♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
11. apr 2010

deni ja som si pri malom nedavala vankus pod rit ale matrac mi vydvihli tak ze som mala nohy hore aj so zadkom a bolo to celkom ok...v podstate som tak aj spavala asi 6 tyzdnova tym padom sa da spat aj na boku lebo stale lezis ako skopca zize neni tam tlak na krcok..

bihan
11. apr 2010

Kamajka, u nás sa tiež nedávno prehnala viróza, Sára mi celý deň prezvracala. Podľa mňa je to jedno, akú tekutinu do nej dostaneš, kolu by som osobne nedávala, čierny čaj bez cukru musí byť dobrá grcka 😅, takže u nás to bola čistá voda po lyžičkách.. každých 15minút, pomaly, aby sa to stihlo vstrebať a hlavne nech toho nevypije veľa naraz, pretože deti potom ak dostanú smäd a vypijú veľa tekutín v krátkom čase tak hrozí nejaké riziko "otravy" vodou alebo také niečo.

Hali, u nás je dnes kompletka domáca strava, nejako som mala chuť variť 😀 takže šampiňónová krémová polievka, mini klobásky so zemiakovou kašou a jablkový koláč z líst. cesta 😀

No a teraz je ešte norálne, že mimi kope niekedy viac, niekedy menej.. malá si minule z môjho brucha robila terén na cvičenie a MM mal polhodinku ruku na bruchu a to bolo samé bum-bam.

A ešte keby vás to zaujímalo, v 23tt je už maternica veľká asi ako futbalová lopta 🙂

denisocka
11. apr 2010

Miska,doma mi nejde vydvihut manzelsku ako v nemocnici,takze len vankus pod rit

denisocka
11. apr 2010

Inac,vobec necitim kopance okolo pupka,ci to kvoli placente na pred.stene ci cim.len kope po stranach podbruska a mocak,kakac

michaela80
11. apr 2010

ani napchat nieco pod matrac? ja som nemala dvihnutu postel len moj matrac..myslim ze tam deky napchali ci co..uz si nepametam...

bihan
11. apr 2010

Deni a toto ti kázal doktor? Podľa mňa je to vzhľadom na tvoj nález celkom zbytočné... šetriť by si sa mala, ale ležať celý deň na vankúši? 😕
Možno som ovplyvnená tým, ako sa k tehotenstvu stavia tu, ale predčasný pôrod ti nehrozí, len máš trošku zmäknutý krčok.. oddych a magnézko by to mali dať rýchlo dokopy.

denisocka
11. apr 2010

Hej bihan,kazala nohy hore a lezat.uplne ma vydesila tou serklazou,ze mam z toho depku

denisocka
11. apr 2010

Misi,teoreticky by sa daco dalo dat pod matrac...len ja lezim hlavne v obyvacke

kamajka
11. apr 2010

deni ani ja necítim kopance okolo pupka, tiež len v podbrušku, drahý eď si ruku dá tak ani bohovi nekopne, ale keď si ucho dá tak mu furt vypáli jednu do hlavy 😀

bihan malá kvíli že je smädná, už ma prosí o tri lyžičky, potom zase o štyri........
cola jej nechutí skúsim ešte čistú vodu, dík.

denisocka
11. apr 2010

Bihan a co tvoj krcok?pozerali ta na poradni?

bihan
11. apr 2010

ach tak.. aj tak mi to nedá.. mám pocit, že ťa už poriadne dlho strašia a mohli by prestať. 😝 Nedepkuj, dobre bude 😉

Môj krčok je v pohode, ako beriem magnézko, tak už ani kontrakcie veľmi nemám.. len tak trošičku po sexe 😀 a na poslednej poradni (pred mesiacom)som mala krčok vzadu a pevný, odvtedy a nezmenil, dnes som testovala 😀
Ešte na začiatku tehu som trochu panikárila, že sa skrátil, ale to bolo zrejme v tom období, ako sa maternica začala posúvať hore do brušnej dutiny.

tea333
11. apr 2010

ehm inak baby mne sa do sexu akosi stale menej chce 😖
mam taky neprijemny pocit pri orgazme a brusko stvrdne na kamen 😒

peta131
11. apr 2010

sex? boze a to co je 😕 ja ako som otehotnela som chut stratila uplne 😖 takze mi teraz pekne abstinujeme 😀 😝 ja len dufam ze sa to po porode zmeni lebo chudak mm 😅

kamajka s malinkou mi to je luto ale asi len nejaka viroza ja som mala presne to iste asi pred 2 tyzdnami tiez som vsetko vyvracala a aj hnacku som mala ale tiez bez horucky...ono je asi nieco vo vzduchu...

bihan
11. apr 2010

Mne to nevadí a navadí to ani mimču.. nemám iné problémy, tak kvôli jednej kontrakcii si nebudem kaziť radosť zo sexu. 🙂 Tých kontrakcií bude časom stále viac a viac a je to úplne v poriadku 😉

abbey1
11. apr 2010

Aha,tak choroby a sex na pretrase.Sabi je našťastie zatiaľ veľmi zdravá.Tak k doktorke len na preventívky.Dúfam,že som to nezariekla.Ale veď s Filipkom sme si to nadbehli.Čo sa týka sexu,tak ja teraz uháňam chudáka manžela.Bruško síce stvrdne,ale vždy len na chvíľočku.Tak dúfam,že to je OK.Inak to tvrdnutie som si všimla i pri dojatí alebo naopak rozčúlení.Asi tak len reaguje na akékoľvek rozrušenie.Včera mi volali,že už k nám cestuje kočík.Tak sa tešíme.

denisocka
11. apr 2010

Bihan,ty si aj sama sebe gynekologicka,parada.ja si dole nic nekontrolujem

michaela80
11. apr 2010

my sme mali vcera keksik a vyhla som sa orgasmu a brusko mi nestvrdlo, cize super... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
11. apr 2010

Deni, krčok som sledovala pred tehu, takže viem, ako by mal vyzerať 🙂 gynekologička si nie som, to skôr MM má také tendencie 😀

denisocka
11. apr 2010

Peta az teraz mi tuklo ze to ty ma ziadas o prijatie na fb,no zabudla som na tu olgu,xi

rosienka
autor
11. apr 2010

no nic ste mi nenapisali k tomu krcku a tvrdemu brusku... ☹ tak idem aspon oslavovat narodky a vam nech sa najmä deticky uzdravia

tea333
11. apr 2010

miska tak ze vyhla som sa orgazmu, to je zlate 😀 😀

michaela80
11. apr 2010

noo...teraz mal z toho nieco zase iba mm... 😀 😀 😀 😀 😀 ale co...hlavne ze nieco bolo... 😀 😀 😀

tea333
11. apr 2010

michaela tak mozno sa aj ja vyhnem 😀 😀

michaela80
11. apr 2010

tea...ja tiez velmi chut na to nemam, ale ked mm chce tak aspon tak ze to nedostanem...mm je potom na chvilu spokojny...a ja mam pokojo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamajka
11. apr 2010

to som ani nevedela že to sú kontrakcie pri orgazme 😕 😅

hlásim sa s pacientkou - už sa stabilizujeme 🙂 🙂 🙂 ďakujeme všetkým za rady.

kamajka
11. apr 2010

miška asi to poznajú viaceré z nás 😀
ja tiež nemám chuť absolútne. ale ten môj je ohľaduplný, on že keď nie tak nie že jemu to netreba. a bude kľudne bez sexu hoc aj mesiac...možno aj viac, neviem, po mesiaci mi je ho už ľúto 😀 😀 😀

peta131
11. apr 2010

deni ano to ja 😀 vsak aj fotku tam mam rovnaku ako tuto 😀

mne je mm tiez luto tak raz za cas sa premozem a vydrzim to ale zeby sa mi do sexiku chcelo tak to nie 😝 ale berie to nastastie v pohode 😀

mne zase zvykne brusko tvrdnut ked dlhsie stojim alebo chodim...

my sme a uz naobedovali, mm si rozkazal pecene kuriatko s ryzou a ja som zase dostala strasnu chut na salatik s cinskej kapusty zmiesany s kyslou smotankou tak sme sa napraskali ze az 😀

michaela80
11. apr 2010

no kamajka my sme asi po 6 tyzdnoch..takze aspon raz za cas preventivne treba...
dufam ze po porode sa vrati ta chut... 😝 😝 😝

denisocka
11. apr 2010

Peti hej,len ja som na mobile a fotka ma 7x7mm.
Ktora z vas bola na amnio?to uz mate vysledky?som nejak nepostrehla

peta131
11. apr 2010

miska veru dufam ze po porode sa ta chut vrati 😝 😝

deni jaaaj 😀

ozaj baby pijete kavu??? lebo jedny hovoria ze sa smie v tehu druhi zase ze nie 😖 ja som zvyknuta jednu rano a jednu poobede ale to len taku slabu ze jedna mala lyzicka nescy 4 lyzicky tej smotany do kavy a 2 cukru je to vela ked vypijem 2 za den??? lebo som bola teraz cez tyzden na navsteve u kamaratky a hovorim jej ze sprav mi kavu a ona ma sprdla ze ci som normalna ze v tehu pijem kavu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre