♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
22. apr 2010

deni to nemohlo byt 6-7 mesacne...zazila som si na vlastnej kozi KE SU TIE DETICKY VELKE..A TOTO KED VYTIAHLI TAK BOLO MIN 2 KILOVE...

michaela80
22. apr 2010

sorry zapla som caps look nechtiac..

denisocka
22. apr 2010

miši viem,ja len vravim čo vraveli na tom usg,ked mama vravela že je "oteklá"

captainka
22. apr 2010

zey ja som mala par krat krce v nohe v noci...ale zatial len take slabe
aj mna caka zehlenie zajtra alebo v sobotu...takze si to uzijem 🙂

silwietta
22. apr 2010

ja krce este nemam, ale strasne mi trpnu ruky v noci, hlavne lava... sa na to aj zobudim...

peta131
22. apr 2010

ja tiez neznasam zehlit kosele 🙄 a moj mm ich tiez rad nosi take tie k rifliam tych ma strasne vela 😝 a este neznasam zehlit navliecky na periny 🙄 😝

captainka
22. apr 2010

ja mam maly krc vzdy do pravej nohy ...ale to len par krat...

tusim ste vsetky proti mne s tymi koselami 😝 ja navliecky tiez uz nezehlim, hodim do susicky a su OK

maso sa vari, salat z rucoly urobeny este ryza a moze sa papat 😉

denisocka
22. apr 2010

Hranolky zjete,nanukova torta takmer cela tiez..xi

maculienka123
22. apr 2010

ja som mala bravcovu kapsicku so sunkou a syrom vysmazanu s hranolkami a tatarkou a dobre mi je.

deni,veru mame tam este nanukovu aj my,dam si

zeytin
22. apr 2010

silwietta - tusim mame rovnaky termin... predbezne... Podla posledneho sona sme o tyzden vacsi... 🙂

maculienka123
22. apr 2010

krce v nohach mavam v noci,cez den nie ale zas to nieje pravidlo,tak raz za dva tyzdne,podla toho ako som na nohach cez den.

zeytin
22. apr 2010

chvalabohu, ze uz pomaly koncim v praci... cestou sa asi zastavim na zmrzlinu. Ste mi narobili chute s tymi nanukmi... nanuky nemam rada, ale milujem citronovu zmrzlinu v kornutku... mnam. Dokazem jej zjest na kila.... Len sa bojim toho prirastku na hmotnosti.... Zatial som + 6, to sa zda je celkom ok, len dufam, ze to po porode zhodim.

lulusha
22. apr 2010

baby, kedy sa ma zacat chodit na predporodne kurzy? ja by som chcela ist na Antolsku, tam trvaju 6-8 tyzdnov, tak len ma zaujima, ze kedy je najlepsi cas sa zapisat...Marija, tusim ty si chodila, nie?

teraz som citala temu o porodnici na Antolskej a uplne som sa vzila do tych pribehov, ako tam baby chodia v poslednych tyzdnoch na poradnu a ako rodili...juuuj, uz sa aj celkom tesim 🙂

maculienka123
22. apr 2010

zetin,ja som plus 11kg a ja verim,ze to zhodim.

s tym zehlenim,ja vobec nic nezehlim,kosele priatel nenosi,len na oslavu,to ozehlim a akurat budem zehlit pre maleho vecicky,zevraj to sa ma.

maculienka123
22. apr 2010

lulu,veru ja idem pozriet na nete,ci nieco v okoli nasom nieje take,lebo tiez kurzy su dobre zevraj,ale 8 tyzdnov?to je dlho,mne by stacilo ist tak 3 krat.

lulusha
22. apr 2010

veru, aj mne by to dobre padlo navstivit taky kurz... ja mam furt plno otazok 😀 je aj nejaky specialny pre oteckov, ale ja tam asi muza nechcem mat, skor kamosku radsej...

lulusha
22. apr 2010

myslim tym pri porode...na kurz nech kludne ide aj muz 🙂

denisocka
22. apr 2010

Zapnite zone reality

captainka
22. apr 2010

tak kocky ja mam uvarene, a mozem ist papat 😵

snehulienka24
22. apr 2010

zeytin vitaj... tusim spravne..ze septembrova snazilka? 😎 musim tam ist niekedy mrknut, ako sa im dari 🙂

maculienka123
22. apr 2010

baby,prave som pozerala na nete,u nas v TN v porodnici su kurzy a cena 10 eur a to je asi na jeden vstup a 10 tyzdnov,no to je dost si myslim nie?

maculienka123
22. apr 2010

deni pozeram

maculienka123
22. apr 2010

boze to ako sa narodila s crevami vonku?to je strasne

didulka85
22. apr 2010

Ja som si trosku lahla a 3 hodinky som spala... Ste tu toho popisali.
U nas sa nezehli nic. Tiez sa chystam zehlit veci pre malu, ale este nemam zehliacu dosku. 😀

maculienka123
22. apr 2010

no ta cernoska a biele dieta

peta131
22. apr 2010

Macu ty si priamo z mesta?

didulka85
22. apr 2010

Macu ja som bola vcera na kurze. Je ich 6 a stoja 55 eur. Po kazdom je este 30 minutove cvicenie, alebo 3 hodine cvicenia. Zucastnuju sa aj oteckovia....

maculienka123
22. apr 2010

no nic prepinam,lebo zacnem mat depky

snehulienka24
22. apr 2010

lulusha, tiez som si tak pred par tyzdnami citala o kramaroch a babach tesne pred porodom...pomaly sa neviem dockat 😀 neviem kedy sa zacina, ja planujem tak v maji ist pozriet na oddelko ako to tam funguje..ty by si chcela rodit na antolskej?

maculienka123
22. apr 2010

peta ano priamo z mesta

didu,tak to je fajn ale tu je to inak,no nic zavolam si tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre