♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
22. apr 2010

Záleží na tom asi ktorý Quinny, BB Chameleon sa mi nepáči, ale keby som sa mala rozhodnúť medzi Bee a napr Buzzom, tak jednoznačne vyhráva Bee 🙂

michaela80
22. apr 2010

zuzanas bugaboo ma ten isty styl sportovej casti ze je korytko

marija
22. apr 2010

Moja je tiez maznana a mojkana stale, ona si to priam vyzaduje. Teraz uz je dve hodiny vonku s babkou a ziaden problem s tym nema. Spi sama v postielke, len sa niekedy v noci budi, ze kde je mama... ale to moze mat traumu z nemocnice asi alebo co... ja skor bez nej nevydrzim 😀

captainka
22. apr 2010

kocky vy teda robite nakupy 😝 😝

bihan
22. apr 2010

Marija, tak minule zobral MM malú na pláž, ja som musela do roboty, vypadli o jednej a vrátili sa niekedy o pol siedmej a ja už som mala stresy, že kde sú, že som bez nej tak dlho už dávno nebola 😀 U nás je to trošku komplikované, žiadne babky ani švagriné a spol tu nemáme, takže sme prakticky vkuse spolu a potom je to divné.

abbey1
22. apr 2010

Pošli z tej prísnosti.ja tu moju rozmaznávam,aj nás tak mama.A keď občas buchnem,ako včera večer,vždy mám hrozné výčitky svedomia.,že som to mala zvládnuť lepšie atď.Takže naše dieťa nepozná fyzické tresty a rôzne formy zákazov,tv, počítač,kámošky a tak.Ale zasa všetko rozoberáme,vysvetľujeme-od mala.je pravda,že to možno trvá dlhšie usmerniť to dieťa,ale funguje to výborne.Hlavne teraz,keď už je väčšia,rozumie podmienkam a je úplne super-skoro bezproblémová.ale je to náš maznák.až pred 2 rokmi som ju musela nechať samú,keď som bola služobne v zahraničí.Inak všetky dovolenky vždy spolu.hrozne nám je ľúto keď nemôže s nami ocko.Ako teraz do Prahy.

michaela80
22. apr 2010

no kociar by sa mi uz teraz nechcelo riesit.. 😀 😀 😀
mari ale ja mam iba 4 kg zatial navyse a vsetko viac menej brusko..

evitkamalicka
22. apr 2010

miska u nas okrem mna a muza nemal kto nosit, nasi byvaju daleko a tu druhu stranu takto verejne komentovat radsej nebudem, lebo spehuni sa najdu vsade....a ja teda zrovna nie som typ, co by obluboval nosenie na rukach.....Adamka nadovsetko lubim a budem aj druhe, ale proste som ina povaha

rubinka
22. apr 2010

Hm každé dieťa je iné su ale aj také ktoré po tých rukách proste nosiť musíš ked len plačú.

marija
22. apr 2010

Miska no to je super 😉 podla man je to velmi individualne, niekto moze aj cvicit chodit a aj tak sa tie kila na neho nalepia. Fakt neviem od coho to zalezi.

Bihan ja tu mam sice aj babky aj svokry, ale som v podstate stale pri nej aj ked su tu ony, lebo byvame v spolocnom dvore. Teda okrem svokry ta byva mimo 😀

evitkamalicka
22. apr 2010

rubi, no zial ja by som nenosila, nechala by som ho vyplakat asi, to skor muz by nosil

marija
22. apr 2010

Moja ked boal mala vobec sa nosit nechcela, ale teraz sa chce stale mojkat. Nosit ju uz samozrejme nenostim, vsak tych 13kg je na mna privela 😀 ale mojkat sa chce stale.

michaela80
22. apr 2010

nona mna az mama kricala nech ho polozim lebo nebude vediet zaspavat sam...to ked mal 4 mesiace... my sme ho vela nosili na rukach...a zase nemozem povedat zeby bol rozmaznany alebo nieco...

evitkamalicka
22. apr 2010

nas sa velmi mojkat nechcel a ani teraz nechce, ale sem tam sa stane ze ho na chvilocku zoberiem, ze mu dam pusinku a tak, ale on sa sam stvera dole, proste nechce

rubinka
22. apr 2010

Evi never tomu 😀 keby ti revalo jak odušu tak by si to tak chtiac nechtiac nenechala ja tiež nie som za učenie na ruky ale ked sa inak nedá tak musíš k tomu pristúpiť. Celý deň alebo celú noc by si ho revať podľa mňa nenechala, su totiž aj také náročne deti. 😀

abbey1
22. apr 2010

Ja si pamätám,ako bola malá vždy okvapkaná od kakaa,keďže sme sa pestovali aj pri raňajkách.a susedia zhrozený,keď somju Už 3týždňovú nosila na ruke a druhou tlačila kočík,ale to sú také krásne spomienky.Na rukách bola spokojná,tak som sa s ňou dokázala celý film natriasať pred televízorom,ak som si ho chcela v kľude pozrieť.

michaela80
22. apr 2010

marija uzi si to..mojkanie moj uz nechce...tak max. postiskat sa ale iba doma...ked pusu tak uz nastavy iba licko...tak to ale uz ide do puberty...

michaela80
22. apr 2010

abbey to poznam 4 mesacne decko na rukach..a kociar pred sebou...

michaela80
22. apr 2010

no ja by som sa mala ist aspon naranajkovat, ci uz rovno asi naobedovat..

abbey1
22. apr 2010

To je výhoda mať babu,tým to mojkanie asi vydrží dlhšie.Tak si ju idem vyzdvihnuť a na obedík-mňam-mňam.Chceli sme aj niekam na ihrisko,ale je tam nejako veľmi zima.

marija
22. apr 2010

Miska uzivam, viem, ze coskoro aj moja z toho vyrastie 😉 mozno dievcatka su trosku dlhsie takena mojkanie ale skor ci neskor to uz nebude taketo intenzivne.

evitkamalicka
22. apr 2010

rubinka, myslis ze nas Adamko nereval ked bol maly? ale my sme praktizovali metodu kazde dieta sa vie naucit spat, takze som ho nechala vyplakat kym nezaspal, muzik bol zo zaciatku velmi proti a potom si nevedel vynachvalit, ze aky je to klud ked nam od 4 mesiacov spal hned ako sme ho polozili do postielky az do rana a sam vo svojej izbicke....ja som vseobecne asi dost taky tvrdas, mna nerozplace ani film ani modr

abbey1
22. apr 2010

My sa ešte stále intenzívne mojkáme,tak nezúfaj Marija,ešte si to dlho užiješ.Až kým nás na mojkanie nevystrieda niekto iný.

evitkamalicka
22. apr 2010

tak co uz so mnou, kazdy sme nejaky

abbey1
22. apr 2010

Vieš,keď raz niekto príde o dieťa,riadne ho to zmení.Nechcela by som,aby plač môjho dieťaťa bolo to posledné,čo si po ňom pamätám a život je nevyspytateľný.Manžel je tiež,ja to volám zo studeného odchovu,ale zvykol si na našu benevolentnejšiu výchovu a vidí,že funguje.A bez plaču a trestov.

evitkamalicka
22. apr 2010

abbey ja som jedinacik, takze skor ja by som mala byt ta citlivejsia, ale zial nie je to tak

snehulienka24
22. apr 2010

ahojte 🙂

sa tu smejem na pohybovych aktivitach 😀 didu, misi 😅

mne dokina povedala ze mam uz pribrat, lebo plus 1 v mojom tyzdni, to uz je trochu smiesne 🙂 ale ked som odchadzala krici..ale len kilo za tri tyzdne 😀 asi sa zlakla aby som sa nerozbehla 😀 a ja som si aj tak za odmenu dala na veceru 4 chleby.. mm na mna kuka a ja ze musim pribrat kilo 😀

snehulienka24
22. apr 2010

no a zatial nemojkam nikoho, iba mm 😀 tak uvidime, aku "vychovnu metodu" dame u ditka 🙂

evitkamalicka
22. apr 2010

ale kto vie, mozno sa to na stare kolena zmeni

evitkamalicka
22. apr 2010

tak MM mojkam aj ja 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre