♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
16. apr 2010

ja som včera malemu kupila sandale u baty v akcii z 29e na 8€. už jedny take mame z MMB od tej detexovej Hrobinky za 17€ takže ked som zbadala cenu 8€ a ešte aj velkosť sedela,tak som sa tak potešila

denisocka
16. apr 2010

teda u Bati nie baty 😀

denisocka
16. apr 2010

a Hribinky nie hrobinky 😀 😀 😀

pipi1211
16. apr 2010

dobre rano baby.... tak vcera som bola poobzerat kocik ktory chceme a zamilovala som sa aj na druhy pohlad 😀 😀 😀 😀 😀 dokonca som mala v noci sny o tom kociku a o malom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kila
16. apr 2010

Ahojte! Ani ja som nespala veľmi dobre, drobček kopal v noci o 106 (asi sa otočil dopredu), ale aspoň malá spala do ôsmej a mohla som aj ja oddychovať. 🙂 Inak veľmi nezvykne kopať, alebo aspoň menej ako kopala malá, ale je to aj kvôli tomu, že leží trošku zle: dole hlavičkou a tvárou, rukami, nohami dovnútra. Na uzv v 20tt ho bolo veľmi zle vidieť, ešteže sme boli v BA na morfologickom uzv, lebo v KN mi nevedeli nič povedať, nevideli sme mu ani do tváre. V BA nás ale na uzv strašne potrápili, hrozne mi tlačil doktor na brucho, aj ma to veľmi bolelo, ale doktor sa musel mu pozrieť aj do tváre aj všetko dopodrobna pozrieť, veď preto sme tam prišli. A keby sme neišli do BA tak do dnešného dna nevieme čo to bude. Takže sa to pre nás veľmi oplatilo. Chceli sme aj 3D fotku, ale nedalo sa kvôli jeho polohe. Teraz už zase cítim že je otočený dovnútra. Meno pre malého stále nemáme, bude to ťažký orech.

denisocka
16. apr 2010

pipi,ušlo mi,aky je ten tvoj teda ?

pipi1211
16. apr 2010

casualplay.... je uplne super... dokonca ani ta sportova verzia nie je mala ako baby pisali. uplne dokonaly pre mna 🙂 kym ma neomrzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo ratam ze ked ho budem mat daku dobu tak sa namotam na iny a pojde to takto dokola kym sa neprestane kocikovatpresne ako u momo 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
16. apr 2010

joj,ta aj ten je moj tiež horuci favorit,teda bol,na mna je vysoky-ta ručka. akurat vaničku som ja volala NETOPIER ale šporťak je krááásny

pipi1211
16. apr 2010

no ja som celkom vysoka tak snad nebude problem 🙂 i ked mi to ako tak vadila ale asi to bude len sila zvyku lebo pri malej poslednom kociku som rucku mala zasa strasne nizko 😠 ta vanicka aj vsetko je uplne super 😎 😎 😎

nikitka231
16. apr 2010

deni a ty si sa nakoniec pre aky kocik rozhodla?? 😉

ikulka
16. apr 2010

ahojte dievčatá idem s avás opýtať myslím že ty evitka si chcela ísť kupiť niečo do toho detexu v košiciach platí to ešte či si živnosť zrušila....
a inak aj naša kajka je teraz akási aktívna dosť si kopká hlavne mne do podbruška to je veru aj bolesť niekedy

evitkamalicka
16. apr 2010

ikulka neplati

rubinka
16. apr 2010

No idem sa pomaly chystať do mesta, keby som sa neukázala tak prajem všetkým pekný víkend 😉

lulusha
16. apr 2010

baby, tieto fotky si musite pozriet, su naaadhrene 🙂 🙂 🙂

http://today.msnbc.msn.com/id/32795587/ns/today...

denisocka
16. apr 2010

niki,ja nekupujem nič,mam moj stary dobry Jane Nomad - s vaničkou ho žeriem , šporťak potom možno vymením,ale ak bude maly taky antikočikovy,tak zas ušetrím

denisocka
16. apr 2010

jeee luluš

keby ste videli čo som si teraz "uvarila" kukuricu mrazenu v slanej vode,a teraz zobkam ... to budu vetry

denisocka
16. apr 2010

ta na koanri asi 6 je parada a ta 10 😀 sa tu smejem

evitkamalicka
16. apr 2010

ja idem upiect nejaky kolacik a zuzitkujem don tu haldu velkonocnych zajacov a vajicok co by sa nepojedli

silwietta
16. apr 2010

lulu krasne su tie fotky

pipi1211
16. apr 2010

krasne su tie fotecky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

joj deni tak tu kukuricu by som si hned dala!!!!!!

silwietta
16. apr 2010

evit aj ja to tak robievam 😎

mata1001
16. apr 2010

ahojte baby...trochu som k vam nakukla...
dneska som bola na glukozu,ale bohuzial som ju hned vyvratila 😝 😝 😝

silwietta
16. apr 2010

pipi ty si rychla uz je to aj na FB 😀

silwietta
16. apr 2010

juj, glukoza, 1x mi nerobila az taky problem, tak snad ani teraz nie...

denisocka
16. apr 2010

evi,mafiny? 😀

pipi1211
16. apr 2010

no FB je moj druhy domov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
16. apr 2010

muffiny eee, radsej nejaky poradny kolac s ovocim, cokoladou atd

matula ahojky, mna to caka v utorok, ale ja sa celkom aj tesim, mne ta sladka voda chutila 😅

denisocka
16. apr 2010

ja ta mam na FB?

evitkamalicka
16. apr 2010

ale mozno nakoniec urobim cucoriedkovo-cokoladove muffiny, uvidime

silwietta
16. apr 2010

no, asi aj ja budem musiet upiect muffiny... skusim vydrzat do zajtra lebo inak hrozi rirziko ze ich aj sama pojem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre