• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
teda jemu sa tu fotku na DVD hadzat nechcelo :grinning: kazdopadne foto budu az o tyzden, snad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odchadzam, potom dam vediet, ake to bolo a ci to stalo za to.
21. apr 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubi no co uz, ale videli sme ju aspon tych 10 minut a urcite to je dievcatko :wink: tak ten tyzden este vydrzime.
21. apr 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi tak nech sa to tvoje pekne predvedie a nielen pohlavie :grinning:
21. apr 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubi Didina mala sa predviedla uz vcera :grinning: ona isla na pripravu pre mamicky a ocinkov :sunglasses:
21. apr 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubinka, neviem, či ti už niekto odpovedať, ale BPA free je bez Bisphenolov. Bisphenoly sú nebezpečné rakovinotvorné látky, ktoré sa uvoľňujú do tekutiny pri zvýšenej teplote, takže kupovať fľaše len BPA free.

No a našla som super cenu na kočík, takže asi budeme mať Cybex Callisto :dizzy_face:
21. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie "medové" aventky sú síce bez BPA ale zároveň majú nejakú protiplesňovú úpravu alebo čo, aj "biele" môžu byť bez BPA.
21. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, ak hľadáš zavinku ako tú moju, tak geograficky najbližšie na www.bundes.cz ale ja som ju objednala rovno zo Zélandu vo výpredaji za neporovnateľne lepšiu cenu aj s čiapočkou :slight_smile:
Tie cocooi sú práve len zavinovačky, odporúčam skôr deku (Swaddle wrap), zavinka je na krátke použitie.

A Baby Nomad od Red Castle máme tiež :grinning:
21. apr 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Bihan sú aj biele bez BPA ale sú aj také kde neni napísané že to nie je bez BPA a to sú tie najlacnejšie. Veľa ľudí ich ponúka v bazári tie bez BPA nikto nenúka :confused:

Ty máš tiež tie bez BPA žlté? Lebo videla som ti v albume nejakú čo je tiež tak do žlta.
21. apr 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija fakt máš pravdu, mne už drbe :grinning: ja odkedy som tehu tak som taká nejaká popletená, asi tehotenská demencia alebo čo :pensive:
21. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ešte nemám žiadne :grinning: Resp. mám ešte pre malú jednu s BPA, ale mlieko v nej neohrievam, takže ma to neznepokojuje, ale pre drobca si na to dám pozor.
21. apr 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejde mi bihan link.co stoji ta zavinka co mas ty? A tie dva linky co som dala? Red castle a ta druha?
21. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubinka s tehu demenciou mam problem aj ja, takze v pohode :wink:
21. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Marija,blahoželám a vítam v klube žien.Tie naše malé sú riadne mršky,však? Ja som sa preto už radšej ani neobjednávala na ďalšie 3D.Vy už máta všetky vybrané pôrodnice?To len ja som v neistote?Moja doktorka pravdepodobne nepodpíše novú zmluvu s pôrodnicou,druhá alternatíva mi odchádza na 2 mesačnú stáž.Ja som zúfalá.A do Bratislavy to máme v špičke dosť ostré.tak fakt neviem
21. apr 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A golface maclereny su kde lacne
21. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, lacné McLereny asi nenájdeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: resp. ak, tak na britských stránka.. a aké to zavinky presne myslíš, tých odkazov ste sem nahádzali až až :sweat_smile:
Red Castle Magic Blanket veľmi neodporúčam, teda jedine za nejakú dobrú cenu, vyzerá síce fajn, ale na krátke použitie (2-3m)
21. apr 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja mám túto deku, ale hovorím, kupovala som vo výpredaji :slight_smile: http://www.naturebaby.com/us/merino-essentials-wrap-p-189.html
21. apr 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som práve pozerala golfáče u nás,lebo neter zháňa,tak hľadáme.Ale ceny som nenakúkala.Inak vyzerajú fajn.
21. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee :grinning: uz sme doma, co tu mate nove?
21. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vitaj tak ako si sa mala?
21. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uplne vynikajuco, oddychnuta, ocarena, opalena, proste parada...ale dlhsie by som uz ostat nechcela :sweat_smile: chvalabohu, ani som nemusela, aj ked nas ta sopka vylakala...
21. apr 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oslavila som tam svoju 20, takze uz 2 dni nie som teenagerka :grinning:
21. apr 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Su nejake nove odhalenia babatiek za ten tyzden? Aka je bilancia? :slight_smile:
21. apr 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta ty už veľká žena :grinning:
Ta super že dobre bolo aj si tam ponakupovala? :slight_smile:
21. apr 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy vitaj,foto plís

biha, z týchto som myslela ktora sa zda lepšia ,
http://www.maderna.sk/katalog/product/4508/
ALEBO
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8081635&tab=7 , alebo ak dajaka ina z amazonu,tak daj link,.ja som v tých nazvoch čo du davaš debil
:sweat_smile:
21. apr 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vobec nie :slight_smile: jednak na to moc nezvysil cas, a co som preskumala, tak na nete su lepsie ceny, takze hor sa do nakupovania :grinning: akurat pozeram fotky, tak ked sa mi podari, tak hodim nejaku, aj s bruskom :dizzy_face:
21. apr 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha biha,to z titulky je len "deka" 80x80 kocka???? + čiapka?
21. apr 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lucy gratulujem k narodeninam, vitaj medzi -dsat rocnymi :grinning:
marija, mala s Vami teda vypiekla, drzim palce nech to na buduci tyzden bude stat za to a pochvalis sa nam potom krasnymi zabermi :slight_smile:
bihan, pekny kocik a krasna farba, tak si sa konecne rozhodla :slight_smile:
21. apr 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihaNNNNNNNNN nie biha
21. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja beruiem teraz len tu lacnejsiu a ked mala v nej bude o.k. ze ju budem tak balit tak si objednm tu merino...
21. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok