• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
kika, maly je krasny :slight_smile: uplne fotogenicky :wink:
14. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika - tak v augustovkách budú dvaja Jrkovia :slight_smile: Je krásny.
14. apr 2010 o 15:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja sa chystam muza prekvapit,takze budem asi treti Jurko,ak to teda bude ozaj chlapec
14. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tu budu dvaja JArkovia?
14. apr 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni 3 asi :grinning:

este hadzem foto takuto
14. apr 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Konečne sme doma,a že kľudový režim a zvolniť.HA HA.Nech mi niekto povie ako.A to ešte idem variť,ale nechce sa mi.Tak budú mať naše slečny dobrý výber,keď nám pribúdajú chlapci.Inak včera som ozaj mala celkom kľud a večer bolesti v brušku ako des,aj v noci som sa zobudila a bruško úplne tvrdé a bolelo.Našťastie dnes poslúch.Vybrala som si lieky i magnezko.Tak dúfam,že mi po ňom nezletí tlak.
14. apr 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, zlatucky je Jurko... maly hippisak :grinning:
14. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte augustovky.. mozem sa k vam pripojit? som jedna z vas :slight_smile: tiez mam termin v auguste ale co ma trosku stve je to ze kazda tu pisete ako uz citite svoje babatko a ja zatial len take naozaj slabe pohyby citim... mam z toho troskku strach ... mala to niektora z vas tiez tak uz okolo 22 tyzdna?
14. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka,tak traja,ale nie jurkovia,ale jarkovia
14. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Dúfam, že ste všetky OK, nestihám Vás čítať. My sa máme fajn, pomaličky sa sťahujeme, balíme, zaraiďujeme, takže máme veselo. Vidno to aj na mojom brušku, niekedy tvrdne dosť, ale verím, že o týždeň dopadne poradňa v pohode.

lea, každé dieťatko je iné. Keď porovnám toto tehu s prvým, tak druhé bábo je oproti Tomáškovi hotový kaskadér. Prvé sa v brušku hýbalo oveľa menej ako toto teraz. Hlavné je, že pohyby cítiš. :wink:
14. apr 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby jurkovia ci jarkovia?
14. apr 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som pochopila, ze Jurkovia a pipi bude mat Jarka :grinning: cize 3aja JUrkovia a jeden JArko. Alebo? :confused:
14. apr 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočendy nemám teraz moc čas čítať len pozerám že hodne objednávatie tei TT flaše, ale u nás ich asi bežne nepredávaju však? lebo viem ako to oblo pri malej s aventom často som musela meniť cumle čo ich cele rozzuvala, tak na tieto asi bude problém zohnať cumel však....
14. apr 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...teaz som sa vratila od rodicov...neskutocne vybavovacky ohladom pohrebu...babca so vsetkym ma problem, nic jej nesedi.....no co uz...
male kope vydatne cely cas a brusko fajne tvrdne...takze na veceru budu iba buchty...varit ani nahodou neplanujem a laham k telke...
14. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac zo sekaca som isla zase s plnymi igelitkami...zajtra pofotim.... dnes som tam nechala 35 eciek ale tolko veci co sa mi tam podarilo ulovit...no super...aspon z toho sa dnes teskam...
14. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea mozno mas placentu vpredu a preto je to menej vyrazne to kopkanie...tiez prvorodicky citia neskor...mna uz okopava vydatne od 16-17 tt... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska uprimnu sustrast...
Deniska, aj ja mavam "tehotensky" vytok, vysledky boli negativne, ale nie je to nic prijemne :frowning2:
Kika, kraaaaasne fotky
14. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...
14. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika krasne fotky :slight_smile:
14. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska je mi luto starkeho, vasi snad pochopia ze nepojdes na cintorin-mali by....
14. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ani maleho nebudem tahat...takze sa aj na to vyhovorim...ako samotny pohreb mi nerobi problem ,lebo v podstate som s tym vyrovnana...ale vidiet tych ostatnych by bol problem....uz len pre dnes mam toho placu dost...stale niekto plakal...
14. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocik mam doma od nedele, a dnes som bola v pracovni a kochala som sa, skladala som ho a preklikavala nadstavby, hikala nad prespekulovanostou detailov a prakt. veci ohromne sa mi paci vetranie korby a sietka proti hmyzu a da sa povedat ze zaroven aj tienenie ze je tam rovno zabudovane a ako lahko sa ovlada a sklada a prestavuje a koko veci som este neobjavila, no nadsena som s neho...az mi tych 150€ sa zda smiesnych zan a je naozaj hodny omnoho viac, navyse vobec nie je vyblednuty alebo sprany, jedine na konstrukcii je par miniskrabancekov a nanoznik na sportovej casi je vidiet ze je viac pouzivany ale nic tragicke a kupila som aj fusak ladeny k nemu, tiez je vynikajuci :grinning:
14. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj lenadka ja uz tiez sa chcem kochat svojim...este si budem musiet pockat... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska aaale ved zatial sa kochaj inymi vecami, vybavicku ma s uz najvacsiu z nas sa mi zda...zachvilu ho budes mat doma aj ty :wink: ja by som chcela mat poruke ten "tvoj " sekac sakra u nas byvali nove veci v sekacoch a uz je to bieda uz ani nechodim len jeden kde maju outlet, no velkosi na malu uz moc nedostat a take krasne ponikove tricka tam maju, by sa mi zblaznila od radosti keby jej take kupim, no vsetky veci tak do cca 3 rokov :sweat_smile: este botasky boli aj na nu, ale tie momentalne nepotrebujem
14. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes tam maly krasne veci aj pre chlapcekov...fakt super.. za par centov...
no aspon z veciciek sa mozem tesit...zajtra poperem potriedim podla velkosi a podkladam...
14. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som nakoniec objednala tu sadu čo tu dala LUCY -dik za link, za 14lb je tam 2x velka , 2x mala flaša, 2 nahradne cumle,dudlik a kefa . myslím že až 4 velke flaše by boli vela. aj teraz mame so šimonom len velku a malu. objednala som aj termo obal,ale nie avent a,e 2ks tomme tippe -malo by to sedieť na akukovek,flašu a ak nie,tak to predám bars kde

zajtra rano ideme do PO na HTO , držte palce,hadam neskončím na injekciach na zražanie a poobede dufam že aj ta poradna ešte bude .
14. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a ešte taka švanda, maly teraz zaspával a hladkal mm po tvári a pýta sa - to čo to ??? a ja že - tatik ma fuzy . a maly nato -aj mama má . tak som sa zasmiala a vravím -nie,mama nema a ten sa hned postavil a stiahol mi gate a ukazuje -aha,má :grinning: .. takže sa idem oholiť nech som v poradni šik :grinning:
14. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vynaliezavy chlapcek a velmi vsimavy....kde sa aky porast nachadza.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni podareny ten tvoj maly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru co si este nevsimne ze kde ma maminka fuzy :grinning: :grinning: :grinning:

miska tebe este dodatocne uprimnu sustrast :pensive: :pensive: :pensive:

ozaj deni a objednavas si to ty sama tu sadu alebo cez tu nejaku holku co tu bolo spominane? :confused: lebo ja by som si tiez chcela objednat presne tu istu sadu co aj ty beries...
14. apr 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa zase vcera vysantila na mimibazare a malemu poobjednavala krasne nove vecicky z H&M-ka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som si povedala ze si spravim radost lebo zatial mam skoro same vecicky z Tesca alebo co som podostavala od kamaradok po ich detoch tak nam predsa treba aj nieco pekne :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok