• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ja idem piect kuriatko z ryzov a salat z cinskej kapusty a polievku amm este zo vcera, cerveny cviklovy borsc :grinning:
23. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked uz bude babo papat vacsie mnozstva tak to uz aj tak bude jest to co vy cize nebudes mu uz musiet osobitne varit a mixovat kasicky.
23. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw dik. ja sa teším že pri tomto druhom tehu mam o tolko viac rozumu,že nekupujem hrr brrr ako so šimonom,takže ako sa poznám , nebude žiadny parny hrniec :grinning: . ešte že som stihla ten fusak u bihan :grinning: bo dnes by som ho už možno nevzala :grinning:
23. apr 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyhoda toto cooku je v tom ze to rozmixujes rovno v tom ked je to uvarene nemusis nic vyberat von a davat do inej nadoby na rozmixovanie.
23. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija, kozmetiku používam väčšinou prírodnú, alebo takú, ktorá sa jej najviac približuje.. bez konzervantov, parfémov, farbív.. na malú mám toto mydlo http://www.feelunique.com/p/Neals-Yard-Remedies-Baby-Soap-Saorg-100g pre seba tiež používam len mydlá a od jednej značky, lebo všetky ostatné mi vysušujú pokožku. Ak je nejaký problém, tak spomínaný mandľový, makadamiový alebo šípkový olej, väčšinou s nejakým éterickým olejom na daný problém, teraz testujem čisté nerafinované karité (bamucké maslo), tak mastí poriadne a dosť smrdí, nabudúce už len rafinované :grinning:

Všeobecne som s kozmetikou a domácimi chemikáliami opatrná a čo nemusím, to nekupujem a ak kupujem, tak čo najšetrnejšie.
23. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je za co :wink:
inak vela receptov je aj na nete v anglictine...

My sme si kupili tento:
http://www.tefal.com.tr/All+Products/Cooking+Appliances/Steamers/Products/VC+7003+VİTAMİN/VC+7003+Vitamin.htm
a sme s nim velmi spokojni... taky nejaky by mal byt dostupny aj v SR... Ma aj funkciu Vitamin +
23. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chod si to kuknut do obchodu ak mas kde uvidis neobanujes, ja som to super vyuzila a mala mala vzdy cerstvo uvarene a navyse sa zachovaju vitaminy, kedze je to na pare, tak isto v tom aj rozmrazis. A tu vodu v com sa ta zelenina varila mozes rovno tam priliat a rozmixujes cize max. zachovanie vsetkych vitaminov, lebo tu vodu nevyhodis z tej zeleniny.
23. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, ma nečúl, lebo ho predám :grinning:
23. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja na malu pouzivam Weledu ale je fakt ze tiez ju nejako nemam potrebu natierat a mastit ona mala krasnu kozu od narodenia, akurat sampony a penu do kupela mam od nich a este opalovaci detsky krem a krem na zimu na tvaricku, vsetko Svajciarska Weleda bez chemikalii, parfemov, farbiv a parabenov to iste pouzivam aj ja teraz v tehu. :wink:
23. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a prajem krásny deň,ja sa k vám dostanem až v noci prečítať,tak popíšte,nech sa môžem poučiť.
23. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mywiel videla som tu znacku Weleda v Rakusku aj mamina mi nieco z toho kupila ako kozmetiku pre mna, ale som to v zivote nepouzila lebo som si nebola ista coje to zac :wink: :grinning: ups.
23. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja to mam nastudovane som kozmeticka. :wink: Ale je mozne ze na Slovensku to zozenies len v lekarni a ze to mozno nie je najlacnejsia kozmetika ale je to zas kvalita a priroda. Ta detska je z arniky vacsinou a balenia su zlte.
23. apr 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mywiel teraz vravis o tej Welede? :sweat_smile: ja som detsku ani nepozerakla lebo som tuto kozmetiku nepoznala, ale ja mam doma ruzove obaly vsetko co mam pre seba, asi ju skusim ked je dobra :grinning: a videlasom ju v rakusku v Bipe u nas na LSovensku tusim ani nie...
23. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak k tej kave, ja pijem dve denne, Nescu instantnu, jendu lyzicku, polka voda,polka mlieko bez cukru :grinning: aj teraz v poradni som mala nizky tlak, ja by som asi bez kavy neprezila...
23. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano o Welede je detska, muzska a zenska. :wink: :grinning:
23. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A potom su aj veci do kupela ako soli a oleje a tak...
23. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weledu maju v lekarni a dokonca som ju videla aj v DM.
Mywiel super, aspon uz treaz viem :wink: dakujem za radu a tip :wink:
Didu no vidis? ja som fakt o tejto kozmetike nic nevedela takze som sa o to ani nezaujimala :grinning: asi si co to z nej nastudujem :wink: idem pozriet co to vlastne od mojej maminy mam doma.
23. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.weleda.sk/kozmeticke-pripravky/starostlivost-o-dojcata-a-deti.php

Dokonca maju aj kvapky pre tehulky co trpia tehot. nevolnostami.
23. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je fajn pri kazdom kreme mas napisane zlozenie a ako mozes vidiet ziadne konzervacne latky ci parabeny co su rakovinotvorne tam nie su, proste to konzervuje ten krem ten esencialny olej alebo vytazok z tej danej rastliny. :wink: A Svajciari su velky pedanti co sa tyka vyroby kozmetiky.
23. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dlho vyberala kozmetiku a Klorane z toho vysiel najlepsie. Je drahsi ako Weleda, ale zevraj lepsi.
23. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam vlastnu skusenost, ale segra hovori, ze masticka "Rybilka" je najlepsia na zapareniny... ze vyskusala vselico, ale ze toto je naj...
23. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klorane je tiez Svajciarsky ak sa nemylim...?ale maju aj detsku kozmetiku?
23. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je francuzsky.. Mam to nafotene aj v albume.
23. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha hej no oni maju super sampony na vlasy ak si dobre pamatam, maju super vyber ale detsku kozmetiku special asi nemaju.
23. apr 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Páči sa Weleda za rozumné ceny :slight_smile: Poštovné po celom svete je zadarmo http://www.feelunique.com/brands/weleda/baby-care
a skvélá kozmetika pre deti je aj Burt´s Bee http://www.feelunique.com/brands/burts-bees/baby-bee
23. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kukla som album tak super maju aj detsku. :wink:
Ja som tiez taka, ze davam len prirodnu kozmetiku, flasky bez BPA, min. ockovania a tak... :wink:
23. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim je neparfumovana. Ale nie som si teraz uplne ista. Nechcem este nic otvarat.
23. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok