• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
deni...áno, je to tak...ja chodím aj na hematológiu, zajtra idem za internistom, dúfam, že ma zoberie...som prerevala celé poobede, hrozne sa týchto vecí bojím, keďže mám aj trombofíliu a som aj po náhlej cievnej...
15. apr 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati ani nehovor,mne jak vcera dala clexane a posielala na cievne vys,ta uz som nemala slov
16. apr 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
16. apr 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už tu sedím konečne ,lebo cez mobil sa mi zle píše. mati -aku cievnu prihodu si mala - a ake boli "príznaky" ? ja som včera odmietla cievne vyš asi dolných končatín,nakolko nemám teraz krčove žily tak to by bolo zbytočne .takže mi dala rovno Clexan,ušetrím si 2 vyšetrenia a 2 zabite dni za 2 týždne. pečenove testy som nemala robene dlho, to sa neviem asi v 28tt robi na gynde , takže jedine to viem,že možu byť zvyšene pri Help syndrome,ale to zas nestraším,to by boli vysoke,nie zvyšene . možno berieš vela liekov -že ti to nejak tu pečen zaťažuje
16. apr 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...

to mate utrapy s tymi vselijakymi behackami po vysetreniach...mne uplne staci zubar, aj dnes idem a velmi sa mi teda nechce...

deni drzim palce na poradni... :slight_smile:
16. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2010 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit...vsetci este spia :slight_smile:
16. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, alebo uz behaju niekde von, kedze je dnes pekne
16. apr 2010 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievky
16. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leje,nedrazdi
ja som taka rada ze uz neprsi, hned som dala prat a pojdeme s malym vonku, vcera sme neboli a skoro ma vecer piclo
jaj, tak u nas je pekne? som teraz v BA, idem k zubarovi, tu teda pekne nie je :unamused: som si dala, mala som dnes doma ostat :angry: :sweat_smile:
16. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehulienka ano, je krasne, svieti slniecko
16. apr 2010 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit nebehajuuu..bo prsi asi vsade :unamused: mi ide na nevy ten dazd,rano ma maly zobudil v brusku na kopance a kopal dobru pol hodku :sunglasses:
16. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas prsalo 4 dni vkuse a dnes je konecne pekne
16. apr 2010 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nebojme, vikend ma byt krasny...juchuch :slight_smile:
16. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehu nejdes buduci vikend na tu vystavu do Nitry?
16. apr 2010 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit vystava? to je ta pre deti? najprv som chcela, potom ze ten vikend budeme starku strazit, ale uz netreba, takze mame free... musim s mm dohodnut.. vy idete?
16. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko prajem, aj unas svieti slniecko tak sa vytesujem, mna dnes caka zubarka tiez, bojiim, ale taka v poho je to je kamosova mamka.
to su ale riadne problemy s tym popotlom z tej sopky ste poculi?mamka mala odletiet vo stvrtok rano z ba do dublinu no a poleti az v nedelu aj to z budapesti, lebo ina moznost neni,. tak sa chuderka vracia teraz rano na vychod, no to je smola ale :angry:

idem spravit francuzke zemiaciky, ze kym pojdem poobede k zubarke, nech sa najem poriadne, bo ktorive co mi bude robit, a nebudem moct jest a ja som hladooos.

no jooj, a male kope jak dzive od rana, sradna, vcera sa tak vypucovalo, len taka hrca na bruchu :sweat_smile: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam ze francuzke zemiacky... ja budem dojedat pizzu... vcera sme si spravili na veceru a este ostalo...
16. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehu ano pre deti, my ideme
16. apr 2010 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne ked malé kope, hoci aj silno tak sa mi nič nevypučuje, zatiaľ. To príde až neskôr? :confused: Lebo ono kope jak besné a dosť silno, až mi je smiešne dakedy :grinning:
16. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi, votrelec pride asi az trosku neskor :grinning:
16. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa uz vypucuje a veru videl uz aj muzik vcera a predvcerom :slight_smile:
16. apr 2010 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ono sa už teraz tak správa aspoň to tak citím ked sa tak hemží :grinning:
16. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, keby sa rozhodneme ze jo, dam vediet a mozme stretnut :wink:
16. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki budem rada :wink:
16. apr 2010 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pojdeme urcite v sobotu
16. apr 2010 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi, aj my vidime ked kope, tak mi nadskakuje brucho...
16. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko! To bola noc... Palila ma zaha, chodila som stale pisat a mala kopala a buchala akoby sa jej nieco nepacilo. Ked Sara kope, je to poriadne vidiet na brusku. Niekedy ma naraz kope do bruska a snazi sa vybuchnatovat von cez spodok... Vtedy ma to aj boli.
16. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok