♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
21. apr 2010

vtedy bol najlacnejsi na biga...ale videla som ho teraz za lepsiu cenu no neviem kde to bolo...skusim pozriet...

peta131
21. apr 2010

miska tak to nezavidim ten sekac to mas teda riadne pokusenie 😀 😀 😀

peta131
21. apr 2010

skus mi pozriet 😉

michaela80
21. apr 2010

peti ta suprava pre babo co si chcela sa nedala objednat na SK, vyhodilo mi ju ako som zadala SK...

peta131
21. apr 2010

hej? nevadi a ostatne ide vsetko?

mata299
21. apr 2010

peta, ty si tu včera písala, že ti ešte neprišli nemocenské dávky...ako je to dnes?prišlo niečo?lebo aj mne meškajú...

lucy1990
21. apr 2010

Baby, uz ste poobjednavali veci cez ten amazon?

peta131
21. apr 2010

mata dnes som bola na socialke sa pytat a zevraj mali na socialke nejaky padnuty system ci co to tak PN-ky sa posielali az dnes a mali by prist v piatok 😉

michaela80
21. apr 2010

lucy teraz som objednavala...ale je mozne ze v maji budem zase.... 😀 😀 😀

peta131
21. apr 2010

jeeej miska dakujem idem to popozerat 🙂

lucy1990
21. apr 2010

Misi, cize uz si odoslala objednavku?

mata299
21. apr 2010

peti, dík za info....

denisocka
21. apr 2010

miška,ktora je ta lacnejšia,daj link bo už som z toho magor

peta131
21. apr 2010

miska a ako vyzera na zivo je pekny?

rubinka
21. apr 2010

Moja švagriná má ten kolotoč, je to peknučké naživo 🙂

peta131
21. apr 2010

ja som do toho kolotoca zalubena uz od zaciatku tehu 😵 a este misi jedna otazocka ta lampicka na tom kolotoci co premieta tie oblaciky tak da sa pouzit aj len ako lampicka bez toho premietania?

michaela80
21. apr 2010

mam ho poskladany ..je nadherny...ale vzdy zabudnem kupit baterky takze neviem aka je lampicka a ka je tam hudba..
lucy hod mi link na to co chces s amazonu...ja budem mozno za tyzden 2 zase objednavat...

michaela80
21. apr 2010

prvy by mal byt najlacnejsi...

michaela80
21. apr 2010

len mne ho neotvori..tak skus ho vyhladat na tej stranke hracky-hry.sk

rubinka
21. apr 2010

Miši pri tom objednávaní z amazonu sú aké podmienky? Je to na dobierku? A aké je poštovné? Objednávaš to prostredníctvom niekoho zo SR?

michaela80
21. apr 2010

😖 nie , platim to kartou american express..len je vyhodou ked viacere veci su od jedneho vyrobcu ze to postovne je nizsie...alebo sa rozdeli medzi viac bab...

lucy1990
21. apr 2010

Ok miska, tak popozeram a potom poslem ip 🙂 dik

bihan
21. apr 2010

Paťa, ako myslíš "lampička"? Premietanie je asi v takom štýle, že na vrchu sú priesvitné vzory motýlika a vnútri svieti svetielko a keď sa krúti kolotočka, tak sa otáčajú aj obrázky. Osobne som čakala, že to bude premietať viace, ale ledva to veľmi decente osvieti izbu.. ale malá sa na to rada pozerala 🙂 Hudba sa dá vypnúť úplne a zapnúť len svetlo.

captainka
21. apr 2010

lucy krasne fotecky z dovolenky aj ja chceeeeeeeeeeeem ist 😎 😎 😎

miska kde byvas prosim ta??? ze taky sekac mas pri sebe...?? ja nemam este nic a ty uz mas plne skrine...uf uf 😝

peta131
21. apr 2010

bihan myslela som tak lampicka ze aby to svietilo len ako lampicka bez toho premietania tych obrazkov ale to asi teda nepojde 😖

abbey1
21. apr 2010

Ahojte.Zdravím a aj sa lúčim.Aspoň som vás prečítala.Lucy,krásne bruško a krásna dovolenka.Nám sa chladí ružové šampanské a k nemu jahôdky,tak pa- pa.Idem si užiť večer s manželom a dcérou.A zajtra sa chystám i ja na nákupy na burzu do Mc.Inak dnes som Zare kúpila už asi 20.šatky.A budeme prezliekať a prezliekať,ako vraví môj manželík.

michaela80
21. apr 2010

captainka v malom meste na Vychode pod Tatrami 😀 😀 😀
abbey len aby nam vyslo pocasie aj na tie satocky...aj nasa ma ich pozehnane...

michaela80
21. apr 2010

inac svoju veceru som dnes po dlhsom case videla opat 2 x....cize radsej idem spat zeby ten obsah co tam ostalo sa tam este udrzal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre