♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
22. apr 2010

Dobre ranko kocky,

tak ja este uvazujem nad tymto kocikom..neviem sa rozhodnut ci Quinny alebo Bugaboo ?? 😕 😕 😝

poradte... 😉 nemate niektora skusenost? 😕

zuzannas
22. apr 2010

Inac my sme boli s malym v Bulharsku ked mal 11mes... bolo to super, aj ked pri mori sme moc neboli..skor pri bazeniku stale.. maly bol na nervy s piesku, nechapal, ze sa mu do neho stale zabarali nozicky.. 😉 aj vln sa trosku bal, boli tam dost velke... 😖 ale inac vsetko ostatne super, pobehali sme s nim okolie, pamiatky..bolo to celmi fajn 😵 😵

denisocka
22. apr 2010

Hranolky zjete,pradlo vyvesene,riad na 3x umyty ..ide sa lezat! Pozerate niektora na Zone reality a tam tie nahle porody a tak?

mywiel
22. apr 2010

o kolkej to chodi Deni?

lulusha
22. apr 2010

caute baby!

lucy vitaj naspat, krasne fotky...teraz ako sa kazdy bavi o dovolenkach, strasnu chut som dostala ist niekam k moru 😝 ale tento rok nas to asi obide... no co uz, vynahradime si to neskor 🙂

Deni, ani nevrav, ja som minule pozerala na Zone reality tu pohotovost pre babatka a nebolo mi vsetko jedno...jedna mala sa narodila a mala vsetky creva mimo tela ☹ tak jej to tam pchali do takeho idelitoveho puzdra a viselo to nad nou ako infuzia....chuda male...ja si vzdy nahodne zapnem taky "optimisticky" program...

a na hranolky sa dnes chystam aj ja, mnaaaaaam 😝

mata299
22. apr 2010

deni, ja som to pár krát pozerala, keď som náhodne prepla....neviem, či sú už u nás na takej úrovni ako to tam ukazujú...a hlavne tak technicky vybavený....baby, hrozne sa dnes bojím, idem si pre výsledky na interné, kvôli tým zlým výsledkom pečeňových testov, nerobím si veľké nádeje, lebo som nejaká nažltlá okolo očí...držte palce 😔

marija
22. apr 2010

My sme tiez boli s malou na Rhodose ked mala 9 mesiacov a tiez bolo super 😉 tento rok sa chystame autom do Chorvatska v strede juna, ale uvidime hlavne podla toho ako na tom budem ja. Ak nebudem moct ist, pojde s mojimi rodicmi mala, lebo kvoli tym anginam jej kazdy jeden lekar to more odporuca...

Deni hranolky 😀 sa tu smejem.

Baby a kolko ste uz ostatne pribrali?

Zuzanka neporadim, kocik neriesim, ale ten co mas na obrazku je pekny 😵

marija
22. apr 2010

mata drzim palce nech to nieje nic vazne!

evitkamalicka
22. apr 2010

my sa buduce leto chystame na dovolenku vo dvojici bez deti

rubinka
22. apr 2010

Ja 3 kg 🙂

evitkamalicka
22. apr 2010

mata drzim palce

marija
22. apr 2010

Evitka a ked este budes kojit? ci neplanujes tak dlho?

rubinka
22. apr 2010

Mati držím palce na rukách aj na nohách !!!

captainka
22. apr 2010

dobre ranko tehulky,

carmen - synator je tiez super neboj...budes aj toho paradit a druhe budes moct mat v pohode fesandu 😝
didi - nice huge belly 😎
mari ake mini pupendo...ale ono narastie.. 😉 a asi nepriberas kvoli tomu ze papas stale zeleninku a ovocicko nie??? teda kamoska sa tiez takto krmila a pribrala do celeho tehu 9kg
ja mam teraz +5.5kg

idem vas este docitat 😀

mata299
22. apr 2010

ďakujem kočky

evitkamalicka
22. apr 2010

marija ja som Adamka nekojila, takze ani pri druhom nie som moc optimisticka, ale aj keby som kojila, chcela som len do 6 mesiacov

marija
22. apr 2010

captainka prave papam druhu porciu kolaca 😀 moja zlata babinka napiekla neuveritelny kolacik. No ja okrem tej zeleniny a ovocia jem aj ine veci a strasne mi chuti sladke... pri malej az podleny mesiac ale teraz od zaciatku tehu.... Ale tesim sa ked uz budememat vsetko zo zahradky. Teraz apson na ranajky si spravim chlebik s maslom, idem rano do sklenika natrham redkovku a cibulku a ranajky su hotove 😎

didulka85
22. apr 2010

captainka dakujem. 🙂

Ja som pribrala 11 kil. Priberam aj zo vzduchu.

marija
22. apr 2010

evitka jaj, som nevedela, ze is Adamka nekojila. No a ked len do 6 mesiacov tak to v pohode stihas 😉 ja som kojila 15 mesiacov a teraz chcem minimalne tolko takze bez deticiek asi v lete nikam 😀

marija
22. apr 2010

Didi tak Ruzinovu sa budem vyhybat ked tam mate este aj vzduch z ktoreho sa da pribrat 😀 😀 😀 😝

evitkamalicka
22. apr 2010

marija ani moja mamina nekojila, ani babka, tak kto vie, mozno je to dedicne

captainka
22. apr 2010

juj kocky aj ja chcem ist k moru...no tento rok je to paseee 😠 😠 😠 ale buduci rok si to vynahradime urcite sa pojde k moru aspon na 10 dni...

evitkamalicka
22. apr 2010

my sme s muzikom za cely cas co sme spolu este na ziadnej dovolenke neboli

captainka
22. apr 2010

mari tak to ti zavidko tu cerstvu zeleninku 🙂 mas dobre spalovanie co je parada...

captainka
22. apr 2010

evit no jasne musite si to vynahradit...aj ked mne by to nedalo ist bez deticiek hlavne bez toho najmensieho...ale aj adamko je este maly .... a kto vam bude deti strazit?

lulusha
22. apr 2010

marija, ja som pribrala 5.5 kg... na zaciatku to islo pomaly, skoro vobec som nepriberala a teraz zrazu mam uz vyse 5 kil 😀 no ale to tvoje mini brusko... este stale to dokazes maskovat, nie?

evitkamalicka
22. apr 2010

captainka ja ho uz toto leto planujem dat aspon na tyzden dva k mojej mame, on nema problem byt bez nas....aj tento vikend ide k babke a my budeme sami

evitkamalicka
22. apr 2010

podla mna uz vobec nie je maly na to, aby nemohol byt par dni bez nas a o rok to uz ani nehovorim

marija
22. apr 2010

Evitka cize tebe sa mliecko nezacalo tvorit?

Captainka no ja praveze ani nemam dobre spalovanie 😀 vzdy som bola skor baculka. Ked osm bola rok v USA pribrala som 20kg a ked som pred 5 rokmi bola v MOskve 2 mesiace pribrala som tam 7kg 😀

Lulusha mne to praveze tiez zo zaciatku vobec neslo pribrat a teraz kazdy tyzden 1kilo 😎 ak to pojde takto do konca tak k tym 3kg este dalsich 14 pribudne 😀 😕 🙄

rubinka
22. apr 2010

Marija ta ked vidím tie tvoje fotky tak sa mi nezdá že ti hrozí nadváha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre