♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
20. apr 2010

Juj baby, ste toho popisali...my sme si vcera urobili vyletik do Viedne, viezla som chudaka bratranca na vlakovu stanicu tam, kedze mu min.piatok zrusili let do FR koli tej sopke.. 😖 tak uz som sem vcera ani nestihla nakuknut...

Ja som pri prvom tehu vecer pred gluk.testom (asi o 19tej) stlacila palacinky, a ze vraj to ovplyvnilo ten test.. 😒
Inac ja mam +7kg uz, cize 59kg, myslim, ze je to v pohode, vobec sa tym nestresujem 🙂

miciatko
20. apr 2010

ahoj cicule 😀 , dnes som spinkala ako babatko, normalne som o 21:00 zalahla a o 7:00 sa zobudila na budík, to teraz sa cítim jak dlho ne.
Dida prajem na 3D krásne zážitky
Kamajka, pekne oblečko to žltučké je krásne.
Rubinka ja som si dnes tiež kupila farbu a idem zajtra zafarbiť, bo pracujem s ľudmi a prvý kontakt ničím nenahradíš .
Inak babatko kope len maličko , dufam že je všetko ok

tak prajem krásny dnik všetkým

rubinka
20. apr 2010

Bihan gratulujem 🙂

silwietta
20. apr 2010

BIhan, super...

silwietta
20. apr 2010

ja idem na sladku vodu o tri tyzdne... evitka tam isla dnes... uz caka na pichance

evitkamalicka
20. apr 2010

tak uz som doma z glukozy, vsetko ok, vysledok po 2 hodinach 4,9

mata299
20. apr 2010

čaute...kočky, čo ste boli na ten gluk.test, nevraveli vám, že až po ukončenom 26 tt?

evitkamalicka
20. apr 2010

mata nie nevraveli, vraveli po ukoncenom 24tt az do 28tt sa to robi

januliatko1985
20. apr 2010

evitka, bihan,super, ze mate dobre vysledky.

silwieta, takze dalsi chlapcek,aaach, uz by aj nejake baby mohli sem pribudnut 😅

didulka, krasny zazitok ti prajem z 3D.

ja som dnes spala jak zabita, bola sm hore ked mm siel do roboty asi tak o 7.30, to som uz chcela vstat a budm sm sa zobudila o 9.15, tak som jak otapena 😖

dnes sa chystam trosku do mesta, pride mamka na navstevu tak pojdeme daco pokukat do mesta a na zmrzku, lebo mam na nu straaasnu chut 😝

januliatko1985
20. apr 2010

woow, ze 26 tt v pase 😲

dnes rano sa male tak prevalilo, ze ma to az zabolelo a uz kope nad pupkom tak je asi uz dole hlavickou, doteraz bolo priecne. 😵

miciatko
20. apr 2010

evitka a aka bola vodicka 😲 ??, kolko toho je?,
aj si sa vcera neak obmedzovala v sladkom??

nikitka231
20. apr 2010

tka ja idem na glukozovy az 24.5 to vychadza po 26tt 😕

evitkamalicka
20. apr 2010

miciatko mne to chutilo, takze ja som s tym problem nemala.....vobec som sa vcera neobmedzovala v sladkom, aj na veceru som este mala fajny ananasovy dzusik a kolacik a dnes ked som isla odtial som si hned kupila aj cokoladu za odmenu 😅

rubinka
20. apr 2010

Niki to je ok, šak sa to robí až do 28.tt 🙂

abbey1
20. apr 2010

Ahojte.Dnes ste aké ukecané.Ja som dnes mala ťažkú noc a predpokladám,že psychicky to bude biedne i dnes.Je totiž presne 10rokov,čo sme stratili Filipka.Tak mám už dnes za sebou robotku i návštevu cintorína.Ale popoludní sná´d pozabudnem.Sabi má tu oslavu so spolužiačkami,tak zvládnuť kopu malých pubertiačok bude ako vždy zábava.Ešte že je pre ne program.Tak si snáď užijem i ja a potom zacvakám.Ale dúfam,že budú mať riadne prekvapko.

captainka
20. apr 2010

silwi ty betarka 😉 ani si mi netotoooo...takze chlapcek? paraaaaada 😵 😵 😵 tesim sa a gratulujem...a ake mena sa vam pacia?

marija
20. apr 2010

Evitka super 😉 myslela som na teba dnes rano ked som citala na FB.

Bihan tiez super!

Mna to caka teraz v piatok.

Didi potom poprosime foto z 3D 😉 o ktorej tam vlastne ides? Nech uz je zajtra!!!!! Tesims a na princeznu a pevne dufam, ze jej nenarastol pipik 😝

marija
20. apr 2010

Abbey 😔 😔 😔

captainka
20. apr 2010

abey kazdy rok ti to bude luto ved to bolo tvoje chlapciatko...no drz sa...filipko na teba mysli tiez z nebicka neboj...a posiela ti energijku 🙂

abbey1
20. apr 2010

Vďaka Captainkaa Marija.Inak som dnes zistila,že sme kolegyne.I ja sa bavkám s angličtinou.

marija
20. apr 2010

Abbey fakt? 😀 a co konkretne robis?

nikitka231
20. apr 2010

abey to pojde cely zivot s tebou ...vzdy si na neho spomenies...casom to urcite preboli ...a ako captainka pise Filipko na teba urcite mysli a sleduje ta zhora 😉 drzkaj sa dneska

abbey1
20. apr 2010

Inak, tí chalani nás slečny začali riadne valcovať.Ale si to potom tie naše pubertiačky aspoň užijú,keď budú mať z čoho vyberať.Ale ešte to môže zmeniť ten koniec tabuľky,je ešte dosť neúplný.

abbey1
20. apr 2010

Živnostním s angličtinou.výuka,preklady a tlmočenie.Ale skôr firmy,inštitúty a trošku individuálne hodiny.Ale samí super ľudia.

marija
20. apr 2010

Tak super 😉 ja som vystudovala tlmocnictvo a prekladatelstvo anglina-rustina, ale zatial sa tomu venujem len velmi sporadicky nakolko nemam na to cas 😝

abbey1
20. apr 2010

Tak si len krásne užívaj mamičkovské radosti ja sa tiež veľmi teším,že poľavím a budem sa venovať už dvom mojim slečnám.Dúfam,že si užijeme krásne leto a aj ďalej to bude také pokojnejšie ako doteraz.Lebo keď raz naskočí človek do toho kolotoča,zle sa ide pomaly.Už ho to úplne pohltí.

silwietta
20. apr 2010

captainka, nehnevaj sa, len vcera som sa dozvedela 😉

evitkamalicka
20. apr 2010

silwi takze dalsi chlap do partie?

silwietta
20. apr 2010

evit, hej, dalsi maly gulkos 😎

evitkamalicka
20. apr 2010

parada gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre