♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
12. apr 2010

evanns no tak tu sa naucis od bab, ja kym som neprisla na konika, som si naivne myslela ze na otehotnenie staci sex bez ochrany a ze tehotenstvo je vacsinou bezproblemove 🙂 😀
ale nie, tu ti baby radi so vsetkym poradia, ja by som bez nich bola dost stratena 😅

denisocka
12. apr 2010

Evi vitaj
miska,to ma mrzi?a babka je ako na tom?ako ci je este ciperna,alebo taka babka kydliarka?

ikulka
12. apr 2010

fuuha miška tak to nemáš bohvie čo to sa asi moc nevyspíš..... ☹
evans vitaj no veru tu sa nakupuje vo velkom i ked ja som ešte nekupila nič ale mám veci po malej tak sa nestresujem..... no mne glukoza moc nechutila, ale dalo sa to prežiť... i ked toho bolo vela tak už ku koncu osm mala problém ju do seba dostať uvidím ako bude teraz....

evanns
12. apr 2010

Dakujem 😉 uz je asi najvyssi cas na kociar...kym este vladzem 😉
Mata, byvame v KE, ale som zo Spisskej Novej Vsi a tam aj chodim do poradne...ale vo stvrtok idem na morfologicky ultrazvuk ku dr. Dankovcikovi tu do KE

tea333
12. apr 2010

miska teraz by sa hodilo mat mensie dieta, lebo sa budete tlacit 😒

denisocka
12. apr 2010

No tak aspon niekto chodi do snv ako ja,xi

evanns
12. apr 2010

Deniska, a ku komu chodis? a budes rodit v snv?

denisocka
12. apr 2010

Do nemocnice k mojej dr.Lukacovej,chodila som k nej aj do krompach s prvym.hej a budem rodit v snv

michaela80
12. apr 2010

no ako je na tom...dedo je uz vkome od rana...neviene ci do rana vydrzi nasi maju sice obrovsky dom ale su pri nom v Ke...cize tam by som musela ist s nou spat ja..lebo jej beha tlak hore dole ...uz som v posteli a maly tu pri mne spinka..no myslim ze mm bude musiet spat v strede,...lebo maly dost sa vrti a kope...

kamajka ja som teraz objednala toto cez net ako variantu na oblecko z porodnice...
http://minimode.co.uk/baby-girls-strawberry-pri...
http://minimode.co.uk/baby-girls-3-pack-of-long...
http://minimode.co.uk/baby-girls-3-pack-of-pink...
http://minimode.co.uk/baby-girls-knitted-pink-f...
http://minimode.co.uk/girls-3-pack-of-frill-top...
http://minimode.co.uk/baby-girls-2-pack-of-jers...
s tym ze bodynko mozem dat pod ,alebo ked bude chladnejsie tak kabatik a pancusky... to z je asi 10 variantra v com pojde domov...

tea333
12. apr 2010

miska to s dedom ma velmi mrzi 😢
moj dedko je hrozne ciperny, v 70 rokoch staval saunu, kosil, chodil pre drevo, staral sa o chatu..a poslednych par mesiacov sa necitil dobre..prave mu zistili rakovinu ☹

michaela80
12. apr 2010

tea moj este pred mesiacom zivy plot strihal a obrovsku zahradku pripravoval na sadenie..a zrazu to buchlo pred 20 dnami...vraj je tam nador ktory rapidne rastie, voda v bruchu a teraz zapal pluc a koma...velmi rychli spad...

michaela80
12. apr 2010

oki idem spat ze aspon co to pospim kym aj mma nezalahne...

michaela80
13. apr 2010

no ja som sa rano zobudila s mokrymi gatkami...a teraz neviem ci utekat.....alebo je to este kvoli tej tabletke Candibene...teraz ked uz chodim tak mam sucho...co robit?

kamajka
13. apr 2010

Ahojte pené ránko.... nejak neviem na ráno pochopiť o čom sa točilo tak sorry.. ale dočítala som..
Baby to ste normálne doma eď sa otvárate? No u nás už len nemocnica a už by vás asi ani do pôrodu nepustili 😖 .
Ja som bola pri oboch total zatvorená ešte v 40 týždni 😅

Miška díky za linky, idem kukať.

kamajka
13. apr 2010

Miška ja ti neviem poradiť ☹ a ostatné tu asi ešte nie sú...

nikitka231
13. apr 2010

miska skus aspon do poradne zavolat tam ti poradia..podla toho ake mokre boli ...tie nohavicky 😉 ,bo mne pravidelne unika voda...nie moc...aj dnes rano..a vzdy ked si sadnem tak ako keby som sa pocikala... ☹

kocky dakujem co ste mi odpisali kvoli malemu..som to dnes rano riesila s ucitelkou tak uvidime ...ona povedala ze nas maly je zlaty ze pomaha vsetkymm a ze toho druheho pozna a to je velmi problemovy chlapec ,lebo aj ostatnych nahovara aby bili dievcata....tak neviem ci to nevidi nahodou v tom pripade doma 😠 😠

abbey1
13. apr 2010

Ahojte.Práve nám priviezli kočík a je úplne nádherný.Nevidela som ho predtým naživo,tak som sa bála.Ale je úplne úžasný.Som rada,že sme ho kúpili.Dnes ma čaká poradňa,tak dúfam,že aj tam to dopadne dobre.Keď nás tu čítam s tými problémami,tak sa normálne bojím.aj mňa každú chvíľu bolí bruško,stále dúfam,že je to len rastom maternice,ale pri prvých deťoch si to nepamätám.Inak ja ešte stále behám bicyklom,tak dúfam,že dnes zlé nič nenájde.Nechcela by som zostať doma ležať.Držte sa a žiadne choroby.

nikitka231
13. apr 2010

abbey rozkosny je ten kocik
🙂

nikitka231
13. apr 2010

inak ked sme pri tej sladkej vode,ja mam termin az na 24.5 sa mi to zda nejako neskoro baby ..nie??

kamajka
13. apr 2010

abbey krásny je 🙂

niki niektorá tu včera písala že sa to robí do 28 týždňa... tak neviem..

baby treba mi ísť vypovedať na políciu, je OČR dostatočné ospravedlnenie?

abbey1
13. apr 2010

Ďakujem.Ja mám dnes poradňu,ale sestrička vravela,že test na cukor budem mať až nabudúce,dnes sa vraj dohodneme.Tak ja neviem.Najradšej by som sa mu vyhla s tými mojimi neznašanlivosťami rôznych zložiek.Dnes sa popýtam.A na políciu ti stačí OČR.

michaela80
13. apr 2010

no volala som spoluziakovi tak, svojho dokiho som nemala odvahu vytocit lebo na 100 pro by ma tam uz nechal...tak pobede mam pribehnut ze skusi testnut a urobit ultrazvuk, ci je vsetko o.k. a ked nebude tak potom budeme volat mojmu dokimu....

januliatko1985
13. apr 2010

ahojte. tak ja som tu len na skok, idem do poradne , potom sa ozvem. 😉

evitkamalicka
13. apr 2010

dobre ranko

michaela80
13. apr 2010

inac to bola noc...v podstate piati na posteli...ja s baby, manzel , syn a este nasa slecna psia....som take supy dostavala do chrbta s kolencakami a laktami..a spat cely cas na jednom boku katastrofa ani malej sa to nepacilo....kopala ako diva..

michaela80
13. apr 2010

pisem jak tatar...

zuzannas
13. apr 2010

nIKITKA, Ja ked som bola naposledy (min.tyzden) na poradni tiez som sa pytala kedy pojdem na ten gluk.test a ona ze este je cas, ze az po dalsej poradni (dalsiu mam az 3.5. a tiez som kukala, ze ci uz nebude neskoro..ale asi nie 😉

Ja som naposledy mala trosku skresleny vysledok na tom teste, jedla som vecer predtym palacinky co asi nebolo dobre, a museli mi test opakovat, mala som zvysene hodnoty... tak moja rada: radsej nejedze den predtym vela sladkeho.. 😉

groka
13. apr 2010

ahojte

miska,ja som mala toto co ty vcera,myslim,ze keby mi odtekala voda poamlicky,mala by som bolesti a nemam
dnes inak ako mm pride domov do obeda tak skocim dokimu,len neviem ci mam ist aj ked dnes zatial ma nic neboli

rubinka
13. apr 2010

Ahojte, Evans vítam ťa medzi nami.

Lulusha, malý je krásny 😵

michaela80
13. apr 2010

groka ja radsej pojdem i ked budem musiet roztiahnut nohy pred spoluziakom z gympla...ale mame teraz v rodine viac stresov tak nech mam istotu ze aspon mala je o.k.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre