• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
marija ano, ale velmi malinko takmer nic, neodsala som naraz ani 10ml a Adamko bol velmi lenivy tahat, takze to nemalo zmysel
22. apr 2010 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
+6kg
myw,okolo obeda, cez vikend to slo aj porody v amerike,doma s PA. Teraz idu akutne pripady a tamto je Saving baby
22. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to kukam rada,ale uz to kukam tyzden a opakuju sa relacie dookola a neviem a nemam tv program
22. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubinka raz ked budem mat cas odskenujem ti jednu fotku z USA :grinning:
22. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evtka hej chapem. No ja som mala tolko mlieka, ze by som asi aj tri deti odkojila naraz :grinning: este aj po tych 15 mesiacoch som mala tolko mliecka, ze by som aj novorodenca zvladla kojit. Ale asi v tom ma prsty aj genetika.
22. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit tak to mas super ked ti dieta ide k starkym...niektore deti su len pri mame

mari tak ako je to mozne ze teraz pri tehu tak nepriberas???? :unamused:
22. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mari tak to by som si aj ja rada kuki tu foto z USA :slight_smile: nech vidime rozdiel :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
captainka, nas vobec s tymto nema problem, jemu je jedno s kym je, nie je na nas naviazany, je taky dost samostatny, muzova mama je na dochodku uz velmi dlho, takze nemame problem
22. apr 2010 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale doteraz sme im ho este sameho nedali, tak bude mat cez vikend premieru :sweat_smile:
22. apr 2010 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Captainka ja sama tomu nerozumiem, a asi nikto z mojej rodiny :grinning: ked som cakala malu, tak moja mamina sa len prezehnala, ze kolko priberiem tentokrat a mne to bolo akosi jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si povedala, ze ked som pribrala pre nic za nic, tak ak to bude kvoli drobcovi tak nevadi.

Fotku naskenujem, sa zasmejete :grinning:

No moje dieta je take, ze chce mamu. Cez den moze byt s kym kolvek to nema problem, ale vecer alebo v noci sa budi, ze kde som.
22. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to kazde dieta je ine...evit uvidis ake bude to druhe :slight_smile: a kam by si rada isla na dovo?

mari tesim na foto...
22. apr 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám +3kg, pri Sáre som mala v 28tt (skôr nemám písané) +11kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne by bolo za deťmi asi smutno.... neviem ja sa teším na nejakú dovolenku s našim bábom.
22. apr 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan super!!! Tak to sa teraz drzis perfektne :wink:

Ja si myslim, ze mne pomaha aj to, ze sa strasne vela pijem. Ale nie dzusy alebo kolu ale hlavne cistu vodu, max. Rajec aj ten si riedim Luckou neperlivou :wink:

Rubinka mne by bolo tiez smutno. Ja som minule malu odviezla k svokre, ze pojdeme skusat ci vydrzi v noci bezomna. Isla som este so sestrou vecer do kina a o pol 11 vecer som namiesto toho aby som isla domov do Race, som povedala sestre nehc ma odvezie do Petrzalky ku svokre :grinning: som to nevydrzala :sweat_smile:
22. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan to si ma potesila... Som myslela, ze len ja som sa tak zvacsila pocas tehotenstva.
Podla doktora som 26tt +1tt 5d a +11kg.
22. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija ja tiez vela pijem. Cistu vodu a nesladene caje. Mam zakazane mineralky. :frowning2:
22. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didulka a aj sa hybes dost? Ale nic neboj po porode to zlezie :wink:
22. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ranko..ja som si dnes prispala zobudila som sa o 10:20 no len v noci som nemohla spat...malej ziadna poloha nevyhovovala..
22. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didulka, no neviem, či ťa poteším, na svoju predtehotenskú váhu som sa dostala asi 2r po pôrode :pensive: Aj to len vďaka tomu, že som od základu zmenila svoje, resp. naše celorodinné stravovacie návyky. Keď som teraz otehotnela, mala som skoro o 5kg menej ako v prvom tehu.
22. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja pozeram o 15:10 na reality o tych babetkach nedonosenych... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokial sa vysivanie povazuje za pohyb, tak sa hybem dost. :slight_smile: Inak som leniva...
Po porode sa budem musiet nad sebou zamysliet, aby som nevyzerala ako hroch.
22. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Tak sa hlásim už s úlovkom z burzy:3kusy kompletov-pulovrík+šaty,alebo+nohavice,4 body-ešte s vysačkami,3 dupačky,1 svetrík,1 bunda,1 tričko,+ nohavice.všetko za 1ľEur od 1 maminky,prevažne Next a Disney.Taká som vytešená.manžel bude zdesený.Ale je to tak nádherné a vravím si,že za 1 dupačky dám v obchode 10eur.
22. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didulka ja tiez mam malo pohybu kedze som zavreta doma...a ked aj niekde idem peso ako vcera s malym tak neviem chytit dych na skodoch...a jediny aktivny pohyb je cesta do chladnicky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didu a Miska :grinning: :grinning: :grinning: neviem ci taky pohyb velmi pomoze, ale zasmiala som sa od srdca :dizzy_face:
22. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
captainka verim, ze take iste, u nas sa nikdy nepraktizovalo nosenie na rukach a podobne, ziadne prilis velke rozmaznavanie, len v ramci normy....este neviem kam by som sla
22. apr 2010 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vo vychove za tu prisnu :sweat_smile:
22. apr 2010 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanas skus tuto link z konika
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocik-bugaboo/
ja by som skor bola za Quinny ako za bugaboo...neviem
22. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trošku nerozumiem, čo s tým má spoločné nosenie.. ja som malú nosila od narodenia, nie len na rukách, polku dňa strávila do polroka na mojom tele a spala sama celú noc od 4m, keď som prišla s malou na prvé prázdniny k našim, tak som ju po cca 3t nechala na víkend s mamčou a odišla som na Pohodu a žiadny "mamánek" z nej nie je :wink:
22. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka u nas bolo aj nosenie aj maznanie a pozornost vsetkych v rodine kedze je to prve a zatial jedine vnuca..a nikdy som nemala problem ho nechat na noc u babky... ako rocny mi pekne zakyval poslal pusu a zabuchol za nami dvere.. :grinning: :grinning: :grinning:
Inak Didu teraz ma napdalo, v Tescu na Kamennom maju opat nitky na vysivanie :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok