♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
10. apr 2010

no peti ved ja potom idem zo 2x 😀 ale 1x stihnem kym zaspim vsak citam knihu chvilu a potom uz ked zaspim zobudim sa a idem ale zaspat potom mi uz problem nerobi...no dnes som ani nepocitala kolko krat som bola na WC asi 5-6x? 😅

deni kuknem

lenadka
10. apr 2010

vcera som sa vazila a oci mi vybehli ze ci mi vaha dobre vazi, lebo som nic nepribrala od minula...cize mam 65.1 kg, to znamena +3.6 kg prirastok zatial

kamajka
10. apr 2010

x-lander vyzerá dobre a tá cortina je krááásna. aá je to super cena? 🙂

lenadka ja mám 53kg, keď som otehotnela mala som 45 😀 špajdľa heh

lenadka
10. apr 2010

kamajka 150€ dam za nu 😉
riadna nitka si a vysku mas aku?

kamajka
10. apr 2010

wau paráda.
výška 162cm.

lenadka
10. apr 2010

kami este ze si tehula, inak by ta odfuklo 😀

michaela80
10. apr 2010

kamajka ty mas obidve mena z nasho zoznamu...mm dal na papier 10 mien a k tomu sa mal vyjadrit maly a ja..a meno ktore nam bude sediet vsetkym trom vyhrava... A maly ako na potvoru mi skrtol Simonku...a zhodli sme sa iba na Alexandre....no co aj tak bude SIMONKA...ja ju musim vynosit a porodit...nenecham si do toho kafrat... 🙄 🙄 🙄 🙄

denisocka
10. apr 2010

Leni,co to CS?

peta131
10. apr 2010

leni to super cena 🙂

kamajka
11. apr 2010

pekné skoré ránko...... zatiaľ ma neodfukuje lenadka, okolo sú všade hory tak tie brzdia ten najprudší vietor 😀

tak ako vidíte dodržiavam rady lekára veľa spinkať a šetriť sa 😝 , slečna sa mi s prepáčením dogrcala ako mača už dvakrát, už sme cca hodinu a pol hore... Neviem čo to zas na ňu lezie. Synátor ruka dolámaná, slečinka zvracia... a malé drobátko kopcovalo ako šalené kým som dva rožky s paštikou nezbaštila...ani to mi nedá v noci spať, heheh.

Miška tak veru mne tiež drahý nosom ohŕňa na menami, ale tak moje rozhodnutie pri pôrode bude dôležité, bude si musieť zvyknúť čo už 🙂. Aj on by chcel Alexandru ale ja nechcem... 😅

no beží disney channel tak ja idem do rána kočíky na nete obzerať.......... možnože nejaký vyberiem nakoniec.. som našla že ozon nejaký, dobrá cena aj farby celkom pekné, len bohvie ako to vyzerá naživo 🙄 .

kamajka
11. apr 2010

no tu je ten ozon

kamajka
11. apr 2010

tento sa mi páči viac, hoci je lacnejší

kamajka
11. apr 2010

deni, groka už je vám lepšie? mne včera večer tak tvrdlo bruško až som sa zľakla, ani malé ani bohovi kopať, hneď som si to magne dala, a v noci som sa hladná zobudila, tak už bolo lepšie a aj kopalo drobátko.

jaj dobrý monológ tu vediem 😀

denisocka
11. apr 2010

dobre ranko,
tak konečne možem napísať že mi je super. večer mi nejak "povolili vetry" a tie hrozne bolesti brucha a krížov som vypustila do vetru 😀 . noc bola super, až nato že rano ma už nejak štípala cikula z toho nočneho cikania,ale mala som aj elastenove gatky a tie su take nevzdušne,tak som rano utekala umyť "mačku" a hned mi je lepšie. 😎 . mala som ale hrozny sen,došla som na ultrazvuk a babo nikde,tak mi dali ocikať tehu test a ten bol hned pozitivny,no desne sny teda

idem si lahnuť,len musim pozireť na nete kolko som penetovala MB na mobile 😅

kamajka
11. apr 2010

deni tak to je skvelé že je ti lepšie, a sny - no eby si vedela čo ja mám za sny.... normálne mám depky z nich. ale čo som počula tak veľa ľudí že máva zlé sny teraz, aspoň u nás, neviem či je to tou jarou alebo čím 😝 🙂

kamajka
11. apr 2010

a už zase zvracia malá...... baby čo s ňou mám robiť? takto sa úplne dehydruje ☹

denisocka
11. apr 2010

A co jej je?

kamajka
11. apr 2010

no zobudila sa o tretej, pozvracala celú izbu aj seba, myslela som že bude dobre, dala som ju ľahnúť lebo sa jej uľavilo, no a do polhodiny zase ale to už bežala na záchod, dala som jej costi, lebo iné doma nič nemám, do rána bola už celkom okey ale nespala, no a teraz zase, ale už len vodu alebo čo to bolo, nejaké kyseliny žalúdočné a bruško ju bolí, leží a len sa mechrí, nevie si polohu nájsť, no už zase zvracia................ nič v sebe neudrží.... ☹ ☹ ☹

tea333
11. apr 2010

kamajka najlepsie ak by neustale po troske pila, jest by som jej nedavala, az po chvilke, ked sa to trosku ukludni tak nejaky sucharik alebo aj suchy rozok, podstatne je pit v malinkom mnozstve kazdu chvilku,aby ju z toho nenaplo..
drzim palce s malou 😒

kamajka
11. apr 2010

tea a čo jej mám dať piť? čaj vyzvracala tak čo skúsim kolu po lyžičkách? vybublinkovanú ?

zuzana76
11. apr 2010

kamajka, nedavaj jej jest, aj mne maly vcera zvracal,a si su enjake virozy, zacalo to v piatok v noci , horucka 39.5, lieky nepomahali, tak sme ho sprchovali, davaly zabaly. boli sme aj na pohotovosti, skus kupit v lekarni roztok Kulisek, to pomaha zachovat mineraly pri zvracani, to sa orzpusti v zovretej vode, uz neviem v kolko litroch, na obale je navod. To nech dnes pije po lyzickach. Inak nech nic neje az do vecera a vecer ked ndebude zvracat, nech si da par sucharov, inak nic.

tea333
11. apr 2010

odbublinkovana by bola super, kola ma vela energie, to potrebuje ked nepapa..skus to trebars aj po lyzickach kazdych par minut, lebo keby sa normalne napila.asi by ju hned natiahlo 😒
ked bude schopna papat, dala by som jej nastruhanu mrkvu 😉

tea333
11. apr 2010

pripadne malo sladeny caj 😉

zuzana76
11. apr 2010

vybublinkovana cola moze byt tiez, ale lepsi je asi ten Kulisek a na pohotovosti by ti predpisali aj ORS roztok

tea333
11. apr 2010

ja som sa riadila tym ze doma nic nema a do lekarne ist nemoze, alebo je zatvorena 🙂
jasne ze ak sa da, treba potom skocit do lekarne 😉

zuzana76
11. apr 2010

no tak mynemavame doma ani colu 😀 , lebo by dlho nevydrzala, tak radsej nekupujem, nech ju zbytocne nelucham

zuzana76
11. apr 2010

a nejaka lekaren musi mat aj pohotovost

kamajka
11. apr 2010

zuzka my sme bez teploty, tiež som myslela najprv že nejaký vírus ale nevyzerá to tak. lekáreň nehrozí u nás v nedeľu... už musíme vydržať s tým čo máme, asi skúsim ešte costi jej dať, od toho jej bolo pár hodín celkom dobre.

tea už sa jej bojím čokoľvek dať, teraz sa vyzvracala, že bruško nebolí ale že kúštik jej je zle, skúsime tú kolu ešte.

ďakujem žienky 🙂

ešteže chlapcovi je už lepšie s tou rukou, lebo by som sa dnes zbláznila asi.

zuzana76
11. apr 2010

aspon,ze ona uz je velka a rozumna, aj moj maly si sice nechal robit so sebou , aj teplotu merat a tak, ale aj si to odplakal , chudatko moje

kamajka
11. apr 2010

Zuzka v Nitre určite ale v Hnúšti ťažko 😀
Ešte tak v RS to je 25km, ale auto nemáme a ja som sama s deťmi, takže keby sme aj mali neviem ako by som šla, a ani vodičák nemááám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre