♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
16. apr 2010

nechapem preco sa musia take veci stavat 😔 😔 😔 si neviem predstavit nieco take prezit 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

michaela80
16. apr 2010

strasne ked taketo malinke zomrie...dnes sme isli okolo detskych hrobcekov a maly sa pytal ze preco su take male a je ze tam babetka spinkaju a on na mna take oci ze preco preBoha babetka zomieraju....ako mu to neslo dohlavy ze aj babetko moze zomriet...chudacik pytal sa ci aj nasej sa moze nieco stat....co na toto povedat... ☹ ☹ ☹ ☹

michaela80
16. apr 2010

ako rodina uplne v pohode lebo vsetci sa tesia a sesterky a brachova frajerka segra len ruky na brusku mi drzali a tak sa tesili ked kopla...bolo to zlate...ale cudzi ako to nemusim... 😠

michaela80
16. apr 2010

surfujem na amazone a viac gycovejsie veci som nevidela ako tieto na krstiny http://www.amazon.co.uk/Satin-Lace-Robe-and-Bon...

peta131
16. apr 2010

mna desi ta predstava ze 9 mesiacov nosis ten pokladik pod srdcom, doma vsetko nachystane vsetci sa tesia a uz si clovek mysli ze ved uz len ten porod a vsetko bude ok a nakoniec toto, myslim si ze je to najhorsie co moze zena zazit 😔 😔 😔 😔 😔

denisocka
16. apr 2010

Peti,o kolko by sa na amazone navysilo postovne ak by som chcela kresielko fisher?

michaela80
16. apr 2010

deni pri kazdej veci mas postovne...cize musis vediet lehatko ktore chces..hod link...

peta131
16. apr 2010

deni to sa pytaj misky 😀

peta131
16. apr 2010

baby a na amazone sa menia kazdy den ceny? 😕

michaela80
16. apr 2010

ano PETI...Vyzera to tak... 😀 😀 😀 😀

bihan
16. apr 2010

Ja akurát surfujem na tejto stránke - poštovné na Slovensko je jednotné necelých 16€ ale za ľubovoľné množstvo tovaru.. a do FR len 6, tak keď už budem brať stoličky, uvažujem, čo k tomu prihodím 😀 www.mytoys.de

bihan
16. apr 2010

No a čo sa týka smrti.. dalo by sa povedať, že je ešte horšie si to mimo poridiť, vychovávať a potom oň prísť, niekto prežíva ako obrovskú stratu už potrat v prvom trimestri.. smrť dieťaťa je snáď tá najväčšia bolesť na svete. 😔

michaela80
16. apr 2010

no bihan ...ja fakt skrachujem...taku stranku mi hodit? no aspon mam co robit vecer, kedze mm isiel za kamosom...

bihan
16. apr 2010

Miška, ani nehovor :D toľko nádherných vecí tam majú.. vrátane hier, prístreškov do záhrady, sietí.. toto idem zobrať určite Sáre.. svokra sa už zastrája, ako idú spolu záhradníčiť 😀 http://www.mytoys.de/moses-Verlag-Mein-kleiner-...

denisocka
16. apr 2010

Misi,fisher price za 44lb,co je aj kresielko do 18kg

peta131
16. apr 2010

baby nedrazdite s tymi strankami 😠 😀 😀 mna teraz chytila uz taka nakupovacia mania ale musim sa krotit lebo vsak nakupovat by sa dalo keby tak bolo za co 🙄

michaela80
16. apr 2010

super aspon sa zabavi s tym...oj ale ja sa uz musim krotit s nakupovanim..lebo sa uz smeju ze ja ani prat nebudem musiet, ze vsetko bude na 1 pouzitie... 😀 😀 😀 😀 😀
ale ked tazko sa odolava... 😀 😀 😀 do tej stranky sa pustim tak na dalsie leto....moji chcalani chodia viac menej cele leto sportovo a v dresoch a vacsinou rovnako obleceny tak aj malej pokupim tam adidas vecicky, lebo moji objednavaju zo Sportsworld a s chelseamegastore a tam tych dievcenskych veci je pomenej...

michaela80
16. apr 2010

z ...akosi by som si mala asi zopakovat SJ s malym... 😀 😀 😀 😀 😀

michaela80
16. apr 2010

to kresielko to tam nema pisane a je tam iba UK a irsko...

michaela80
16. apr 2010

mala sa mi tak vrti ze niekedy az ma zaboli ako sa stoci...citite take pohyby aj vy? nie su to kopance ...

peta131
16. apr 2010

miska take pohyby dobre poznam 🙂 normalne citim ako sa prevaluje...ja mam dnes maleho konecne v takej polohe ze nekope do mechura ale do bokov tak po dlhej dobe si dnes moj mechur oddychol 😀 😝

michaela80
16. apr 2010

mne ani do mechura nekope...ale cele vonkajsie brusko, uz aj cez oblecenie vidno ako sa vlni...ale zase nepocitujem to ako kopance ale take ine nieco...niekedy ked lezim na boku mam pocit ako keby sa nozkami odrazila od boku na ktorom lezim a vrazila mi hlvickou hore do boku...maly sa inac spraval v brusku...on si kopkal...a to bolo po narodeni riadne zive decko...v inkubatore ked bol ho vlali maly cestovatel......a aka bude ona..ked uz teraz tak vystraja... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kila
16. apr 2010

Pre mňa je zas veľmi nepríjemné že malý kope dovnútra, do obličiek a do mechúra, chodím na záchod každých 30 minút, aj keď ideme s malou von musíme voliť takú trasu aby som mohla ísť na vecko keď treba. Malý je otočený hlavičkou dole ale dovnútra, aj sono je pre nás horor, lebo doktor nikdy nič nevidí a tlačí mi na brucho až ma to bolí. V stredu mám poradňu, tak dúfam že sa konečne otočí, lebo takto nevedia mi urobiť ani 3D fotku. 😖

pipi1211
16. apr 2010

tak ako mala nam az teraz zaspala.... 😠 😠 😠 😠 ale asi to bude preto lebo dnes so mnou musela cely den lezat v postely a poobede sme spali cez dve hodiny 😅 😅 😅

mna male tiez kope do mechura a dakte smerom ku chrbtici ale zato kope aj normalne do bruska 😵

kamajka
17. apr 2010

krásne ránko všetkým.
tak na sone všetko v poriadku len vraj v 21 týždni sa nedá určiť pohlavie 😖
už mi len to 3D ostáva......
pridávam bruško dúfam že ste všetky v poriadku.

kamajka
17. apr 2010

tak až teraz pridávam, nejaká som ešte zaspatá..........

michaela80
17. apr 2010

krasne brusko...to ze nebolo vidno pohlavie nevadi hlavne ze je drobcek v poriadku.. 😀 😀 😀 😀

silwietta
17. apr 2010

Ahojte, dobre ranko prajem... my sme dnes vdaka malemu mali velmi skory budicek, uz od pol siestej po nas maly skakal, o siestej to manzel vzdal a isiel mu dat jogurt... ja sa teraz trapim so sesterkinou diplomovkou, jej prekladam abstrakt do anglictiny a teda musim povedat ze tehu demencia u mna uz funguje na 100%, takmer kazde slovicko si pre istotu pozeram, ci si dobre pamatam....

silwietta
17. apr 2010

kamajka, ja idem na morfo v pondelok a dufam, ze uz bude vidiet pohlavie.... som sa pytala naposledy doktorky a vravela ze uz by teda isto malo byt teraz vidno.... tak dufam, ze ozaj ano

kamajka
17. apr 2010

Miška ďakujem 🙂 vravia mi že to bude dievčatko podľa bruška ja neviem kde na to tí ľudia chodia 😀

Silwi mne ormálne dr povedal že sa to nedá v 21 týždni určiť. Tak neviem čo to je za doktora, keď poniektoré baby už v 16 týždni vedia, čo to bude.... 😒

Inak baby, ja nemôžem v noci spať, mávam strašne zlé sny a v noci rumádzgam ako krava lebo mi je všetko ľúto....
To je normálne alebo mám ísť na psychiatriu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre