♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tretulka
22. apr 2010

deni, tak tomu sa povie story 😀

marija
22. apr 2010

deni 😀

zeytin
22. apr 2010

ahojte... mozem sa pridat do debaty? uz vas citam dlho, len som sa neozvala...az dnes som sa rozhodla... V praci skapal pes a nemam co robit... 🙂

marija
22. apr 2010

Zeytin vitaj a sup sup naskoc na Kona a k nam do debaty 😉

captainka
22. apr 2010

mari IP

silwietta
22. apr 2010

marija, myslim, ze aj ked je babo Rh pozitiv, tak protilatky sa u teba ukazat nemusia...

silwietta
22. apr 2010

zeytin vitaj

captainka
22. apr 2010

idem si tusim zacat pripravovat cinu 🙂 aby som nebola hladna ako vlk zachvilu...inak sa mi nechce nejako varit... 😖

denisocka
22. apr 2010

13:05Erin Brockovich: Vítězství spravedlnosti
13:55Zachraňte mé dítě
14:20Kdo si myslíte, že jste?
15:10Pohotovost pro miminka
15:35John Edwards: Médium na cestách
16:25Za hranicemi náhody
17:10Akutní případy
18:00Katastrofy století
19:00Kdo si myslíte, že jste?
19:50Pohotovost pro miminka
20:15Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
20:40Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
21:05Nevyjasněné záhady
21:55Pohraničníci v akci
22:50Australská vyšetřovací služba
23:35Zevnějšek v rukou chirurgů
00:00Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
00:25Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
00:50Nevyjasněné záhady
01:40Pohraničníci v akci
02:40Australská vyšetřovací služba
03:25Kdo si myslíte, že jste?
04:15Za hranicemi náhody
05:05Akutní případy

denisocka
22. apr 2010

tam ta pohotovosť pre mimika na zone reality

marija
22. apr 2010

ja tiez neviem co varit... pomooooooc. Idem teraz ucit na dve hodinky ale potom budem musiet nieco navarit, ale co? 🙄

silwietta
22. apr 2010

marija, ja som dnes robila sosovicovy privarok...

captainka
22. apr 2010

ja urobim tu cinu s ryzou a salatom 🙂 uz sa na nu celkom tesim...a potom planujem urobit bryndzaky na zajtra alebo sobotu 😵

zeytin
22. apr 2010

marija - co tak palacinky? Minule som ich urobila na veceru a iba taky fukot... 😉

peta131
22. apr 2010

ja som akurat spraskala spagety a teraz som do seba este natlacila nanuk tak najedena som a ide sa oddychovat 😀

a o zehleni mi ani nehovorte sa dnes chystam ma tam caka kopa jak slak 🙄 a ja tiez zehlim vsetko, okrem ponoziek, nohaviciek a frote uterakov zehlim vsetko...ja tiez musim mat vsetko tip top vyzehlene 😝

peta131
22. apr 2010

ja idem este poobede robit spenatovu polievku si mm nakazal 🙂

denisocka
22. apr 2010

ja dnes nevarim,maly u svokry,muž dostal nariadenie sa tam najest tiež,akurat si idem urobiť druhu davku hranoliek a končim

captainka
22. apr 2010

jeeeeeej pati nanuk...to si mi aku chut urobila 🙂 aj ja si vytiahnem mam v mrazaku 2 magnumy 😎 xixi

michaela80
22. apr 2010

deni to som videla s tou cernoskou len to babo bolo podla mna v takom 8 mesiaci lebo bolo celkom velke a v nemocnici boli len 3 tyzdne...

michaela80
22. apr 2010

no ja zehlim..boze este asi 10 kosiel mm...iba jednu som zatial vyzehlila..netznasam zehlit kosele... 😢 😢 😢 😢 😢 ale uz som aspon napapana ,ale sladko mi je az niekde dole...asi dam na to adidasku...s mladou cibulkou...mnami..

marija
22. apr 2010

mnaaaam magnum!!! Kupim si aj ja ked pojdem z doucka 😉 mandlovy, mnam.

marija
22. apr 2010

baby vdaka za napady 😉 ta cina aj spagety zneju dobre 😝 a na veceru palacinky 😉

miciatko
22. apr 2010

tak konecne som vas jezibabky docitala, to bola normalne fuska, takze ste popreberali dovolenku, inak krásne fotecky . . . .
zasa sa tu robili nákupy 🙂 . . ., zehlilo sa tu a meno Stela preberalo, to len taka rychla rekapitulacia keby sa niekomu nechcelo citat dozadu 🙂

a idem si po tomto vykone cajik uvarit 😎

captainka
22. apr 2010

miska ja milujem zehlenie kosiel 🙂 ale nie ked ich mam 15 🙂 + dalsie 2 pracky to som odrovnanaaaa
xixi mari ake chute mame cooo?

silwietta
22. apr 2010

captainka, ty rada zehlis kosele? to ti budem nosit manzelove 😎
ale iba tak do 10, aby si nefrflala, ze vela 😀

captainka
22. apr 2010

silwi to je aka uchylka ze? ale ja som si vzdy priala najst manzela ktory bude nosit denno denne kosele, oblek a ja mu ich budem zehlit 😕 a tak sa aj stalo...hehe 😵

zeytin
22. apr 2010

jeeeej... aj ja potrebujem ozehlit muzove kosele... Nenavidim ich zehlit !!!! 😠
Inak mozem sa spytat - nemate krce v lytkach? Za posledny tyzden ma chytaju krce v lytkacha aj 2x za den, aj v noci dokonca... je to hrozne neprijemne... Moze to mat suvis s tehotenstvom?

denisocka
22. apr 2010

miši
ved mne sa zdalo velke. a na usgg povedali podla hlavičky že 6-7mes

nikitka231
22. apr 2010

deni praveze aj Timi Fejko je fajn..to mas ako Samko Fejko,a Tobias Fejko je take tvrde..ja neviem ..z kazdeho jednheo sa da urobit posmesne meno...aj Sebo ako Sebastian...nas maly je Vitazoslav tak ako jeho otec aj stary otec..a ked som ho porodila a pytali sa na meno a som povedala tak mi sestricka zahlasila.."to takeho sme tu mali pred vyse 20rokmy" a to bol moj ex manzel 😀 😀 😀 😀 😀 a neviem si predstavit zeby sa inak volal lebo je to moj maly Vitko 😵

michaela80
22. apr 2010

zeytin krce nemam ale zalieha mi v jednom uchu a zere mi to nervy..
captainka ako moj obleky nenosi, neznasa ich ale zase take tie kosele co su k riflam a k slusnejsim nohaviciam...a tie sa tak sprosto niektore zehlia...ach jaj..ten kos dnes musim dozehlit lebo na balkone mam dve plne stojany pradla........a myslim ze zajtra ho uz budem musit pozbierat... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre