• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
miska ty sa ale maaaaaaas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mozes kupovat a posielat nam dalsim augustovkam :sunglasses:
abey super :slight_smile: zara bude fesanda :dizzy_face:
21. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky konečne som dočítala, uff
jeeej lucy už ste doma tak super dovolenka? fotky su krásne určite ste si to tam užili......
aj tenkolotoč nad postielku je krásny no veru aj ja nad niečim takým rozmýšlam musím aj ja kupiť ked nájdete najlacnejší hodte link....
21. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki kocky idem k tv tak sa drzte a dobru nocku :wink:
21. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky ,tak boli sme dnes na 3D a budeme mat chlapca a ja som tak velmi tuzila po dievcatku tak ked nam doki oznamil ze chlapec a ukazal pindika tak manzel strasne stastny a mne usla slzicka.Ale som aj tak stastna,ze je vsetko o.k a uz som rada ze vieme pohlavie hned som nabehla do tesca a vykupila tie frajerske supravy :grinning: Aj ked mi bolo luto ked som zbadala tie satky :frowning2:
21. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmen, hlavne ze je vsetko ok, dalsie bude baba a bude mat starsieho brata co ju bude ochranovat :wink:

inak ja nic nestiham ani vas citat ale ma to vyhodu, tak rychlo mi ujde pracovna doba a cely tyzden, ze to ani nie je mozne :grinning:

dnes po praci som si urobila radost kupila som si tenucke tehu rifle take na leto, velmi prijemne a malej tielocko s gatuskami s ponikmi-ako sa tesilaaaa a jednej zlatej kolegynke pre jej dievcatka tiez take iste supravky, malej som potom musela tiez vziat, lebo keby videla ze inym kupim a s ponikmi a jej nie asi by jej to bolo velmi luto, dost mi mrncala ze chce este aj v ruzovom, lebo jednej som to vzala ladene do ruzova a druhej do fialova.... poslala nam dnes do prace obrovsky balik s vecickami po detoch, tak sme sa vytesovali a prehrnali v tych pidi vecickach :slight_smile: a obe sme konstatovali ze uz chceme aby babatka boli na svete, cize taka polka augusta by nam obom vyhovovala :grinning:
21. apr 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
22. apr 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf Lucy :slight_smile: ešte ťa trápi časový posun? :grinning:
22. apr 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, idem si dať sprchu a vyplach a pridem si vas pozrieť
22. apr 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Bihan, celkom dost...vcera som na nas cas vstavala o 4tej a vydrzala som do 22 vecer, ale tak uz som hore a neviem do coho pichnut :sweat_smile: tak pozeram amazon..
22. apr 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy a kde maš foptky,okrem tých dvoch čo si tu dala včera?
22. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!
Vcera sme boli na tom kurze, bolo to fajn... Manzel zacina aspon uvazovat o tom, ze by sa zucastnil porodu. Na cviceni som nezostala, nemala som so sebou ani pit... Dostali sme na vyber, bud 3 hodinove alebo 6 pol hodinovych cviceni.

Lucy videla som fotky. Zavidim ti... My sme chceli ist na svadobnu cestu, ale tolko som vahala, az sme to nestihli.
22. apr 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy, ja to poznám, väčišnou mi to trvá cca týždeň, kým sa zrovnám, aj keď tu máme len pomerne malý posun, Sára to zvláda oveľa lepšie ako ja.
A na svadbonej ceste sme neboli, nebol čas :grinning: tak sme mali predsvadobnú a teraz máme výročnú po 3 rokoch :slight_smile:
len 3h cvičenia? :astonished: Ja mám 8 hodinových kurzov, vo štvrtok idem na druhý.
22. apr 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisocka a nestaci? :grinning: nechcem to tu zapratavat...
22. apr 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie cvicenia mam v cene kurzu. Mozem si doplatit kolko chcem, lenze ja som leniva. :grinning:
Aj na tie tri ma musi dokopat manzel.

Od svadobnej cesty ma odradzala dlha cesta, moje hnusne opuchy a poistenie... A samozrejme som sa bala co keby...
22. apr 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak som to s cvičeniami zle pochopila :slight_smile:
22. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som sa fotila...
22. apr 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi, ver ze aj ja som mala bobky, ked som si na nete precitala o tej sopke co zacala chrlit po 200 rokoch :sweat_smile: boli sme sa popytat, kolko by stalo ubytko a ked sme to vsetko zratali, tak by sme minuli kazdy dalsi den 300 eur, a to je len ubytko, strava a taxi, plus nejaky poplatok za slnecnik na plazi....takze som sa modlila, lebo zivelne pohromy ti ziadna poistovna nepreplati :wink:
22. apr 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna hlavne strasili tym, ze keby sa mi nieco stalo v zahranici a suviselo by to s tehotenstvom, tak by som musela vsetko hradit sama. A keby som sa chcela poistit ako tehotna, tak by som za to musela vela zaplatit.
Radsej sme sa na to vykaslali. Aj ked mi bude more velmi chybat. Doteraz som kazdy rok bola aspon 2 tyzdne pri mori. S malou sa tam tak skoro nedostanem.
22. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale coby, uz buduci rok s nou mozes ist niekam blizko, bulharsko, taliansko...ved uz bude mat rok... :wink: ja planujem nasu malu za rok zobrat niekde ku moru, na piesocek :slight_smile:
22. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď stačí cestovať do nejakej EU krajiny a s európskou kartou je všetko preplatené :slight_smile: Sopka je trošku iný prípad :grinning:
22. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenze v EU je este zima. :grinning:
22. apr 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved prave ze v eu je este chladno a da sa ist najskor v polke juna, aby bolo aspon trochu iste pocasie....
22. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak si sa chcela opekať na pláži tak určite, ale napr. my sme sa s MM dohodli, že na piate výročie si dáme okružnú jazdu po Severnom mori :slight_smile:
22. apr 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko
22. apr 2010 o 07:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy, nič mi to nehovorí.
22. apr 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak tu v Dubaji som bohovala ze sme nesli o mesiac skor...tam uz teraz bolo nehorazne horko...cez den 36-40 a vecer 30...bez slnecnika to neslo...
22. apr 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy a čo vas dovelenka stala?
22. apr 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, iba samotna dovolenka v cestovke vysla 2900 eur a minuli sme tam este 400 euro na vselijakych vstupnych, na taxikoch, na obcerstveni....a to sme este isli za pomerne lacny peniaz...
22. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iha,parada. včrera bolo modre z neba v Dubai,tak som si spomenula na teba
22. apr 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok