♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
21. apr 2010

Simi dakujem 😵 hned ako pridem nahodim fotecky 😉 inak do NR by som sla tiez, ale jedno z nasich obmedzeni sa vztahuje aj na to, ze moje dieta nemam tahat do priestoru kde je viac ako 10 ludi... takze nieco take nam nehrozi... fnuk

evitkamalicka
21. apr 2010

mari tak nechaj malu u babky

simuska153
21. apr 2010

Marija, az mi zimomriavky chodia, ked to citam ☹ ... ale hlavne je, ze uz je mala ako-tak v poriadku a silno vam drzim palce, nech vas uz choroby obchadzaju...
No meno - mame v uzsom 😀 vybere asi 4 - problem je ten, ze tie, ktore by som chcela sa nam nehodia k priezvisku (Alex, Max - lebo nam zacina na S a zle sa to vyslovuje).... ale kedze to uz bude nas 3 chlapcek - tak uz mame aj problem sa rozhodnut na jednom konkretnom.....ale tak hadam do porodu nieco vyberieme 😀 . V podstate sme to tak mali aj s Adamkom, mali sme vybrate asi 3 mena a cim viac sa blizil porod, tym sme boli predvedcenejsi o Adamkovi 😉

simuska153
21. apr 2010

Mari, tak Ti potom aspon napiseme, ako sme sa mali 😉

simuska153
21. apr 2010

Evitka, takze si zopakujete medove tyzdne??? Ci teda medovy vikend 😀

rubinka
21. apr 2010

Baby nikto neviete ako je to s tými fľašami Avent?

kamajka
21. apr 2010

sa hlásim po výdatnom obedňajšom spánku, drobec mi tak rozkošne zaspal pri telke s rúčkami na ušiach, tak ma to zmohlo 🙂
aj na mňa ta kukajú všetci že či som pribratá, dnes ma jedna tak rozosmiala ráno, vraj som "pribrala na ZADKOCH" 😀 už ich musím mať asi viac nie len jeden 😅

evitkamalicka
21. apr 2010

simuska my sme medove tyzdne a ani ziadnu svadobnu cestu nemali, tak snad ked deti troska podrastu

simuska153
21. apr 2010

Kamajka 🙂)))

Evitka - aj my sme boli na svadobnej ceste az 2 roky po svadbe a potom zaaaase dlho, dlho nic... ale ved nic este nie je stratene 😉

simuska153
21. apr 2010

Rubinka, neviem, aky je rozdiel, ja mam tiez po Adamkovi Aventky - ale my sme pouzivali len s tvrdym naustkom, lebo som ho dlho kojila a cajik mi zacal pit az ako 9-mesacny a rovno z naustku, neskor cez slamku atd...

rubinka
21. apr 2010

Som teraz čítala že tie ktoré nie sú bez BPA sú škodlivé 😖 takže asi zato sú tie štartovacie sady čo ste sem dávali za dvojakú cenu, tie s BPA za 13eur a tie bez za 30eur.

maculienka123
21. apr 2010

ahojte

som bola na poradni este v pondelok,krcok uzavrety,len sranda,ked som bola na morfo,doktor povedal,ze som o tyzden skor a moj doktor trva na starom termine,tak rozmyslam,ci maly neprestal rast.moze sa obtocit okolo snury a nedostavat ziviny uz teraz?

biba12
21. apr 2010

Neboj sa maculinka, vsetko je urcite v poriadku. Aj ja som s prvym bola na tom tak, ze bol o 1,5tyzdna dopredu velkostou, vahou, hlavickou , skratka podla merani a nakoniec sa narodil 2 dni pred terminom. Na morfo urcite pozerali aj prietoky.
A so Simonkom je to to iste, tiez je o tyzden dopredu, ono sa to potom trosku upravi.

marija
21. apr 2010

Simi no tretie meno a zas pre chlapca to da zabrat 😉 ja som nevedela pri malej dievcenske meno, ani teraz som nevdela, a ak by sa mi to stalo do tretice tak koncim 😀

simuska153
21. apr 2010

Macu, ja si skor myslim, ze co Dr. - to ina kvalita sona.... a tyzden hore -dole.... A hlavne nepremyslaj nad zlymi vecami.... A o pupocniku som prave pred par dnami citala v Mama a ja a najcastejsie sa domotaju babatka, ktore maju k dispozicii dlhsi pupocnik (nad 100 cm) - pricom bezna dlzka je okolo 50 cm. Takze hlavne klud a mysli pozitivne 😉

simuska153
21. apr 2010

Marija, ale vybrala si krasne meno 😵 😵 😵 ... a neboj, aj do tretice by sa nejake naslo 😉 .

Zatial sa lucim, idem sa rychlo najest, kym maly spi ....

marija
21. apr 2010

Simi dobru chut 😉

denisocka
21. apr 2010

Macu,aj ja som bola na morfo tyzden viac a tp 4.8.,ale to sa uz podla toho termin nemeni.ostava ten z 12t

denisocka
21. apr 2010

Takze avent flase mam shity?hm

tu dosiel taky vietor a dazd,ze sa bojim ze strechu odduje

biba12
21. apr 2010

A baby dakujem za povzbudenia. Snad uz bude pokoj,este ta kontrola. CI budem odit u tohto mudr.neviem. Ze vraj je dobry odbornik, pisala Jazz. Len ci bude mat trpezlivost on so mnou🙂 Ja ho nejako zvladnem, len ci zvladne aj on moje nadavky/s malym ma sili 45 minut a citila som kazdy uzlik, tak som si zanadavala a pekne nahlas, ze do riti a pod.🙂/Doktor to zvladol poznamokou, ze ano pani P. prave vas tam sijem🙂 Tak ma ja pobavil...Bola som dost dotrhana, krpec mal snuru, ze asi 15cm, tak nesiel von. Preto mam aj pruh okolo pupka, tak som bola zvedava, ci sa do da zmerat, alebo nejako vidiet. Ze nie. Tak musim len dufat, ze Simonovi narastla dlhsia. Lebo to 15 minutove vytlacanie si fakt nechcem zopakovat.Len ja neviem, ci nahodou kvoli tomu prihu nepojdem na sekciu. Lebo, ze sa lekari boja, aby tym tlacenim sa hernia nepraskla.

marija
21. apr 2010

inak mne tiez povedal lekar, ze podla poslednej MS mam termin 12.8 a podla UZV v 12tt 6.8, a drzime sa toho 6.8 podla UZV z 12tt. Tak mi to zapisal aj do knizky do terminu porodu.

maculienka123
21. apr 2010

deni,to vazne?lebo doktor moj tiez take cosi tvrdil,ze vsetky testy robili podla prveho odhadu,ze on to menit nebude.no ja som aj rada,aspon mi vyjde ta materska.

obcas ma picha pod pravym rebrom,ale to este asi nemoze byt maly,

baby,ja som este nic nekupila ani sme nic nepozerali este,nejak som pozadu.

biba12
21. apr 2010

My sme na svadobnej ceste tiez neboli,lebo som sa vydavala v juni a v septembri bol krpec na svete. Ale dufam,ze ked SImonko podrastie, tak sa vratime do Egypta, kde sme sa s polovickou zoznamili a a original zabuchli, lebo zamilovali bolo slabe slovo. Ja som tam totiz bola s frajerom, ktory ma chcel poziadat o ruku. Esteze nestihol kupit snubak. A po 3 tyzdnoch po dovolenke som mala noveho frajera...

marija
21. apr 2010

macu mate casu a casu 😉 ja som este tiez nic nekupila, teraz triedim veci po malej 😀

evitkamalicka
21. apr 2010

maculienka ani ja som este nic nekupila

marija
21. apr 2010

biba no laska je laska ta si nevybera 😉 super!

Ani my sme neboli na svadobnej. Tiez som sa vydavala v juni ale uz sme nestihli lebo som bola tehu 😀

peta131
21. apr 2010

macu nestresuj urcite je vsetko ok 😉 a kazdy doki ma iny ultrazvuk tak to moze byt aj tym 😉

baby mne je dnes tak divne sa mi hlava toci a som nejaka unavena 😝
a som bola dnes na socialke sa pytat ohladne tej mojej pn-ky a ze mali u nas v meste nieco na socialke pokazene tak pn-ky posielali az dnes tak ze mi pride v piatok tak chvalabohu sa nic nestalo a korunky pridu 😀

miska ja som tiez pozerala tu organic len hento som hodila prvy link co som zbadala tu zavinovacku 😉 len ja by som rada skor tu zavinovaciu deku co aj bihan spominala nevies ci je nejaka taka na amazone? lebo mne sa zda henta zavinocka dost mala a predsa ta deka dlhsie posluzi...
mne kupila mama 2 zavinovacky pre maleho a ked som jej povedala ze na co to kupila ze ved maly sa narodi v lete ze to nevyuzijeme este sa nahnevala 😖 lebo ona kupila tie hrube paplonove zavinovacky a este k tomu 2 ze sa jej lubili obidve a nevedela sa rozhodnut ze ktoru zobrat 😝

maculienka123
21. apr 2010

simu no a co ked uz mame *100cm?

evitkamalicka
21. apr 2010

ja som sa vydavala v oktobri v tretom mesiaci a hned tyzden po svadbe som potratila, takze sa nic nekonalo a potom niekedy zaciatkom januara sme zamiesali Adamka 😅

rubinka
21. apr 2010

Deni ja neviem ale treba vraj kupovať tie s označením BPA free alebo 0%BPA a tie sú drahšie. Vraj sú také sfarbené do medova.

Aha tu: http://www.avent.sk/products/flasa-airflex-125-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre