♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
22. apr 2010

deni ja zase takto neviem odolat sladkym pukancom a potom v noci nadavam ze na co som ich jedla 😝

mne teraz prisiel mm z roboty a doniesol mi Kit Kat white ja to tak zboznujem tak teraz tlacim 😀

macu ja zase co som pozerala tak 7mesiac zacina az v 27tt 😖

bihan
22. apr 2010

Taaak som práve odľahčila účet o 300€ 😀 Samé detské veci 😅 ale už budem menej času tráviť na nete a špekulovať, čo mi ešte treba.

šiesty mesiac sa končí v 27tt ale ak chcete počítať na mesiace, je lepšie riadiť sa podľa TP 🙂

denisocka
22. apr 2010

Bihan,gratulujem k dobremu vyberu,ukaz babam co si pekne ulovila.

lucy1990
23. apr 2010

Dobre ranko 😀 co som tu dnes prva?

lucy1990
23. apr 2010

Toto som nasla na amazone, http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0027CS2YU/r... len neviem, ci to uz obsahuje aj odsavacku, alebo nie. Poradite mi? Dnes mam o 11tej poradnu, tak sa uz tesim 🙂

bihan
23. apr 2010

Bré ránko, ja som tu už dávno, smolím akurát list do poisťovne, lebo mi zase niečo nepreplatili :p

Lucy, podľa popisu obsahuje aj Breat pump 😉 takže ozaj komplet kit.. až príliš, na môj vkus 😀

lucy1990
23. apr 2010

Ahoj Bihan 😉 no tak take papierovacky nenavidim 😠 , a preco inak az prilis komplet na tvoj vkus? 😀 pouc ma, nech sa vyvarujem zaciatocnickych chyb 😉

bihan
23. apr 2010
lucy1990
23. apr 2010

To je to iste? Lebo na obrazku tej krabice je iny sterilizator, nie? Inak to BPA free, to co znamena?

lenadka
23. apr 2010

ahoj lucy ja vas citam, lebo nestiham nic...a pijem pritom fajnovu kavicku..aspon jedno pozitivum ked uz musim byt v praci a sice je aj dalsie ze je piatok 😀

bihan
23. apr 2010

Pretože z mojich skúseností toto všetko potrebovať asi nebudeš 😀 3 fľaše z každej veľkosti sú dosť, ak chceš dojčiť... ale je tak akurát, ak chceš dávať UM, veľa zásobníkov, dosť fľašiek, termoobaly, sterizlizátor...ja radšej kupujem to, čo práve potrebujem, než takéto veľké kity, takže som na začiatok vzala jednu malú, jednu veľkú fľašu, držiaky (ušká) a odsávačku mám. Keby bolo treba viac, dokúpim.

lucy1990
23. apr 2010

Ahoj Lenadka 🙂 nech ti to teda velmi rychlo ubehne v praci 😉

bihan
23. apr 2010

A sterilizátor je ten istý, len na krabici je urobený akože prierez 😀 BPA free je bez bisphenolu A, rakovinotvorná látka, ktorá sa nachádza bežne vo všetkých plast. fľašiach, ale je dosť nebezpečná práve v tých dojčenských, lebo sa uvoľňuje vo väčšom množstve pri ohreve.

lucy1990
23. apr 2010

Ach taak 🙂 cize ked kojis, tak sterilizator ani nepotrebujes? Lebo svagrinka sice koji, ale odsavacku sterilizuje, aj cumliky...

lucy1990
23. apr 2010

Dakujem za rady, inak ty pouzivas TT alebo Avent?

denisocka
23. apr 2010

ktosi mi písal v IP,že ake aventy sme poobjednavali,tak som leniva kuknuť kto - ale tieto už budem mať doma o týžden http://www.amazon.co.uk/SCD234-07-Avent-Newborn...

ináč, bre ránko . my sme mali divnu noc,maly o polnoci dostal nejake zachvaty plaču,sa napínal a kričal,som nevedela či ucho,či brucho či nejake sny. tak sme bojovali s plačom a zaspavaním 3 hodiny, mastila som mu bruško, spievala do ucha,kompletne sa nevyspala ,ale maly potom zalomil o 3.00 . konečne začína opakovať slova, niektore deti už hovoria a on ešte len každy den niečo nove povie - dnes rano prve čo - nič, dupa,bimbo /pipik / .... takže celkom dobre ma včas rana 😀 😀 😀 . manžel bol v noci tak vytočeny a vytrhnuty zo spanku,že mu vraví,povedz čo chceš,bo pojdeš do postielky 😀 a maly len bibi bibi 😀

denisocka
23. apr 2010

lucy,ja som kojila a sterilizovala som všetko v hrnci s vodou

lucy1990
23. apr 2010

Deni, a neostali ti potom take nanosy na tych flaskach?

denisocka
23. apr 2010

šak som umyla

denisocka
23. apr 2010

ja ešte čo zvažujem do dalekej buducnosti , lebo fakt tie flašky a vyvaranie mi nevadili , je ten parny hrniec ale neviem ako sa vola, čo daš dnu zeleninku,masko a uvari to na pare babatku jedlo - pomožte mi

zeytin
23. apr 2010

Dobre ranko vsetkym.... idem si urobit kavu a pustit sa do prace. Esteze je dnes piatok. Cakaju ma koooopy nevybavenej prace. Uz aby som isla na matersku... 🙂
Inak vy uz mate pokupovanych tolko veci, ja na to nejako nemam cas. Este ani byt nemame uplne prerobeny, k vybavicke pre krpca sa dostanem mozno tak na buduci mesiac. Ked pridem z prace som mrtva a vobec nemam chut niekam chodit a nakupovat 😒 Ako to stihate?
Ale vcera som urobila prvy krok - stiahla som si z netu zoznam veci, ktore budem potrebovat 😀

evitkamalicka
23. apr 2010

ahojky

denisocka
23. apr 2010

ja som včera dostala taku mini paniku,ked mi sesterka čo sa vydava 3.7. píše,že už iba 10 týždnov a je svadba .... normálne stres , to už budem moct aj rodiť 😅

denisocka
23. apr 2010

budem drza,a skopčim si to tu 😀 aby som mala prehlad

Zone Reality
07:40Erin Brockovich: Vítězství spravedlnosti
08:30Pohotovost pro miminka ----------------- toto pozrieme,ale asi to bude opakovanie
08:55Zachraňte mé dítě ------------- aj toto
09:25Za hranicemi náhody
10:10Akutní případy
11:00Katastrofy století
11:50Rychlá záchranka
12:15Světové pohromy
13:05Erin Brockovich: Vítězství spravedlnosti
13:55Zachraňte mé dítě ------------------ toto už nestíham,som v poradni
14:20Kdo si myslíte, že jste?
15:10Pohotovost pro miminka
15:35John Edwards: Médium na cestách
16:25Za hranicemi náhody
17:10Akutní případy
18:00Katastrofy století
19:00Kdo si myslíte, že jste?
19:50Pohotovost pro miminka
20:15Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
20:40Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
21:05Nevyjasněné záhady
21:55Pohraničníci v akci
22:50Australská vyšetřovací služba
23:35Zevnějšek v rukou chirurgů
00:00Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
00:25Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí
00:50Nevyjasněné záhady
01:40Pohraničníci v akci
02:40Australská vyšetřovací služba
03:25Kdo si myslíte, že jste?
04:15Za hranicemi náhody
05:05Akutní případy

kamajka
23. apr 2010

Dobré ránko 🙂

Deni 😀 , ja som pozerávala všetko možné na Zone Reality ale už nemôžem............ Keď si predstavím pri niektorých prípadoch, že by sa to stalo mne alebo mojim deťom, chytajú ma neskutočné depky.

didulka85
23. apr 2010

Dobre ranko!
Zeytin ja nakupujem uz od Vianoc. 😀

kamajka
23. apr 2010

Didul ja od januára ale len po kúštičkoch 😀

Baby čo znamená PP HL ĽP (riadok poloha a naliehanie) 🙂 díííííík

zeytin
23. apr 2010

My sme sa iba vo feb vratili zo zahranicia po 4 rokoch a zacali sme rekonstruovat a zariadovat byt, vo svojom byvame vpodstate iba 2 tyzdne a to este stale nie je hotove... my sme nakupovali postel, stol, stolicky.... a na vybavicku pride rad az neskor... ale normalne ma chyta nervozita v bruchu ked citam, co vsetko uz mate kupene.... Ja mam iba zopar veciciek, co sme kupili este za hranicami... a teraz si trieskam hlavu, preco sme nekupili viac... bolo to tam podstatne lacnejsie... ale bala som sa.... bola som iba na zaciatku tehu...

lucy1990
23. apr 2010

Fiha, baby, utvorila som si zoznam, mozem ho sem supsnut a poviete mi svoj nazor, ci su to vsetko potrebne veci, a ci nieco nechyba? Lebo buduci tyzden zacnem chodit nakupovat...

michaela80
23. apr 2010

zeityn sakvecer na nete sa da nakupovat..kde by som ja behala po kamenych obchodoch.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre