♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

pipi1211
14. apr 2010

jj my asi budeme mat jarka po tatinkovi 😀 😀 😀 😀 😀 ale mozno sa prekvapime a bude to dievcatko 😀 lebo na sone len raz bolo vidiet pohlavie aj to v dakom 15tt 😅

denisocka
15. apr 2010

petka, ta holka čo sa tu ponukla je naša MIŠKA ... toto som objednala na adresu bratranca,on je v UK teraz 1x a ide o 10dni domov,tak som ich ukecala,nech mi to donesu . ale väčšie veci budem už cez mišku naraz,alebo sama -myslím,chcem ešte lehátko - to fisher price čo je aj krersielko,aby už mohol teraz maly v tom sedieť

lenadka
15. apr 2010

ja som chcela kresielko z dracika a ked som tam bola, mali jedno uz zajednane a co ma prekvapilo bolo len do 9 kg....hm tak to je asi dost malo batov maly ma 5 mesiacov a vazi skoro 8 kg...takze som napochybach ci ho vobec kupit ak im pride dalsi tovar 😅

kamajka
15. apr 2010

čaute pekné ráno už som včera nestihla sem prísť.
zase vôbec neviem o čom točíte, sa môžem hanbiť 😀
dnes idem na sono, ta som zvedavá či sa bude dať pozrieť
či to bude chlapček alebo dievčatko,
zatiaľ vedú chalani v augustovách že? 🙂

denisocka
15. apr 2010

leni,takmer všetky su do 9kg ,my sme tolko mali v roku

evi - chcem ťa poprosiť, pozrieš mi,či flaška Tomme tippee je širšia ako avnet ?chcem obal od tommee tippee a davať do toho avent flaše http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5026054&tab=1

tu je niečo pre fanušikov TT http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2009507

ináč zvažovala som pracie vložky do podprsenky - 6ks/ 6lb - je to dobra vec???? mne dlho tieklo mlieko,niekolko mes 😅

lenadka
15. apr 2010

deni keby som bola doma tak ti ju odmeriam, ale som v praci 😅 musis evku poprosit alebo nikoho ineho kto ich ma ja az vecer budem merania schopna 😉

denisocka
15. apr 2010

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Link-a-Doo... asi take dačo že aj kreslo z toho je

bihan
15. apr 2010

Bré ránko 🙂

Deni, tie vložky ako ktoré.. ak myslíš Aventky, tak nekupovať.. hrozné šunty.

Kresielko sme pri malej nemali a myslím, že nebudem kupovať ani teraz.... Myslím, že nejaké fisher price je do viac kg a dá sa použiť neskôr aj pre väčšie dieťa ako hojdacia stolička.. neviem presne názov, také modré.

Ja sa dnes chystám pretriediť mini veci, oprať a nahádzať do spacebagov, aby som to mala potom rovno po ruke, keď budeme sťahovať.

denisocka
15. apr 2010

pýtala som evku 😀 či aj ty si evka?

bihan
15. apr 2010

Deni, pozerám, že si dala také isté 😀 Vraj až do 18kg

denisocka
15. apr 2010

😀 no aspon v dačom sa zhodneme.ja som mala prve strašne drahe Chicco play či ako a stalo za hovienko , ešte že bolo z ebaya a za tu istu cenu aj odišlo preč. ale teraz ked vobec,tak taketo,že aj šimon sa v tom vyhraje,vysedí

a vložky som tuším videla avent-philips alebo tomme tippee 😀

kamajka
15. apr 2010

jééj vy pekné veci kupujete pre bábätká 🙂
ja to také asi nebudem kupovať, prehrá sa v tom bábo?
to aj nejaké popruhy má či to len tak sedí v tom kresielku?

denisocka
15. apr 2010

ale asi ostanem pri jednorazovich,je to hygienickejšie a praktickejšie

evitkamalicka
15. apr 2010

dobre ranko

kamajka
15. apr 2010

dobré ránko evitka, vybúvaní?

evitkamalicka
15. apr 2010

ano vybuvani 🙂

leteku
15. apr 2010

Dobré ránko. Deni - ja som napočítala troch JURKOV, ináč baby ja som si myslela, že budeme výnimoční s tým menom, nepoznám žiadneho malého Jurka a tu budu hned traja 😀 😀 😀 .

denisocka
15. apr 2010

ja som tak strašne napätá ako dopadne hematologia 😔 a či ešte dnes stihnem dokynu na poradni,že amen . v noci som nespala,hrozne silno pršalo a lamali ma lýtka , teraz prší stale -maleho akurat muž vzal k svokre,idem si dať ešte raz sprchu,a skulturniť sa . tak velmi potrebujem v prešove zbehnuť pozrieť lampu do spalne a malemu len nejaku skrinu pozrieť v obchode,ale neviem či isť či nie,beztak budeme 2hod sedieť a čakať na výsledok krvy

denisocka
15. apr 2010

no aj moja znama čo so mnou kežala v 2005 ma Jurka 😉 a potom mám par kamošov,ale volaju ich Ďuro 😕

leteku
15. apr 2010

ja mám poradňu zajtra. No veľkých Jurkov poznám ale malých tu v Ba teda nie, tu sú samí Lukášovia, Adamovia, Šimonovia, Jakubovia a pod.
Držím palce na hematologii.

kamajka
15. apr 2010

leteku aj u nás som si všimla že sa rozmohol Lukáš a dcéra iné enchce len Lukáška a ostatné ju nezaujíma 😀
Jurko je podľa mňa peké meno, ja som chcela Jurka keď som oboch čakala a nevedela som čo budú, muž ale zamietol lebo kamaráta má Jura, tak vraj ako by to vyzeralo 😕 🙄 😀

leteku
15. apr 2010

Moja Terezka mala byť Lukáš, a som rada, že je to baba, lebo v jej triede v škôlke sú traja Lukášovia. Niežeby Terezka bola ojedinele meno - tie sú v triede dve 🙂.

kamajka
15. apr 2010

moja Vikina má tiež dve spolužiačky Vikiny 😀

nikitka231
15. apr 2010

dobre ranko koceny. 😉 potrebovala by som vediet vas nazor ak by ste mi poradili bola by som rada
maly chodi do skolky do mesta,my sme postavili dom 12km od mesta a manzela prevelili do Trencina-vojak.
nastava pre mna dilema...lebo rozmyslam ak by bolo este jedno volne mieso u nas doma v sskolke ci nedat maleho do skolky tam,do tejto novej chodi ale od marca a pomaly si zacina zvykat problemy co boli s inymi detmi sme vyriesili a zacina sa aj tesit.otazka znie..nie som si ista ze do let.praz.su este 2 a pol mesiaca ze si maly este pene zvykne a ja ho v sept.odtial vytrhnem a dam ho opat do novej na rok alebo s mimi rano budem musiet chodit do tejto kde chodi teraz:(horsie to bude so zimou ☹ ja uz ozaj neviem

denisocka
15. apr 2010

baby idem,trimte palce a pohladajte mi na nete najlacneišie kresielko - to fisher čo je potom z toho kreslo pre 3ročne 😀 joj a trimte palce

denisocka
15. apr 2010

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=132001&e... taketo hladajte

ináč,išla som si dnes skontrolovať krčok a lá bihan a zistila som,že mam kratke prsty / alebo mi zmyzol krčok 😀

nikitka231
15. apr 2010

deni tu o mas za 33eur
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7945040&tab=2
chces nove ci pouzivane??

nikitka231
15. apr 2010

a tu mas nove za 53Eur je to fajn rozmyslam aj ja nad nim ze ho kupime ked je to do 18kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre