♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
12. apr 2010

ahojte,boli sme na nakupe,som si kupila cukoty uz sa peru,malemu vetrovku a nasla som krasne bodynka od disney macko puf s kamaratmi s kratkym rukavom 1/3mes.este som nekupila,ale nabehnem tam,su krasne

chlapi isli do toho dazda,ja som nejaka nervozna,mmma vytaca,na co tak za vcasu chcem kupovat,potom pozerame nabytok,tak sme sa nepohodli s gaucom,ja nemam nervy na zariadovanie bytu s muzom 😠

zas som dostala bolesti v meste,sice len 1 krat pichnutie bolestive,ani som vam vcera nepisala,ale vcera vecer 5 krat sa mi to zopakovalo a rucala som jak besna od bolesti,dnes 1 krat,potom mierna boleset na ms,citim podbrusko,nevime co sa deje a gatky mokre durch,jak si fialove tak morko flak jak hovado na nich vidiet krasne,vytok?ale je bezfarebny,alebo odteka voda?alebo z coho som taka mokra?asi namyslam...

maculienka123
12. apr 2010

deni,babatko ma byt dolu hlavickou?

groka,uz ti nebyva tak zle?

lulusha
12. apr 2010

ano, ascorutinom sa napchavam uz takmer od zaciatku tehu 😝 neviem, co mam taky citlivy ten krcok... ale verim, ze to zvladneme do leta 🙂

macu, babatko ma byt dolu hlavickou - ale staci, ked sa otoci az pred porodom...teraz moze byt este vselijako, lebo je malinke

michaela80
12. apr 2010

deni tak mozme si podat ruku..kludovy rezim, zvysena davka magnezia a guajacuran na upokojenie, kedze s dedom je to velmi zle....a mam byt sebec ...mysliet iba na seba a kaslat na druhych, ze oni si poradia..

denisocka
12. apr 2010

Misi,si bola v poradni?
Groka,nezbehnes na tu pohotovost,do inej nemocnice?
Macu,hej hlava dole
lulus-jak casto mas brat ascorutin?ja to flakam,jednu denne,teda neflakam ale setrim

groka
12. apr 2010

macu uz nie tak ako pred tym,ale neni to este ok,ale lepsie

deni nemam ist kde...zajtra asi navstivim doktora,nech sa kukne na mna od spodu a sonom

mata1001
12. apr 2010

caute baby pili ste uz niektora tu sladku glukozu?ja sa toho nejak bojim a to ma uz pitie caka tento piatok 😢

denisocka
12. apr 2010

Mata pila,je to mnam,jak tie cukriky hroznovy cukor

mata1001
12. apr 2010

no ten hroznovy cukor mam rada.a podla teba by som mala uz nasledujuce dni obmedzit vsetko sladke?

denisocka
12. apr 2010

Nic neobmedzuj,az den pred nejedz slaninu a spol. Aspon tak mne kazali

lenadka
12. apr 2010

caute necitam co ste pisali len tuto stranu lebo neni cas...kocik je doma hip hip hura! Je uplne suprovy, presne taky ako som si predstavovala 😀

groka, radsej si chod na pohotovost dat otestovat ci to nie je plodova voda, radsej si namyslat ako nieco zanedbat 😉

mata1001
12. apr 2010

deniska diky.

groka
12. apr 2010

kurnik zas som na nervy a neviem co robit,brusko citim stale napnute a boli ma spodok ked chodim,ale u mna sa to strieda s bolestou na ms a potom s bolestou ako na ovulaciu,ja viem ze je to chore,ale neviem to k nicomu porovnat,chodim a citim ako sa mi vajecniky natriasaju a proste ja mam vsetko,aj kakat sa mi da stale a ked idem,tak len splech

groka
12. apr 2010

asi som divna,no s malym som taketo problemy nemala absolutne,tu uz aj mm lezime na nervy ze stale mam bolesti a ze z coho

snehulienka24
12. apr 2010

kami tea vdaka...mne sa paci a ked aj tebe tea, tak vsetko oki 🙂)

denisocka
12. apr 2010

Groka,mas toho tolko,tych problemoch,ze sa az cudujem,ze niesi v nemocnici.u nas by ta nechali hned

groka
12. apr 2010

deni mne sa to spustilo vsetko okolo tychto bolesti po nervakoch ktore som zacala zazivat asi 3 tt do zadu,od vtedy mam problemy a ked som bola 23 na poradni vsetko bolo ok a dokimu som sa nestazovala,akurat minulu sobotu som zakrvacala spatne cerstvou krvou,to som volala sestricke tak ked to bolo jednorazove tak kanavit,acsorutin,magne a preslo ma to a ved vies ze od zaciatkusom spinila jak besna,potom som uz nekrvacala,len este asi zo 2 dni neskor zaspinila jednorazovo

kamajka
12. apr 2010

groka, ja som mala také "šplechy" a strašné bolesti raz v noci keď som bola s chlapcom tehu, ale to až na začiatu deviateho mesiaca a doki mi povedal, že to je normálne už v tom období, že to je znamenie, že pôrod sa blíži.

máš toho fakt dosť, dávaj na seba pozor.

denisocka
12. apr 2010

A to sestricka ti poradila,ze ak si zakrvacala len jednorazovo,tak to je oki?no trufale

groka
12. apr 2010

deniska,ja som jej povedala ze len po tom som zakrvacala ked som potlacila na wc ku a ze ak to bolo jednorazove len tak si mam dat v tej jeden den lieky a ak sa to zopakuje tak mam ist na pohotovost

lenadka
12. apr 2010

deni to CS som ti minule nenapisala prepac...no ani ho nemam zapisane v knizke...takze asi tak 😅

kamajka
12. apr 2010

Ja som sa inak tiež s milým pochytila 😠
Boli sme spolu na nákup, nebývame teraz spolu také zložité to je, no a jeho brat sa rozvádza, má jednu dcéru 5-ročnú, a drahý už asi pol roka o tom básni, že aké je ona chúďa, aké to má strašne ťažké, som mu doteraz nič nepovedala, ale už ma dožral 😠 , vravím a moje deti to majú aké? Vlastného otca ledva vidia, jeho tiež a to sú ešte z toho hotoví keď je tu, lebo už nevedia ani čo majú robiť a ako sa správať, starkých nemajú, len môj otec chodí a ten sa tu tiež len naje a spí, kus dačo pochytá keď treba poriadok robiť ale s deťmi to nevie, a vravím furt len tá vaša je chúďa ale na tých mojich sa nikto nepozrie.

akože v pohode, nie sú to jeho deti, ale už neviem či nemá oči keď len o nej básni.

a keď som mu to povedala, tak ostal jak obarený a po piatich minútach vraj čo do neho rýpem...

tak som si od neho vypýtala tašku s nákupom, že ja idem domov, lebo sa nechcem hádať.

vrrr

lulusha
12. apr 2010

deni, ja mam brat ascorutin 3x denne, dokonca aj dve tablety...beriem iba jednu, ale teraz som si dala na obed dve...

inac, to kedy sa robia tie glukozove testy? lebo ja mam az o mesiac, to nevadi?

lenadka
12. apr 2010

groka, vies ked donesies taku "splechnutu" vlozku oni naleju na to taku speci vodicku ak zmodra alebo nejak inak sa zafarbi /u nas do modra,mozno inde maju ine pripravky/ je to plodova voda ak nie nebudes mat s toho stres...mna by pri tvojich poblemoch z nemocky ani nepustili, neviem u nas su taky lekari, ze ta tam radsej drzia preventivne ako ta pustit domov a cosi sa stane.

lenadka
12. apr 2010

kamajka, hm chlapi-ze? vobec nemas nic spolocne s tou jeho svagrinou, oni maju niekedy klapky na ociach a aj ked mu ich zlozis vidia len to co im vyhovuje 😅

didulka85
12. apr 2010

Lulusha mne minuly tyzden v poradni povedal doktor, ze o mesiac pojdem na glukozovy test... Som si myslela, ze sa na to chodi okolo 24 tyzdna...

lenadka
12. apr 2010

kamajka tak babo cakas s druhym ocinom? si sa rozviedla a teraz mas priatela?

groka
12. apr 2010

lenadka ale mna by nehali v nemocnici uz som tam lezala ale nic so mnou nerobili a preto mam odpor k tomu,nebudem niekde lezat ked o mna ani pes nezakopne,preto pojdem k mojmu dokimu a ked bude vsetko ok idem domov a viem ze toto moze byt co mam ja a asi len male mi to sposobuje kopanim a ja to dost bolestivo prezivam a to druhe mozno mam vytok co moze byt v tehu v 2 trm. normalne a bolesti naprikolad v krizoch mam z nadvahy,odpoved mam na vsetko,len chcem vediet,ci sa nieco nemeni na krcku kvoli tym tupim bolestiam,to je vsetko

lulusha
12. apr 2010

didul, aha...ja som si teraz vygooglila, ze od ukonceneho 24.tt az do 28.tt sa robia...tak sme v podstate obe v termine 🙂

kamajka
12. apr 2010

lenadka ta nejako 😉

groka my máme na okolí tiež také špeciálne nemocky 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre