♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
23. apr 2010

Jasne neotvaraj nech to vydrzi cim najdlhsie, pozri v zlozeni ci je napisane parfum.

zeytin
23. apr 2010

Konecne idem na obed... uz som taka hladna. Dnes mame zemlovku... uvidime, ci sa im podarila 😖 Dobru chut k obedu aj ostatnym!

denisocka
23. apr 2010

dobru chuť

ja som urobila zeleninovu polievku a zavarila som do toho krupicove halušky. ale ja to jest nebudem . mam chuť na kukuricu,ale odolavam,zachvílku pojdem do poradne

silwietta
23. apr 2010

ja mam obed zo vcera ale sa mi spravila kyselina, nemam na nic chut ☹

lulusha
23. apr 2010

caute, my robime s manzelom tortilly plnene super maskom - manzelova specialitka, vyborna marinada 😝 moj drahy sa dal na jarne upratovanie, vyumyval celu presklenu loggiu, "spojazdnil" nas balkonovy nabytok, aby som mohla vysedavat na cerstvom vzduchu...zlaty je 😵 😵 😵

silwietta
23. apr 2010

lulu ty sa mas 😵

rubinka
23. apr 2010

Ahojte tak som sa konečne dostala k počítaču, manžel má dovolenku tak som tu nechcela vysedávať, teraz som momentálne sama doma tak to využijem Poradňa včera dopadla dobre, všetko je tak ako má byť. Doktor bol celkom spokojný že som pribrala už 3 kilá, konečne nehundral...
Na cukor som objednaná akurát v deň ked idem na 4D tak to budem mať veselé. Ozaj bola som v Tescu a kúpila som 5-body s dlhým rukávom za 8,5 eura a takú chutnučkú froté žinku na kúpkanie, je to v tvare toho tygríka z Macka pú, nemohla som odolať, hodím to sem za chvíľu.

Deni nechcem ťa strašiť ale tú sadu Avent čo si kúpila tak tá neni BPA free lebo tá má vyzerať takto a je to tam aj jasne napísané a cena je tiež tým pádom iná 😕

http://www.amazon.co.uk/Phillips-AVENT-SCD270-0...

rubinka
23. apr 2010

A tu je môj nákup 😀

zeytin
23. apr 2010

Jej, ake zlatucke... sa mi to velmi paci. 😉 Inak idete niektora na Expo Rodina do Incheby? Zacina od 30.04. My sa tam chceme ist pozriet, mozno tam nieco najdeme... vyzera to celkom fajn a minuly rok sa to mnohym mamickam velmi pacilo. 🙂

rubinka
23. apr 2010

Zeytin ďakujem a inak vítam ťa v našej téme 🙂

lucy1990
23. apr 2010

Ahojte, tak som spat s poradne, vsetko v poriadku, len mam taky pocit, ze Lenka bude mat taky trosku vacsi nosik 😒 ale tak dolezite je, ze rastie, aj ked doktor nas nemeral, zevraj az nabuduce, 19.5. to pridem aj na ten cukor....a do tej incheby sa chystam aj ja 😉

zeytin
23. apr 2010

Ja som sa pripojila iba vcera... 🙂 ale tuto temu som uz citala dlhsie...

rubinka
23. apr 2010

Ahoj Lucy tak super že je všetko ok, s tým nosom si ma pobavila 😀

groka
23. apr 2010

luci super ze je vsetko oki

baby neviete ci CTG robia v mojom tt?myslim,ked pojdem a poviem ze citim pomenej pohybov ci ma daju n amonitor alebo len sonom kuknu?

lucy1990
23. apr 2010

Groka podla mna na ultrazvuk...no co uz, ked sme sa s muzom zhovarali, ze aku mame predstavu co by si mala z koho zobrat, tak povedal ze nech si len preboha zoberie moj nosik, lebo mu bude nadavat do konca zivota 😅 dufam, ze bude teda aspon po nom blondinka s modrymi ockami 🙂

zeytin
23. apr 2010

Pozerala som si ich stranku... vyzera to celkom zaujimavo. Tak uvidime. Pozerala som si aj program prednasok, ale neviem, ci na niektoru pojdeme... skor sa popozeram po nejakej vybavicke pre malu... 🙂

rubinka
23. apr 2010

Lucy 😀

lucy1990
23. apr 2010

Tak mna tiez prednasky netrapia, skor si popozeram tovar, a dokupim mozno nieco do vybavicky 🙂

lucy1990
23. apr 2010

Inak mne sa velmi neprijemne spravil herpes, tesne pri kutiku oka, len cakam kedy to skoci do oka ☹ este aj na brade, ale to oko ma trapi...

lucy1990
23. apr 2010

Rubi, to su starosti, co? 😀

didulka85
23. apr 2010

Moj manzel ma velke odstavajuce usi. Tak som si na 3D-cku dala skontrolovat, ci aj mala bude mat take. Zatial to vyzera dobre... Ma pekne male uska pricapene k hlave ako mam ja. 😀

lucy1990
23. apr 2010

Ja som dnes zacala uvazovat o tom, ze pojdem aj na ten velky 3D do Gynfivu, ked som bola na malom...len uz si nepamatam od ktoreho tt sa to robi...

rubinka
23. apr 2010

Lucy môj manžel má tiež frňáčik 😀 ale mne sa na ňom páči.

marija
23. apr 2010

Lucy ja tam idem v stredu a robi sa to do 30tt takze stihas v pohode 😉

lucy1990
23. apr 2010

Rubi, aj mne sa na mojom chlapovi nos paci, na chlapa je dobry, ale dievcatko nebude mat velku radost 😝 marija, dik, teraz to citam, ze od 25 tt robia ten velky 3D, a ty si bola aj na malom? Lebo sa mi zda, ze potom to je lacnejsie.

marija
23. apr 2010

Lucy ano aj na malom som bola a dokonca tuto stredu aj na tom druhom, ale kedze mala bola tak otocena, ze nic nebolo vidno tak mame prist na dalsiu stredu 😀 inak co sa tyka toho nosa o to strach nemaj, podla mna vacsina babatiek ma tie nosteky aj tak rovnake a malinke. Moj muz ma zase taky orli, on vravi, ze so socharsky. AKo pre chalana ok, pre babu menej ok, ale to aky budu mat nostek sa podla mna uvidi az v obdobi puberty 😉

rubinka
23. apr 2010

A to súdiš ten nos podľa ultrazvuku či ako?

lucy1990
23. apr 2010

Marija, mm ma tiez presne taky orli, volam ho kvoli tomu drozdik 😀 uz som objednana na 4.5. o 13.30, tak uvidime....rubi, ano, podla utz, hned ako mi dal sondu na brucho, tak prvy zaber bol taky, ze lezala z profilu a ja ze ty brdo, to je aky velky nosik, vyslovene som si to hned vsimla 😅 a uz aj na malom 3D utz som skonstatovala ze je po tatovi 😀

januliatko1985
23. apr 2010

rubinka a uz viete co to bude ci nie? 🙂

prisiel kocik, je kraaasny, neskor pridam foto 😝

lulusha
23. apr 2010

lucy, mne sa nahodou baby so zaujimavym nosom lubia 🙂 je to take ine a robi ich to viac sexy podla mna 🙂 nas maly ma zatial nadherny malinky nosik, moj muz ma pekny nos, ja mam skor taky vacsi 😎

inac, bratrancova dcerka mala odstavajuce usi trosku a on jej ich normalne ako babatku prilepoval k hlave 😀 a teraz su normalne 😎 len sme sa smiali, ze chuda Ema, s leukoplastom na hlave 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre