♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
14. apr 2010

Bihan,ale ja som sadu 2flias nespominala,ale 4flias,len v 2 variaciach.my tiez pouzivame len 2 flase Mam,na caj-tu uz nechce a velku na mlieko. Takze tednu malu nejaku pre mimi chcem,na vodicku

didulka85
14. apr 2010

Caute vsetky!
Teraz som prisla od doktora. Vysledky krvi este nemam, ale nechal ma este na PN-ke. Bola som si v lekarni po glukozu, poporodnicke vlozky, odsavacku soplikov a podlozky do porodnice. Zase som lahsia o 22 eur. Co uz...
Nechala som si napisat aj vychadzky. Lenze od buduceho tyzdna budem chodit s manzelom na kurzy starostlivosti o dieta a tie zacinaju vzdy o pol siestej. Teda mimo vychadzok. Dufam, ze nebudem mat vtedy kontrolu zo socialky...

snehulienka24
14. apr 2010

evitka, to vazne? 😎 😝

jaj baby, ja som z tych monitorov dychu pif paf...ci angel, ci nanny, teraz som nasla dvojpodlozkovy babysense...pomooooc 😀 😀 no nic, vidim to tak ze vyber monitoru odkladam...idem pokukat nejake vecicky 😅

evitkamalicka
14. apr 2010

ja som monitor nemala pri Adamkovi a neplanujem ho kupit ani teraz

snehulienka24
14. apr 2010

a pridavam fotku pidi midi dva...ale ze uz rastie? 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

snehulienka jeeej ake mini brusko

snehulienka24
14. apr 2010

evit, mm chce monitor, ze bude kludnejsie spavat...

snehulienka24
14. apr 2010

evitka, ze? 😅 mno nic, snad raz vypuci 😀

snehulienka24
14. apr 2010

nuz, zhltla som susenych marhul, idem nieco upratat...nic ine sa neda...

evitkamalicka
14. apr 2010

ja som akurat dovarila, pojdem dat malemu pomaly papat a ulozit ho a ja potom vylozim nohy, dam si kavicku

denisocka
14. apr 2010

Neda sa mi ani lezat,maly ma kope dole do podbruska a krcku,je to dost neprijemne,len cakam kedy mi prerazi krcok a vyjde von

snehulienka24
14. apr 2010

jemin, evitka, obed, vidis 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

deni to neeeee, este ma cas

denisocka
14. apr 2010

Jasne ze ma cas,ale to smatranie tam dole je neprijemne

bihan
14. apr 2010

Deni, veď si ťa len doberám 😀 Ja som Sáre do 7m nedávala nič len mlieko, preto mi prídu 4 fľaše zbytočné 😉
Inak mám tiež pocit, že začínam cítiť tlaky na podvozok.. toto som mala pri malej až v nejakom 8-9m, takže je asi najvyšší čas začať posilňovať panvové dno. 😒

rubinka
14. apr 2010

Ahojte 🙂

Miška úprimnú sústrasť...

Baby mňa včera bolelo bruško od rána do večera som sa veľmi zľakla asi budem tiež musieť kúpiť magnézium lebo tvrdlo dosť dlho až ked som si ľahla tak bolo dobre. Dnes je to už našťastie dobre.

miciatko
14. apr 2010

Ahojte , deni aj mňa kope až kdesi dole, niekedy mám pocit že mu aj nohu zazrem 😀
Inak babule normalne som mala vcera vecer depku, vsetko ma zo spodu bolelo až pichalo a v brušku som cítila akoby take ostre pichanie, malicke vôbec nekopalo a ešte sa mi aj riadne hlava krútila, no bola som na nervy a až teraz ma začalo maličke kopať tak dúfam že je všetko v poriadku.

Ozaj keď sedim môžem babulatko neak tlacit ???? , ci to je dalsia vec ktoru si namýslam 😖

denisocka
14. apr 2010

Este ze tak bihan,xi. Ja som si vsimla,ze po tom kopani do podvozku,alebo tvrdnuti mam hned kopu vytoku

lulusha
14. apr 2010

deni, aj mna maly kopal dolu, dakedy som mala tiez pocit, ze vystrci nohu von 😀 teraz sa uz akosi otocil, uz ho citim okolo pupku a uz iba obcas dolu 🙂

miska, pripajam sa s uprimnou sustrastou...

evitkamalicka
14. apr 2010

moje je dole hlavou, dole ma len tak simra rukami a hore uz riadne kope vysoko

nikitka231
14. apr 2010

evit ale to sa este toci drobcek..este nema stalu polohu dole hlavickou 😉 ci ?

denisocka
14. apr 2010

Moj sa otaca,mam pocit ze je casto priecne a boxuje do krcku

evitkamalicka
14. apr 2010

nikitka hej jasne, ja len ze ho tak citim uz par dni tak viem, ze momentalne je tak otocene

nikitka231
14. apr 2010

deni to ti masaz robi... 😀 na krcku
mne sa vcera velka hrca ako grep urobila vedla pupku tak asi ritku vypucal 😀

rubinka
14. apr 2010

Baby to po 37.tt sa chodí už do nemocky kde budem rodiť? Lebo ja mám vo svojom rozpise od dokyho napísané že v 36.tt idem k nemu ešte na poradnu na nejaké vytery a potom že v 37.tt sa už hlásim v nemocke na sledovanie stavu či čo. To sa potom chodí na tie posledné každotýždnové poradne do nemocky?

evitkamalicka
14. apr 2010

rubinka ja som chodila az do konca tehu k svojmu dr. a aj teraz budem, kedze je aj porodnik

denisocka
14. apr 2010

Hej masiruje podvozok,keby som mala istotu ze tam nic neposmatra tak mi to nevadi.ale kontrolu mam az zajtra poobede alebo az piatok

denisocka
14. apr 2010

Mate niekto vytok?halo?
Ja mam bud bielo zlty ,taky riedky s bublinkami ako mykoza predpokladam a ked mam tvrdnutie tak aj taky ako sopel,dozelena.je to tak trapne pisat.najhorsie,ze vo vytere 3xnevyslo nic.teda to je dobre,ze nic,ale z coho ten vytok

rubinka
14. apr 2010

Deni ja nemám našťastie nič, okrem toho klasického tehotenského, takže ti asi neporadím.

denisocka
14. apr 2010

A ten klasicky je aky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre