♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
11. apr 2010

zuzi ale vzdy je lahsie nechat chlapa zbehnut do dedinskeho obchodiku, krcmy, na pumpu pre colu ako najst otvorenu lekaren mimo velkych miest 😉

tea333
11. apr 2010

Zuzi dufam ze Patrik bude ochvilu fit, hlavne ked je to len viroza, tie prechadzaju rychlo

kamajka
11. apr 2010

Zuzka no malé deti to horšie zvládajú, minulý mesiac aj synátor takto na tom bol ale aj s vysoými horúčkami, tiež si to odplakal riadne, ešteže pri rozprávkach posedel aspoň trocha.

marija
11. apr 2010

Ahojte,

Kamajka co to citam ☹ to mi je luto, snad sa jej to coskoro zlepsi a nieco pomoze. Moja nastastie este nikdy nezvracala, ak neratam vcera rano prvu davku ATB, ale to preto, ze su hnusne horke a uz presne tyzden ma v zaludku viacej liekov ako normalnej stravy 😖 sakra... dfeticky by nemali chore... mali by sa hrat a rast a nie lezat v posteli a trpiet 😠 som nasrata, ze to takto v zivote funguje...

zuzannas
11. apr 2010

Caute kocky,

aj moj maly obcas zvracia, ale to skor preto, ze zjedol vela alebo si to dobre nepokusal.. 😖 on sa vyvracia a v pohode tlaci za pol hodku do seba rohlik alebo nieco ine...ale on to teda zatial nemal virozove (klop-klop)
kamajka, ale urcite by som davala vela pit, po malych davkach, necha nie je dehydratovany ...
a nech sa maly co najskor uzdravi!
Lenadka, ty si taka chuda na tych fotkach, ze ani nechapem, ze ako mozes mat 65kg, teda vobec nevyzeras...

Peknu nedelu vsetkym! 😵

kamajka
11. apr 2010

Mari vy máte zase iné problémy a väčšie. Moji drobci zvyknú zvracať ale teraz nejako veľa zvracia, sa mi to nepáči, začína byť nejaká oťapená, to je vraj príznak odvodňovania, cikať nebola už od večera, stolicu mala predvčerom, mala aj vetry také nepríjemné, iste je to podráždený tráviaci trakt alebo čo, ona v škôlke veľa neje, jej nechutí strava tam a potom keď je doma ta maškrtí a tak schuti papá, a takto to dopadne potom. Hlavné je aby sa nedehydratovala a to neviem zatiaľ zaistiť, keďže všetko z nej ide von.

kamajka
11. apr 2010

zuzannas ďakujeme iste bude dobre zase ja tomu verím 🙂

kamajka
11. apr 2010

dala som jej pol tabletky costi a zas má také fajn vetríky....... ideme vetrať 😀

miciatko
11. apr 2010

Ahojte, kamajka keď je bez teploty skus to s tou kolou , nechaj ju naliatu v pohar pri izbovej teploty a a vymiešaj ju. Každých 10-15 minut jej daj cajovu lyzičku prvú hodinu, druhú nič a tretiu zasa ako prvú hod, malo by sa to upraviť, takýto navod nam dala naša detská lekárka ked deti boli malé a vždy to zabralo.
marija aj ja súhlasim , deti by nemali byť choré. . . .

kamajka
11. apr 2010

miciatko ďakujem pekne, až to zaberie tak si to niekde zapíšem.

denisocka
11. apr 2010

dnes nejak poršujem ležanie,ale ked mi je lepšie aj kus variť,sedieť ako ležať s vankušom pod zadkom . idem už ale zalahnuť

kamajka
11. apr 2010

deni len pekne lež 🙂

malá už zasa zvracia a to dve lyžičky coly vypila za poslednú polhodinu........ ☹ ☹ ☹

halintoa
11. apr 2010

Ahoj kočky,
tak som Vás konečne po pár dňoch dočítala 🙂 .
Marija, kamajka: držím palčeky, nech sú detičky čoskoro fit.
V stredu som bola na poradni, tam ma doktorka pozrela zospodu a objednala na ďalšiu poradňu a morfo na 3.5. 🙄 . Dovtedy aby som čakala, čo mi to rastie v brušku, šľak ma ide trafiť. No, aspoň som sa rozhodla, že budem izbičku zdobiť na Macka Pooh, to sa bude hodiť aj pre dievčatko aj chlapčeka a nemusím to meniť pri druhom dieťatku. Vlastné izbičky potom neskôr budú mať v iných farbách a motívoch 🙂.
Kočky, aj Vám niekedy miminká kopú viac a iné dni menej?

halintoa
11. apr 2010

Ozaj, čo idete variť? My máme žemlovku od včera, ale muž by iste uvítal niečo slané, toto za jedlo veľmi nepovažuje....

kamajka
11. apr 2010

coca-cola zero bude dobrá? volala som otcovi nech beží do obchodu...tak takú kúpil... či radšej slabý čaj čierny skúsim?

kamajka
11. apr 2010

halintoa ďakujeme, s tým kopaním jasné, niektoré dni kope menej a niektoré viac, asi podľa nálady, aspoň mňa 🙂

ja mám navarené mäso s paradajkovou omáčkou+kaša a polievka kuracia... aj tak to dneska nikto nebude asi jesť 😒

denisocka
11. apr 2010

A co tak pigi caj? To sa dava,bez cukru.

halintoa
11. apr 2010

kamajka: zero nemá kalórie, čiže ak jej chceš dodať aj energiu, tak toto jej nepomôže. Ale tekutinu dodáš. Ďakujem za upokojenie 🙂 .

tea333
11. apr 2010

ja idem varit nase oblubene a jednoduche - spagety s rajcinovo- tuniakovou omajdou 🙂
vcera boli pstruhy 🙂

kamajka
11. apr 2010

joj tak ja už neviem.... teraz vyzerá, že zaspí už je vyčerpaná od tretej od rána chúďa.
deni ano dáva sa pigi čaj.... ale z toho tiež asi energiu veľmi nebude mať. už je to len asi na nej, možno keď sa vyspí tak už bude lepsšie. Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne za rady ste zlaté.

michaela80
11. apr 2010

kamajka skus jej urobit odvar z ryze a len tu vodicku dat zapit...mojmu to omaha a len striekackou mu to davam do pusy po par ml... lyzickou mi to nevzme..

michaela80
11. apr 2010

Ryžový odvar:
1 liter: 50g ryže varíme v 2 litroch vody asi 1,5 hodiny, precedíme a doplníme do litra prevarenou vodou.

denisocka
11. apr 2010

Ryzovy odvar nieje skor na hnacku? Kami,co tak redbul,xixi

michaela80
11. apr 2010

aj na hnacku aj na zvracanie...nam pri hnacke ale nezabera...

kamajka
11. apr 2010

no jo redbul 🙂 , už dospala, spala cca 10 minút aj to s otvorenými očami (ona má také guľaté oči ťažko sa jej zatvárajú, spáva tak bežne, no ale vyzerá to divne že fakt 😅 ), vraj je smädná, tak sme skúsili ešte lyžičku coca-coly......... a straaaašne prdí to dieťa čo je u nej nezvyklé....... už sa smial aj otec že to tu smrdí ako vo vajíčkarni 😅

už nejdem špekulovať ani s odvarmi ale ďakujem pekne aj tak, myslím si že ak sa jej podarí pospať si a vykakať tak už bude dobre.

denisocka
11. apr 2010

Baby,mne ide roztrhat oblicky.ako lezim so zadkom na vankusi,tak maly kope do obliciek,je to ako kolika,az sa potim.takto sa lezat fakt neda

michaela80
11. apr 2010

deni a lezis na chrbte? mna vtedy tiez mala riadne kope...mne pomaha otocit sa na bok ale s vankusom pod ritou to asi pohodlnejsie nebude.. 😀 😀 😀

denisocka
11. apr 2010

Hej na chrbte,vankus pod zadkom,aby nebol tlak na krcok.vcera som tak bola cely den,vsetko ma bolelo

tea333
11. apr 2010

denisocka mne by uz zadok odpadol 😕

miciatko
11. apr 2010

kamajka čierny čaj je ťažky na žaludok, ale pomáha na hnačku, pokial nema hnacku ja bych nedavala
inak ta coca- cola je najlepšia obyčajna a to nie preto že doda energiu ale ked sa spoji so žaludočnými štavami tak neak ukludni žaludok, aspoň tak mi to vysvetlovala lekarka- teda ak som ju dobre rozumela 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre