♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
17. apr 2010

Mne to pride,ze je maly KP A DNES MA proste drazdil kopancami,kotrmelcami,jak Duracel. A mozno to drazdi maternicu.

denisocka
17. apr 2010

Pisem tu jak debil na mobile a 2prispevky neodoslalo

kamajka
18. apr 2010

Pekné ránko, tak čo sa dnes chystáte robiť?
Vyzerá to zase na penkný slnečný deň 🙂

januliatko1985
18. apr 2010

pekne ranko.
tak my sme uz objednali supravicku do postielky z pampyshopu tiez, tak som zvedava aj kocik, potom hodim footm do albumu, lebo trosku iny sme vybrali nakoniec.

a dnes ideme na obed ku svokrovcom a potom na kratku prechadzku po hlavnej a na zmrzku, vyzera to na kraasny slnecny den.

kamajka, peekne brusko uz mas 🙂

denisocka
18. apr 2010

ahojte, dnes to vizera,že mi bude dobre ... idem variť perkelt a potom zas ležať

kamajka
18. apr 2010

Januliatko dík....
Deni ja mám navarené od včera, decká sa šli hrať ta si asi ešte ľahnem aj ja...

kamajka
18. apr 2010

Inak, včera sa tak malé divne nejak mechrilo až ma štípalo v bruchu, ja mám 2 SC, môže to byť že sa o ten rez oprelo a preto ma to štípalo?

silwietta
18. apr 2010

kamajka ak mas pocit ze ta boli vnutorna jazva tak to na najblizsej poradni spomen Dr.
ja mam jeden cisarak a uz som raz spominala ze ma bolela jazva... kedze to bola len ta vonkajsia na kozi tak ze vraj to je ok, ze to su hormonalne zmeny na kozi, ale od teraz mi uz bude sonom sledovat tu vnutornu

evanns
18. apr 2010

Ahojte,

baby poradte kde sa da najlacnejsie kupit baby monitor Angel care...diiik

lulusha
18. apr 2010

cauko baby! no ja som sa teda dnes moc nevyspala...manzel nebol cez noc doma, bol u mamy a maly to podla mna normalne nejako vycitil...take coro-moro si robil v bruchu, ze som nechapala 😀 ale snad dnes to dospime 😎

halintoa
18. apr 2010

ahoj kočky,
predstavte si, že včera sme ešte v noci s mm upratovali, tak mám poriadok 🙂 a dokopala som sa aj k tomu, aby som si konečne zostavila látkovú výbavu, časť mám, ďalšiu som objednala a ešte sa v máji - v júni chystám do Brna do brány k dětem pre zvyšok a budeme pripravení na prebaľovanie 😵 . No a dnes som už drahému upiekla linecké košíčky plnené salkom a chystám sa s maminkou do záhrady sadiť bylinky keď s tatinkom príde.

Deni: som rada, že je Ti dnes lepšie 🙂

denisocka
18. apr 2010

Joj jak ja by sla vonku,aj do zahrady. Ako som teraz varila,tak mi tvrdlo brucho.taky hnusny tlak v podrusku a az rezanie od spodu.ale ako si lahnem,je ok.mam uz paranoju,ze sa mi tym tvrdnutim skracuje a otvara krcok

bihan
18. apr 2010

Joj, také dobré rizoto sa mi dnes podarilo 😀

Deni, nestresuj, tvrdnutie brucha je už v tomto štádiu normálne, maternica potrebuje cvičenie. Je mi jasné, že sa bojíš, že sa ti z toho skracuje krčok, ale žiadny predčasný pôrod ti nehrozí, nerob paniku 😉

V sučiške sa mi suší posledná "dávka" detského oblečenia, potom to všetko zabalím do spacebegov na sťahovanie, už na to neskôr nebude mať čas, aj tak je to piplačka, všetko vytriediť, vyprať, vysušiť, poskladať...dnes večer mi končia aukcie na nejaké mini bodíčka z biobavlny a už fakt končím 😝

mywiel
18. apr 2010

Deni co sa deje? Citam, ze ti hrozi cerklaz? Tak dufam, ze nie. Kamoska bola teraz dva tyzdne v nemocke, lebo jej robili cerklaz. Vraj to viac hrozi zenam co prekonali v minulosti potrat. 😔 Prajem ti aby si bola ok a hlavne klud, klud. 😉

denisocka
18. apr 2010

Bihan,ja sa ale fakt bojim.dokyna ma tak strasi,ze ju prestavam chapat.naposledy vravela,ze tam mala raz tiez taky pripad ako ja a prisla o tyzden a potratila v 25t. Na moj vytok,kt.je obcas bublinkaty vravela,ze by som sa uz mala zamysliet nad sexom,lebo skodim sebe.a ked jej vravim,ze sex nebol od decembra,tak nevery.vytery mam negat. A vytok furt,co si mysli,ze sukam kazdy den s kadekym?

denisocka
18. apr 2010

Myw,hrozi aj nehrozi,ja uz neviem.krcok ma 43mm

mywiel
18. apr 2010

Tak hadam nie, bez magnezko a odychuj, vsak maternica sa precvicuje, to by ti muselo tvrdnut viackrat za den pravidelne a asi viac dni aby si sa otvarala, neboj to bude ok.

lulusha
18. apr 2010

no to je super, deni, taka doktorka...nech si necha radsej pre seba vsetky negativne historky, naco to je dobre...mala by ta praveze ukludnit, povedat- co a ako mas robit a nie strasit pribehmi... 🙄
ale inac, keby bolo na mne, ja by som bola u svojej asi kazdy tyzden pre istotu...len aby som vedela, ze je vsetko ok...raz do mesiaca mi pride malo...

mywiel
18. apr 2010

To mas dost s prepacenim kravu dokinu, co ta stresuje, chod k inemu gynekologovi, ja som zmenila pocas prveho tehu doktora a nelutujem, predtym to bola zena a tiez podobna krava tiez ma len stresovala. 😠

abbey1
18. apr 2010

Ahojte.Nestrašte s predčasnými pôrodmi,pekne všetko dobojujeme.Jas tiež neviem ako vážne brať varovania lekárky.Manžel to zľahčuje,ale vraj keď sa necítim ok,mám zostať doma.Ale včera ma postrašila kámoška,mala to isté ako ja a nakoniec skončila na injekciach v nemocke a šitá.Tak ja neviem,ale inak sa cítim fajn,keď sedím a polihuje,,ale psychicky je to super,som plná energie,len to bruško nie a nie akceptovať,že musím a chcem pobehovať.Inak robím dnes sviečkovú,tak pôjdu kilečká hore.HA HA

bihan
18. apr 2010

Tiež som dlho hľadala fajn lekárku, teraz mám úplne super, vždy všetko skontroluje, pýtala sa na možné problémy, vždy skontroluje krčok, odmeria maternicu, minule mi kontrolovala prsia, či sa mi nerobia nejaké hrčky, každý mesiac mi predpisuje testy na protilátky a vyšetrenie moču, je fakt super a je to "len" obvodná lekárka (aj keď mi je jasné, že to sa na Slovensku nedá).

mywiel
18. apr 2010

Ja mam tiez teraz super gyndosa a predstavte si je Poliak povodom. 😀 😉

abbey1
18. apr 2010

Ono je fakt dôležité natrafiť na správneho lekára.A je ťažké nebrať problémy na ľahkú váhu,keď chceme pre seba,ale hlavne drobcov to najlepšie.Ja už sa "teším" aká budem zasa paranoidná pri každom ochorení maličkej.Mám to aj teraz so Sabi.Nesmie spomenúť ani náznak bolesti a pod.Hneď ma chytá panika.

denisocka
18. apr 2010

ale moja dokyna je super. som s nou spokojna. už som to teraz písala aj bihan - ja som pri nej chodila aj so šimonom, nikdy nič nezanedbala ,cele tehu som bola v RP a PN. ale po porode odišla robiť do inej nemocnice,kde ma 3x viac pacientiek a práce. nema už svoju ambulanciu ako mavala tam,takže ani poradne niesu klasicke,len ma par svojich pacientiek ako ja,čo k nej chodia a tak nam robi poradne piatky po 14.00 , ked ma službu aj neskor trošku. ale to už tam väčšinou neni sestrička nema kto skontrolovať moč a medzitým ma X telefonatov k pordu a tak, ale nechapem čo je teraz taka "nedoverčiva" a stresuje ma .

mywiel
18. apr 2010

Deni bud ju zmenis a budes v klude kedze teraz ona uz tak nestiha ako predtym, alebo sa jej na rovinu spytas, preco ti neveri a stresuje ta, ci je to naozaj take vazne ako hovori.... 🙄

mywiel
18. apr 2010

Lebo je mozne aj to ze zase iny doktor iny nazor rozumies ma... 😉

denisocka
18. apr 2010

cely čas som sa jej pýtala,či je to važne. tak vravi,že nalez je priste horši,ako by mal byť v 24tt ... ja ju meniť nechcem,už ked tu chodím,tak to dokončím tu. tretie neplanujem

zas ma ukludnil moj byvali gyndoš čo ma vyhodil,ťe to vobec nieje zly malez,klud a magnezko pomožu

kamajka
18. apr 2010

Deni ty si stresmanka 🙂 ...ale nečudujem sa ti...ja mám zase doktora, ktorý sa len usmieva a že všetko vždy v pohodke aj eď tlak 140 na 100, zlatý, nestresuje, pošle do nemocky a nebojte sa všetko bude dobré všetko sa spraví ....

silwieta ja neviem čo to bolo len som mala taé nepríjemné štípanie v brušku, keď sa malé mechrilo,
tak ale spomeniem to lekárovi určite, len do poradne mám ísť až 6.5, až by sa to viackrát opaovalo tak k nemu zabehem..

denisocka
18. apr 2010

kamajka,som stresmenka,hej. ja mam taku super dokynu obvodačku,teda mala som . aj ked čokolvek zistila,či poruchu krvi,či autoimunitu,tak ma povzbudila,že aspon už vieme čo mi je a všetko sa da vyriešiť . pri nej som sa vždy citila tak super,že neotravujem a všetko bude OK .

tato gyndoška je sice fakt taka "opatrna " vždy. ,aj pri šimnovy som prve 3 usg v 5 a 6tt preplakala,bo najpv bol vačok zle uloženy,pri takom uloženy tehotnosť nebude možna..potom bol spučeny,spošteny,to bolo zas zle a pri tretom usg zas o 5dni meši ako mal byť - to som ju už stopla,nech prestane negativne myslieť,že to bude OK. našťastie s prvym som žiadne problemy nemala,zavreta do dna porodu , CS3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre