platila z maxima tak to bolo 44,10 eur, dnes už to maximum trocha zvýšili ale ja si toho roku platím už len minumum a to je 14 eur. Tie čo platia iné sumy, si zrejme iba priplácajú ak majú malý plat a chcú mať maximálnu materskú. Si proste doplácajú koľko im chýba do toho maxima,
9. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to tam napíš,akože sa tam nechcem hadať,ale aby si obyčajne baby nemysleli,že minimum je 42€ a preto sa nato vyseru
9. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napísala som, inak som sa pobavila jak brisilde údajne povedali že sa platí 100 eur, to kde akože nabrali? :grinning: By sme skrachovali potom.

Sa tám hadžu kadejaké sumy a ja nechápem skade šak máš len maximum a minumum nič medzi tým. To priplácanie čo som spomínala predtým, asi už zrušili alebo som počula že mali zrušiť.
9. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

som vás zatiaľ len preletela, a pozerám že sa pýtate na jankaat.... čo mám posledné info čo som si s ňou písla na fb tak to teraz dopadlo tak isto ako prvé tehu... :pensive: :pensive: dúfam že som mohla povedať...

mne je o dačo lepšie , bruško poslúcha, dávam si magnezium tak mi pomohlo a na pondelok som sa dohodla s dokym že ma pozre.
9. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj janusa no ja som si aj myslela že dobre to dopadnúť nemôže ked otehotnela tak skoro po potrate a ešte s dvojičkami :frowning2:
Nebolo to moc zodpovedné, ale čo už.... :unamused:
9. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
januš,som si myslela
9. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi dik,že si tam písla
9. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte skôr som sa sem nedostala od rána som varila až doteraz, mám totiž maróda doma.... :frowning2:
čo tu nového?
9. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisočka - ja platím tiež menej, lebo sa to počíta ako súbeh dvoch poistení, teda som zamestnaná a popri tom si platím DNP
9. apr 2010 o 11:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dnes nevarila,dojedame az na veceru nieco zbuchnem.

ja neviem co mi dnes je tak teplo,normalne sa potim a je mi horko a to beham pomaly v kratasoch po dome.to je asiz dalsich tehu javov nie?

ja si doplacam 50 eur na to aby som mala najvyssiu matersku,len teraz ked mi znova posunuli TP o tyzden skor,tak mi to asi nevyjde,len sa musim s dokim dohodnut,lebo som mala mat TP 3.sept a doteraz to len menia,tak som si zacala platit,ze mi to vyjde,tak zbytocne prachy. :frowning2:
9. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podme niekde na vylet :grinning:

mne uz hrabe... :slight_smile: asi si zachvilku ohrejem obed ... :grinning:
9. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ten maly robi v bruchu,sak ma picha tlaci kope vsade mozne,hlavne prava strana ma riadne boli aj ked chodim,mi asi tlaci na crevo
9. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maculienka nevychadza ti tých 270 dní do pôrodu, či ako?
9. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak KP poloha je, ze je ritkou dolu?
9. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi,mne to vyslo,ze budem mat matersku,len aby som mala tu najvyssiu,si doplacam mesacne.lebo matersku vypocitaju z nejakeho priemerneho platenia NP za poslednych 26t.

pridavam nasho susna :slight_smile: vcera sme sa boli fotit
9. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macu, malý je nádherný :dizzy_face:

Počkaj dajak nechápem šak ja si tiež platím to DNP a to že ti posunuli termín by to nemalo ovplyvniť. Ono sa ti za rozhodujúce obdobie berú platby za rok 2009. A do pôrodu treba splniť 270 dní byť poistená. To je všetko.
9. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja uz neviem,ona mi to tak vysvetlovala,ze treba si platit, 26t pred nastupom na matersku aby som mala najvyssiu
9. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkedy si poistená? A kedy máš nástup na materskú? Tie ženské na úradoch su mnohokrát strašne blbé a nič nevedia, ešte človeka dopletú.
9. apr 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu,parady chlap . počuj a čo ti stale menia tie terminy,šak by mal byť jeden pevny podla kramoch a potom to je genetika,nie? to ja by som už mala nakoniec aj 29.7 TP
9. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja platim maximumu DNP a to je 44... cize minimum nemoze byt 42 , myslim ze je to okolo 14 ...
9. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu krasny je... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja platim 22e....a preto tolko , lebo ja si doplacam len ten zvysok, ostatne plati moj zamestnavatel, takze to mesacne neni az taka palka a zacal asom si to platit uz min. rok v aprili , a na Pnku som nastupila v januari a 270dni mi uplynulo az na konci februara tak potom mi dr vypisal aj tu druhu marodku na DNPO...

macu, kraaasna fotecka :dizzy_face:
9. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem baby do poradne,trimte palce ,ak bude dačo akutne napíšem z mobilu ak nie,tak večer
9. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok