• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte babulky...po prečítaní si vašich príspevkou...som veľa krát pritakala...aj ja stále revem a hulákam po našich :frowning2: už nech to mám za sebou :slight_smile:
17. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbey slečne všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

taaak.. švagor si už seol do hlavy....... už sme lepili....... :frowning2:
17. apr 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sekol
17. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je dnes divne,lezim a brucho take tvrdsie. Dufam,ze mi tie vyplachy s Rosalingom neuskodili
17. apr 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni oddychuj idem aj ja, už máme hotovo, bordel je síce ešte, ale už nevládzem..... však robota postojí...aj 3 dni :grinning:
17. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je tu hrozný kľud,asi je to konečne tým pekným počasím.Ani moja malá dnes v brušku neposlúcha,alebo bruško ju?JA už neviem.Hlavne aby sme to úspešne všetky dobojovali.V každej téme termínov sa stava nejaká katastrofa.to fakt už neexistuje bezproblémové tehotenstvo a pôrod?Čím sa to viac blíži,tým som z toho nervoznejšia.
17. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami,lezim jak lazar od rana.proste niekedy pride den,ze lezim a to brucho fakt nepocuva.ale aj maly je zas nohami dole
17. apr 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no z mojich veľkolepých plánov na dnes som zatiaľ splnila len to, že som bola so psom na prechádzke :grinning: . No, poprala som prádlo a periem dajake oblečko, výbavičku a plienočky pre mimi :dizzy_face: , ale upratané nemám a ani okná umyté... no čo, robota nie je zajac...
baby, chcela by som sa dajako hýbať, čo mi odporučíte? cvičenie pre tehotné či plávanie?
17. apr 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa ja som najradsej ked si pohopsam na fitlopte, tu by som si kupila, paradne mi to ulavuje od bolesti, ked sa zohybam a nieco robim a idem na prechadzku zo psami na hodku a pol tak mi vzdy odidu krize a boli ma cela panva, akoby sa mi kosti chceli oddelit :sweat_smile:
a fitlopta super zabera, v kombinacii s dlhsimi prechadzkami, bomba :wink:
inak plavanie povazujem za lepsie, lebo vtedy necitis vahu svojho tela, takze si telo trosku odlahcis :wink:
17. apr 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plávanie je super môžem odporučiť, aj keď teraz sa k tomu nedostanem ale pri dcérke som plávala a riadne to bolo uvoľňujúce :slight_smile:, fit loptičku mám ale u ocina, už dlhší čas rozmýšľam že ju vezmem domov, lebo aj keď som nebola tehu tak ma to hopsikanie a krútenie všelijaé dalo hneď do pohody, je to super vec podľa mňa, aj decká ju zbožňujú :slight_smile:
17. apr 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda kukám že už som 22 týždeň :slight_smile: fuuu......nechcem cisára zase...a to už o 18 týždňov....brrrrrr..... :frowning2:
17. apr 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ten 13-dielny komplet z papmyshop-u - oplatí sa to?
ja už som to šupla dnes do košíka, ale rozmyslela som si to potom.....
ale strašne je to penkné, nedá mi to pokoj :grinning:

neviete koľko vyjde poštovné?
17. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka ja som si objednala tu 13 - dielnu LUX sadu co mam aj v albume...
17. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem Miška ved si aj link dávala preto som to kukla, ešte ti to neprišlo čo?
17. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zase stale dilemu ci objednat flasticky Avent alebo TT...sa v tom vobec nevyznam :rolling_eyes:
17. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vam tak teraz rastie brucho :confused: ja mam pocit ze za posledny tyzden - dva sa kazdym dnom zvacsujem som zvedava ako budem vyzerat za 2 mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo ked to pojde tymto tempom ako teraz tak sa potom do porodnice asi dogulam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa nakoniec rozhodla ostať verná aventu, pretože potom stačí dokupovať prísluštenstvo, tvrdé náustky, uchytky.. TT to ešte nemá tak premakané ako Avent.

No a dnes som práve zistila, že mi dlhé státie a chodenie nerobí veľmi dobre, začína bolieť chrbát, tak idem dofúkať fitloptu :slight_smile:
17. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dilemy s flašami neriešim, bola som spoko s obyčajnými klasickými simax myslím :slight_smile:
ja mám tiež pocit že som každý deň väčšia, no schválne idem sa zmerať :sunglasses:
17. apr 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
90 cm :sweat_smile:
17. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka tento tyzden by som si po to mala ist do Kosic...vlastne bracho mi to donesie...3-4 tyzdne je dodacia lehota...
17. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa dnes nechce merat, vazit som sa odvazila mam 3 kg navyse.... ale brusko fakt rastie kazdym dnom....ked sa mala zacala hybat tak mi stacila dlan aby som pokryla miesta kde kope, pred tyzdnom mi stacili dlane na pokrytie a teraz ich uz presuvam podla toho kde sa vrti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan,ako , discont vykupeny?
17. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, čo si? to až v máji :D
17. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale práve som objavila tento kit na odlievanie.. jeden už máme doma a dali sme zaň 30e.. teraz som ho našla na nete za 18 :dizzy_face:
17. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V maji?ta mi bolo divne,ze si uz tam.to si nasla na nete ten hard disk?
17. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, dnes som hodinu listovala v labáku všetky dostupné časopisy a natrafila som článok o tých obchodoch na Mauríciu :grinning: Tak som rada, že tam za chvíľku letíme a dám si jeden shoppingový deň :D je to asi 10km od našeho hotela :slight_smile:
17. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

baby krásne brušká máte :slight_smile:

TEA tak super, že morfologický dobre dopadol a mala si zážitok :slight_smile:
17. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne dnes tvrdne brucho a som z toho uplne v depke.lezim a tvrdne.sa bojim ze to sposobi,ze sa otvorim,abo neviem
17. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni nestresuj ja som to mala minule takto, celé dva dni ale potom to nejako prestalo a teraz ked berem magnezko, všetko ok.
17. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, všetko je v hlave.
17. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok