• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
deni to nemohlo byt 6-7 mesacne...zazila som si na vlastnej kozi KE SU TIE DETICKY VELKE..A TOTO KED VYTIAHLI TAK BOLO MIN 2 KILOVE...
22. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry zapla som caps look nechtiac..
22. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miši viem,ja len vravim čo vraveli na tom usg,ked mama vravela že je "oteklá"
22. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zey ja som mala par krat krce v nohe v noci...ale zatial len take slabe
aj mna caka zehlenie zajtra alebo v sobotu...takze si to uzijem :slight_smile:
22. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja krce este nemam, ale strasne mi trpnu ruky v noci, hlavne lava... sa na to aj zobudim...
22. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez neznasam zehlit kosele :rolling_eyes: a moj mm ich tiez rad nosi take tie k rifliam tych ma strasne vela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este neznasam zehlit navliecky na periny :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam maly krc vzdy do pravej nohy ...ale to len par krat...

tusim ste vsetky proti mne s tymi koselami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja navliecky tiez uz nezehlim, hodim do susicky a su OK

maso sa vari, salat z rucoly urobeny este ryza a moze sa papat :wink:
22. apr 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hranolky zjete,nanukova torta takmer cela tiez..xi
22. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala bravcovu kapsicku so sunkou a syrom vysmazanu s hranolkami a tatarkou a dobre mi je.

deni,veru mame tam este nanukovu aj my,dam si
22. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwietta - tusim mame rovnaky termin... predbezne... Podla posledneho sona sme o tyzden vacsi... :slight_smile:
22. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krce v nohach mavam v noci,cez den nie ale zas to nieje pravidlo,tak raz za dva tyzdne,podla toho ako som na nohach cez den.
22. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalabohu, ze uz pomaly koncim v praci... cestou sa asi zastavim na zmrzlinu. Ste mi narobili chute s tymi nanukmi... nanuky nemam rada, ale milujem citronovu zmrzlinu v kornutku... mnam. Dokazem jej zjest na kila.... Len sa bojim toho prirastku na hmotnosti.... Zatial som + 6, to sa zda je celkom ok, len dufam, ze to po porode zhodim.
22. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kedy sa ma zacat chodit na predporodne kurzy? ja by som chcela ist na Antolsku, tam trvaju 6-8 tyzdnov, tak len ma zaujima, ze kedy je najlepsi cas sa zapisat...Marija, tusim ty si chodila, nie?

teraz som citala temu o porodnici na Antolskej a uplne som sa vzila do tych pribehov, ako tam baby chodia v poslednych tyzdnoch na poradnu a ako rodili...juuuj, uz sa aj celkom tesim :slight_smile:
22. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zetin,ja som plus 11kg a ja verim,ze to zhodim.

s tym zehlenim,ja vobec nic nezehlim,kosele priatel nenosi,len na oslavu,to ozehlim a akurat budem zehlit pre maleho vecicky,zevraj to sa ma.
22. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu,veru ja idem pozriet na nete,ci nieco v okoli nasom nieje take,lebo tiez kurzy su dobre zevraj,ale 8 tyzdnov?to je dlho,mne by stacilo ist tak 3 krat.
22. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, aj mne by to dobre padlo navstivit taky kurz... ja mam furt plno otazok :grinning: je aj nejaky specialny pre oteckov, ale ja tam asi muza nechcem mat, skor kamosku radsej...
22. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim tym pri porode...na kurz nech kludne ide aj muz :slight_smile:
Zapnite zone reality
tak kocky ja mam uvarene, a mozem ist papat :dizzy_face:
22. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeytin vitaj... tusim spravne..ze septembrova snazilka? :sunglasses: musim tam ist niekedy mrknut, ako sa im dari :slight_smile:
22. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,prave som pozerala na nete,u nas v TN v porodnici su kurzy a cena 10 eur a to je asi na jeden vstup a 10 tyzdnov,no to je dost si myslim nie?
22. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni pozeram
22. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to ako sa narodila s crevami vonku?to je strasne
22. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si trosku lahla a 3 hodinky som spala... Ste tu toho popisali.
U nas sa nezehli nic. Tiez sa chystam zehlit veci pre malu, ale este nemam zehliacu dosku. :grinning:
22. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta cernoska a biele dieta
22. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macu ty si priamo z mesta?
22. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macu ja som bola vcera na kurze. Je ich 6 a stoja 55 eur. Po kazdom je este 30 minutove cvicenie, alebo 3 hodine cvicenia. Zucastnuju sa aj oteckovia....
22. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic prepinam,lebo zacnem mat depky
22. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusha, tiez som si tak pred par tyzdnami citala o kramaroch a babach tesne pred porodom...pomaly sa neviem dockat :grinning: neviem kedy sa zacina, ja planujem tak v maji ist pozriet na oddelko ako to tam funguje..ty by si chcela rodit na antolskej?
22. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta ano priamo z mesta

didu,tak to je fajn ale tu je to inak,no nic zavolam si tam
22. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok